Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip susirasti mergina?


Sveiki_Visi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1709 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kaip susirasti paprasta mergina? gal ne čia klausiu bet pabandysim ;D niekaip nerandu vis nesiseka. man yra 21 metai neuzilgo bus 22m ir esu visiškai niekad neturėjas merginos jaučiuosi kažkoks nenormalus ištikro o metai bėga nejauku jau darosi kad šitaip yra :D nesu linksmybių žmogus nei po klubus nesitrankau nei po plotus visokius esu be žalingų įpročių ramaus būdo.  bet kaip šiais laikais dauguma merginos kaip sakoma yra labai pasikelusios ieško tobulybės gražuoliuko su bmw su stora pinigine į paprastus vaikinus nelabai žiūri jos pastebėjau. :) yra buvę taip kad susitikom su mergina trys dienas iš eilės rodė ji dėmesį apsikabino glaudėsi pabučiavo už rankos susikabinę vaikščiojom po kiek laiko parašai jai gauni atsakymą iš jos turiu berną kuri daug laiko pažįstu iki nesivargink ir nustebęs būni o geriausia kaip laukiau kada jai autikas ta šnekasi su kažkokiu o aš nesupratęs kas vyksta sekasi man o jau tikėjausi kad kažkas gausis atrodė normali mergina paprasta bet žiūriu klydau tada pagalvoji kur dingo tos normalios merginos kurios nežaidžia taip su vaikinais aišku jai buvo 17m gal dėl to nežinojo ko pati nori dar jinai todėl taip pasielgė su manimi likau nesupratęs jos aš dar kaip paklausiau jos kodėl taip pasielgei su manimi ta per fb mane užblokavo ir negavau iš jos tikslaus atsakymo. :) 

Redaguota , nario Tiesiog_As
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, Armzis parašė:

Prieini ir sakai: "Ko pikta, draugė tai normali". Realiai ne su vaikais siūlau prasidėt, ieškot savo amžiaus panelės, nebūk Maybachas 2. Dažnai visa ta "meilė" pati ateina kai to mažiausiai tikiesi ir tiek :D

Apie tą maybach tai patyliu isiskire vėl susitaiko nesuprasi jų ten :D vaikų darželis kažkoks, nu manau senai būtų atėja per tiek laiko :d

Redaguota , nario Tiesiog_As
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Tiesiog_As parašė:

Sveiki kaip susirasti paprasta mergina? gal ne čia klausiu bet pabandysim ;D niekaip nerandu vis nesiseka. man yra 21 metai neuzilgo bus 22m ir esu visiškai niekad neturėjas merginos jaučiuosi kažkoks nenormalus ištikro o metai bėga nejauku jau darosi kad šitaip yra :D bet kaip šiais laikais dauguma merginos kaip sakoma yra labai pasikelusios ieško tobulybės gražuoliuko su bmw su stora pinigine į paprastus vaikinus nelabai žiūri jos pastebėjau. :) yra buvę taip kad susitikom su mergina trys dienas iš eilės rodė ji dėmesį apsikabino glaudėsi pabučiavo už rankos susikabinę vaikščiojom po kiek laiko parašai jai gauni atsakymą iš jos turiu berną kuri daug laiko pažįstu iki nesivargink ir nustebęs būni o geriausia kaip laukiau kada jai autikas ta šnekasi su kažkokiu o aš nesupratęs kas vyksta sekasi man o jau tikėjausi kad kažkas gausis atrodė normali mergina paprasta bet žiūriu klydau tada pagalvoji kur dingo tos normalios merginos kurios nežaidžia taip su vaikinais aišku jai buvo 17m gal dėl to nežinojo ko pati nori dar jinai todėl taip pasielgė su manimi likau nesupratęs jos aš dar kaip paklausiau jos kodėl taip pasielgei su manimi ta per fb mane užblokavo ir negavau iš jos tikslaus atsakymo. :)

buvo jau tokia tema: 

