Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IT related darbas


PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Jau buvau gal 3 darbo pokalbyje Kaune, įmonių pirštais nebadysiu. Nesuprantu mistinės paslapties, pasikviečia darbo pokalbin, viskas atrodo lyg ir gerai, parodau savo susidomėjimą ir norą dirbti, pateikiu tikrai ką gyvenime nuveikiau (turėjau keletą praktikų įmonėse ką suteikė Kolegija iš viso praktikų trukmė apie 5 mėn sudėjus abi). 

Ir galiausiai toks dalykas jog, niekas nepriima į darbą vien dėl to kad ieško labiau patyrusių žmonių. Tai kaip įgysi patirties, jeigu niekas nepriimta dirbti ?

Taip pat darbo ieškau kur nereikia vairuotojo pažymėjimo, nes tokio negaliu gauti šiuo metu.

O šiaip sfera aplink kurią bandau įsidarbti: Sistemų administravimas, IT inžinierius, Linux/Windows serverių administravimas.

 

O kaip jums žmonės sekasi su IT related darbų paieškomis? Vaikai apeikit temą, jūsų nuomonė čia nereikalinga.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia ir yra gyvenimo nesąmonė: darbui reikia patirties, kad gauti patirties reikia darbo. Studijoms reikia pinigų, pinigai gaunami iš darbo, darbui reikia studijų. Užburtas ratas.

Be praktikų įmonėse turi kokį nors savo projektą kurį galėtum parodyti ? Manau visai geras bonusas jei parodai darbą kurį esi padaręs.

Nors pastebėjau, kad čia IT kaip server sided stuff, nelabai ką gali padaryti kaip side project su tuo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia dėl tos patirties anekdotas jau, nes labai dažnas šitas variantas su tik baigusiais studijas. Paprasčiausias būdas būna isidarbinti per dėstytojus arba ten kur praktika atlikinėji, bet čia dažniausiai turi būt geresnis už aplinkinius ir išsiskirt kažkuo, nes dauguma įmoniu labai sunkiai ima tuos tik baigusius, be patirties.

Pats niekad neturėjau tokios problemos, nes nuo vaikystės jau domėjaus IT sritim ir studiju metais nelabai ką veikt turėjau, nes jau turėjau dauguma žinių, tai jau antram kurse su dėstytojo rekomendacija nuėjau į darbo pokalbį ir pasirodes geriau už kitus gavau darba. O paskui jau tik lengviau kitur įsidarbinti, nes jau turi ant popieriaus patirtį kažkokią.

 

Jei sunkokai sekasi rasti darba tai mano būtu tokie pora pasiūlymų:

1. Nuleisti kartele ir neieškoti iš kart svajoniu darbo kažkokio (eiti į mažesnes įmones, už mažesni atlyginimą ir pan), tada gali kad ir puse metu padirbes kitur ieškotis, nes jau turėsi kažkokios patirties.

2. Jei iš mažesnio kokio miesto esi ir panašiai, kur nėra didelės darbo pasiūlos, siūlyčiau pasižvalgyti kituose miestuose darbo. Kol jaunas, nesi realiai prisirišes prie miesto ir manau nėra didelio skirtumo kur gyvensi.

3. Gali bandyti pradžiai freelancinti, yra platformu tam, susirinksi patirties arba realiai prasimušes galėsi iš to gyventi.

4. Arba kažkokį projektėli pats susukti, kur ir pasimokytum kažko ir kažką įdomaus padarytum, ką galėtum parodyti ir sudominti darbdavius.

Redaguota , nario yifohoxej
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Zero Two parašė:

čia ir yra gyvenimo nesąmonė: darbui reikia patirties, kad gauti patirties reikia darbo. Studijoms reikia pinigų, pinigai gaunami iš darbo, darbui reikia studijų. Užburtas ratas.

Be praktikų įmonėse turi kokį nors savo projektą kurį galėtum parodyti ? Manau visai geras bonusas jei parodai darbą kurį esi padaręs.

Nors pastebėjau, kad čia IT kaip server sided stuff, nelabai ką gali padaryti kaip side project su tuo.

Tiek eidamas į praktikos atrankas, tiek į kai kuriuos darbo pokalbius esu minėjas apie žaidimų serverius ir įgytos patirties iš ten. Iš praktikos vadovas sakė, kad tokius dalykus verta paminėti. Bet visiems reikia realios darbo patirties pagrinde.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, PreFix parašė:

Tiek eidamas į praktikos atrankas, tiek į kai kuriuos darbo pokalbius esu minėjas apie žaidimų serverius ir įgytos patirties iš ten. Iš praktikos vadovas sakė, kad tokius dalykus verta paminėti. Bet visiems reikia realios darbo patirties pagrinde.

O nebandei freelancinti internete ? 

https://www.freelancer.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas darbas visada yra numbers game, mažiau pergyvenk dėl tų įmonių, kurios nepriemė. Fokusuokis į kiek galima daugiau darbo pasiūlymų ir dairykis į mažesnes įmones, kurios neturi heads of department. Daug lengviau, darbą gauti įmonėje, kuri yra maža ir turi mažą IT komandą ar tik kelis žmones.

Ieškok part time roles, ten daug mažiau konkurencijos, kadangi visi nori, gerai apmokamo, pilno etato darbo,  iškarto gavę diplomą. Teks susirasti kažkokį papildomą darbą, kaip ir aš dariau, tačiau įgausi darbo patirties ir tuomet jau galėsi sakyti, kad dirbau ten ir ten, atlikau tą ir tą, labai konkrečiai. Dažnai part time, ilgainiui tampa full time.

Ir geriausia būtų, jog ieškotum darbo pasiūlymų, ne įmonėse, kurios specializuojasi programavime ir turi dideli kapitalą, o ten, kur IT rolė būtų antrinė. Pavyzdžiui draudimo bendrovė, kuriai reikia žmogaus, kuris būtų atsakingas už vidinius networkingo aspektus, tarp darbuotojų - sukurti tinklus, sujungti kompiuterius, padėti su software installation ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad pavyko įsidarbinti į gan didelę įmonę 17/18 metų programuotoju už minimalkę. Kūriau android apps'ą. Apie pačią firmą sužinojau iš pažįstamų, per juos ir patekau į darbo pokalbį, mat ieškojo java programuotojo. Atėjau į darbo pokalbį, viską apkalbėjome, patikrino mano gabumus ir viskas, įdarbino vasarai. Šią vasarą šie parodė iniciatyvą ir mane pakvietė, nelabai norėjau aš už minimalkę dirbt, o ir šiaip savo gabumus žinojau, tai nusiderėjau daugiau. Tai šiuo momentu nori, kad likčiau visam. Tokia ta mano patirtis.

Mano manymu geriau per pažįstamus pasiklausinėk, gal kas ką gero galėtų pasiūlyt, mat kai yra kas užtars už tave žodelį, tai didesnė tikimybė patekt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), TerZer parašė:

Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad pavyko įsidarbinti į gan didelę įmonę 17/18 metų programuotoju už minimalkę. Kūriau android apps'ą. Apie pačią firmą sužinojau iš pažįstamų, per juos ir patekau į darbo pokalbį, mat ieškojo java programuotojo. Atėjau į darbo pokalbį, viską apkalbėjome, patikrino mano gabumus ir viskas, įdarbino vasarai. Šią vasarą šie parodė iniciatyvą ir mane pakvietė, nelabai norėjau aš už minimalkę dirbt, o ir šiaip savo gabumus žinojau, tai nusiderėjau daugiau. Tai šiuo momentu nori, kad likčiau visam. Tokia ta mano patirtis.

Mano manymu geriau per pažįstamus pasiklausinėk, gal kas ką gero galėtų pasiūlyt, mat kai yra kas užtars už tave žodelį, tai didesnė tikimybė patekt ;)

17-18m tai dar jokio issialvinimo neturejai buvai kazkokius kursus praejes? ar savarankiskai viska mokinaisi? koks programavimo lygis buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Kuminas parašė:

17-18m tai dar jokio issialvinimo neturejai buvai kazkokius kursus praejes? ar savarankiskai viska mokinaisi? koks programavimo lygis buvo?

Išsilavinimas mano buvo - baigęs 11 klasę. Kas liečia patį programavimą, tai viską pats išmokau, neėjau į kažkokius kursus, nes tai atrodo waste of money, kai šiuo metu visa informacija yra prieinama internete ir tiesiog galima visus straipsnius perskaityti ar galu gale pažiūrėti tutorial'us youtube'je. Aš asmeniškai negalėčiau nusakyti lygio, bet pažiūrėjus per petį į praeitus darbus ar ką padariau prieš metus, tai pastebiu, kad kai kur galima buvo optimizuoti, lengviau padaryti, aiškiau parašyti (nerašant spaghetti code), bet galiu pasakyti, kad ganėtinai patobulėjau, ką aš ir taip pastebiu kasmet. All in all, po metų manau pažiūrėjęs atgal į savo dabartinį kodą galvosiu taip pat, manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...