Geriausias ir lengviausias būdas: Tinder

 

Redaguota , nario tkiit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, tkiit parašė:

buvo jau tokia tema: 

 

Geriausias ir lengviausias būdas: Tinder

 

Nežinojau kad buvo :D išbandyta tas tinderis nieko gero pasikelusios dauguma labai. :)

Redaguota , nario Tiesiog_As
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tiesiog_As parašė:

Nežinojau kad buvo :D išbandyta tas tinderis nieko gero pasikelusios dauguma labai. :)

Arba nemoki bendrauti, arba spaudai visoms iš eilės arba nemoki sukurti anketos. Aš kai naudojau Tinder, beveik kiekvienas match sutapdavo. Niekada pirmas nerašydavau, ir žinučių būdavo en. Tinder yra labai geras dalykas, jeigu moki save tinkamai pristatyti ir sukelti geras nuotraukas. Tas "nieko gero" reiškia, kad  nesi komunikabilus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma, bet ne visos! Jei tiki meile, tai ji būna netikėta. Todėl niekad nesitikėk. :D O šiaip, nesijausk nenormalus.Tokių kaip tu yra daug, na tikrai nemažai. Tarp jų ir aš, tačiau jau turiu draugę, su kuria buildinam santykius. Todėl mano patarimas būtų toks: neieškok intensyviai. Neskubėk, apsižvalgyk aplinkui. Kartais tavo mergina yra žymiai arčiau, nei tikiesi. :] Taip pat dalyvauk visur (renginiai, koncertai, klubai, etc.). Na, o jeigu nenori laukt ir smarkiai rizikuot/švaistyt laiką, tai visokie Tinderiai, pažinčių portalai ir pnš. Nebent esi, kaip minėjo, komunikabilus ar išvaizdus arba vadinamasis fuck boy.

Redaguota , nario `Foxonas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, `Foxonas. parašė:

Dauguma, bet ne visos! Jei tiki meile, tai ji būna netikėta. Todėl niekad nesitikėk. :D O šiaip, nesijausk nenormalus.Tokių kaip tu yra daug, na tikrai nemažai. Tarp jų ir aš, tačiau jau turiu draugę, su kuria buildinam santykius. Todėl mano patarimas būtų toks: neieškok intensyviai. Neskubėk, apsižvalgyk aplinkui. Kartais tavo mergina yra žymiai arčiau, nei tikiesi. :] Taip pat dalyvauk visur (renginiai, koncertai, klubai, etc.). Na, o jeigu nenori laukt ir smarkiai rizikuot/švaistyt laiką, tai visokie Tinderiai, pažinčių portalai ir pnš. Nebent esi, kaip minėjo, komunikabilus ar išvaizdus arba vadinamasis fuck boy.

nesu iš tų blogiuku esu iš ramesniu vaikinų o kaip čia taip būna kad zimei arciau būna mergina nei tikėsies pirma karta girdžiu tokį dalyką ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Merginų turėjes ne vieną, tad ką šiuo metu tau galėčiau patarti, tai manau šiuo momentu tu nenori laukti :D Tad na kai būni su kokiomis panelėmis būk linksmas, tvarkingas tiesiog kalbink jas, pavaikščiok gatve pagalvok apsidariyk ir priimk teisingą žingsnį. Patarčiau geriau socialiniuose tinkluose ieškoti, jei ir nepasiseks nieko baisaus neatsitiks man asmeniškai irgi nepasisekę būdavo na bet kas buvo tas pražuvo eini pirmyn ir viskas žinai :D Tinderis puiki programa kaip ir visi socialiniai tinklai, bendrauk, būk iškalbus ir tvarkingas, surasi savo panelę tam skirtu laiku, nieko baisaus kaip tu tokie šimtai rasi nepergyvenk :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, FokusMarokus parašė:

Merginų turėjes ne vieną, tad ką šiuo metu tau galėčiau patarti, tai manau šiuo momentu tu nenori laukti :D Tad na kai būni su kokiomis panelėmis būk linksmas, tvarkingas tiesiog kalbink jas, pavaikščiok gatve pagalvok apsidariyk ir priimk teisingą žingsnį. Patarčiau geriau socialiniuose tinkluose ieškoti, jei ir nepasiseks nieko baisaus neatsitiks man asmeniškai irgi nepasisekę būdavo na bet kas buvo tas pražuvo eini pirmyn ir viskas žinai :D Tinderis puiki programa kaip ir visi socialiniai tinklai, bendrauk, būk iškalbus ir tvarkingas, surasi savo panelę tam skirtu laiku, nieko baisaus kaip tu tokie šimtai rasi nepergyvenk :D 

Nū supranti man užkalbinti pana gatvėje yra labai sunku o per fb ten va tokia žaidėją pasireiske kuri pazaide su manimi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būk savim. Jeigu nesi linksmų plaučių žmogus, mėgstantis linksmybes ir visa kita, tokios ir neieškok. Neieškok panos kaip sakant kito lygio ar visiškos priešingybės, nes priešingybės traukia, bet neilgam. Kaip sakant ieškokis savo nosiai panos, kad nesijaustum per prastas ar dar ką. Šiaip šiais laikais ieškotis panos labiausia tinderis gal ir padėtų, nebent jei išsiskiri komunikabilumu, tada gali tiesiog pastockint kokiam facebooke ir patinkančiai panai parašyt, pabendraut, pažiūrėt kas kaip, nes jei nesi turėjęs panos tiek metų, manau nesi labai pasitikintis savim, kad užkalbintum gatvėj dėmesį patraukusią paną, bet jei esi - prašom!

Redaguota , nario Psycho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Psycho parašė:

Būk savim. Jeigu nesi linksmų plaučių žmogus, mėgstantis linksmybes ir visa kita, tokios ir neieškok. Neieškok panos kaip sakant kito lygio ar visiškos priešingybės, nes priešingybės traukia, bet neilgam. Kaip sakant ieškokis savo nosiai panos, kad nesijaustum per prastas ar dar ką. Šiaip šiais laikais ieškotis panos labiausia tinderis gal ir padėtų, nebent jei išsiskiri komunikabilumu, tada gali tiesiog pastockint kokiam facebooke ir patinkančiai panai parašyt, pabendraut, pažiūrėt kas kaip, nes jei nesi turėjęs panos tiek metų, manau nesi labai pasitikintis savim, kad užkalbintum gatvėj, bet jei esi - prašom!

Tame esmė kad gatvėje užkalbinti nesugebečiau aš kiek suprantu panašios į save reikia ieškoti jeigu esu ramus nesitrankau po klubus plotus nerūkau negeriu tai ir tokios ieškoti kiek suprantu? :)

Redaguota , nario Tiesiog_As
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Tiesiog_As parašė:

Tame esmė kad gatvėje užkalbinti nesugebečiau aš kiek suprantu panašios į save reikia ieškoti jeigu esu ramus nesitrankau po klubus plotus nerūkau negeriu tai ir tokios ieškoti kiek suprantu? :)

Manyčiau. Na žinoma - širdžiai neįsakysi, tačiau tarkim nemėgsti linksmintis ir kita, o pana mėgsta klubus, šokius, linksmybes, tada, manau, būtų jums sunku, nes pana, tarkim, norėtų kartu į kokį klubą, ar festą, tu nenorėtum, tada ji rinktųsi dažnesniu atveju drauges ir panašiai, toltų, gal būtų nelaiminga, nes truktų linksmybių, tada būtų ne kas (žinoma, būna, jog panos moka prisitaikyt ir tai netrukdytų, bet tai reta šiais laikais), todėl manau turėtų sutapt berno ir mergos interesai, nesakau, kad visi pomėgiai turi sutapti, nes tai praktiškai neįmanoma, bet pats būdas turėtų būt bent kiek panašus, nes tokiu atveju žymiai lengviau bendraut. O kalbant apie tarkim rūkymą, jei tu to neapkenti, nemanau , kad tau būtų faina būt prie panos atsiduodančios rūkalais, apskritai rūkančios panos, man asmeniškai šlykštu. Kaip ir minėjau, pana neturi būt visiškai tų pačių pomėgių, interesų ar tokio pačio būdo, nes visgi, pora turi vienas kitą papildyti.

Redaguota , nario Psycho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Psycho parašė:

Manyčiau. Na žinoma - širdžiai neįsakysi, tačiau tarkim nemėgsti linksmintis ir kita, o pana mėgsta klubus, šokius, linksmybes, tada, manau, būtų jums sunku, nes pana, tarkim, norėtų kartu į kokį klubą, ar festą, tu nenorėtum, tada ji rinktųsi dažnesniu atveju drauges ir panašiai, toltų, gal būtų nelaiminga, nes truktų linksmybių, tada būtų ne kas (žinoma, būna, jog panos moka prisitaikyt ir tai netrukdytų, bet tai reta šiais laikais), todėl manau turėtų sutapt berno ir mergos interesai, nesakau, kad visi pomėgiai turi sutapti, nes tai praktiškai neįmanoma, bet pats būdas turėtų būt bent kiek panašus, nes tokiu atveju žymiai lengviau bendraut. O kalbant apie tarkim rūkymą, jei tu to neapkenti, nemanau , kad tau būtų faina būt prie panos atsiduodančios rūkalais, apskritai rūkančios panos, man asmeniškai šlykštu. Kaip ir minėjau, pana neturi būt visiškai tų pačių pomėgių, interesų ar tokio pačio būdo, nes visgi, pora turi vienas kitą papildyti.

Pats baisiai nepernesu panų kurios rūko vaizdą savo tik gadina baisu kaip pamatai jaunos eina rūko nu taip nes poto būna nesutarimai visokį ir pns kiek suprantu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudok tinderį, badoo, įkelk nors ir senesnes nuotraukas, bet tas kuriose gerai atrodai, pasiskaityk gidų internete ties kaip sukurti gerą tinder profilį jeigu mažai panų sumatchini, gal nuotraukas ne kokias keli ar aprašymo nieko nepridedi ir profilis nuobodus atrodo. Kaip darbe? Pats ką dirbi? Didžioji dalis santykių prasideda mokykloje/darbe, nes ten su žmonėmis mataisi dažniausiai, tai jeigu dirbi kokiu programuotoju kuris kiauras dienas freelancina namuose ar biure be merginų, kaip kažką rasi? (pabrėžiu žodį jeigu). Mano paprasčiausias patarimas, tai susikaupti drąsos ir išeiti į gatvę ir užkalbinti kokią panelę, tai tikrai nėra taip sunku, tik patarimas, pickup line'ų nenaudok, nes iškart atkrisi.

Didžioji dalis merginų mėgsta vaikinus kurie turi kažkokių hobių, pasirūpink jog jų būtų, gali išmokti kokiu instrumentu groti, ruošti skanų maistą ar dar kažką, jeigu tik turi laiko, kodėl neišmokus kažko naujo? Jeigu ir nesudomintum merginos, turėsi dalykų apie kuriuos galėsi šnekėti su kitais, o jei turėsi hobių ir turėsi apie ką šnekėti su kitais, turėsi daugiau pasitikėjimo savimi ir būsi iškalbingesnis. 

Merginos taipogi mėgsta vaikinus kurie pasitiki savimi, savo atveju teko matyti vieną vaikiną kuris sugebėjo išlipti po 2 metų friendzone ir dabar su ta mergina draugauja, mergina "dešymkė", o jis atrodo kaip šešetas, bet pasitikėjimas savimi tai atperka, jeigu gerai neatrodai. Noriu patikslinti jog galima ir gerai atrodyti ir būti pasitikinčiu savimi, ko tu ir turėtum siekti, rekomenduoju peržiūrėti šitą video, bei daryti visus dalykus kas yra minima.

Išlipk iš komforto zonos, dabar atrodo lyg tu lauki kol mergina atsiras, daug kas sako jog mergina atsiranda kada jos mažiausiai tikiesi, tačiau šansai yra labai maži, jei ir sutiktum tą vienintelę, tai jau tikriausiai kai tau bus 40+ metų su tokiu laukimu. Išlipk iš komforto zonos, nueik bent vieną kartą į naktinį klubą, nebūtinai šok, išgerk, šiaip pasedėk, klubuose ne tik merginos būna kurios mėgsta laisvalaikį audringai leist.

Ir dar norėčiau pridurti, jog bene geriausias būdas susirasti merginą, tai yra per draugus ir drauges, pirmoje vietoje susirask kuo daugiau draugų/draugių ir jiems pranešk, jog tau reikia antros pusės, jeigu turėsi gerus draugus, tau tikrai kažką parekomenduos. Svarbiausia pasitikėjimas savimi, peržiūrėjęs video aukščiau peržiūrėk video ir kitus rekomenduojamus ties merginomis, viskas padės.

 

Redaguota , nario SfeKsi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Naudok tinderį, badoo, įkelk nors ir senesnes nuotraukas, bet tas kuriose gerai atrodai, pasiskaityk gidų internete ties kaip sukurti gerą tinder profilį jeigu mažai panų sumatchini, gal nuotraukas ne kokias keli ar aprašymo nieko nepridedi ir profilis nuobodus atrodo. Kaip darbe? Pats ką dirbi? Didžioji dalis santykių prasideda mokykloje/darbe, nes ten su žmonėmis mataisi dažniausiai, tai jeigu dirbi kokiu programuotoju kuris kiauras dienas freelancina namuose ar biure be merginų, kaip kažką rasi? (pabrėžiu žodį jeigu). Mano paprasčiausias patarimas, tai susikaupti drąsos ir išeiti į gatvę ir užkalbinti kokią panelę, tai tikrai nėra taip sunku, tik patarimas, pickup line'ų nenaudok, nes iškart atkrisi.

Didžioji dalis merginų mėgsta vaikinus kurie turi kažkokių hobių, pasirūpink jog jų būtų, gali išmokti kokiu instrumentu groti, ruošti skanų maistą ar dar kažką, jeigu tik turi laiko, kodėl neišmokus kažko naujo? Jeigu ir nesudomintum merginos, turėsi dalykų apie kuriuos galėsi šnekėti su kitais, o jei turėsi hobių ir turėsi apie ką šnekėti su kitais, turėsi daugiau pasitikėjimo savimi ir būsi iškalbingesnis. 

Merginos taipogi mėgsta vaikinus kurie pasitiki savimi, savo atveju teko matyti vieną vaikiną kuris sugebėjo išlipti po 2 metų friendzone ir dabar su ta mergina draugauja, mergina "dešymkė", o jis atrodo kaip šešetas, bet pasitikėjimas savimi tai atperka, jeigu gerai neatrodai. Noriu patikslinti jog galima ir gerai atrodyti ir būti pasitikinčiu savimi, ko tu ir turėtum siekti, rekomenduoju peržiūrėti šitą video, bei daryti visus dalykus kas yra minima.

Išlipk iš komforto zonos, dabar atrodo lyg tu lauki kol mergina atsiras, daug kas sako jog mergina atsiranda kada jos mažiausiai tikiesi, tačiau šansai yra labai maži, jei ir sutiktum tą vienintelę, tai jau tikriausiai kai tau bus 40+ metų su tokiu laukimu. Išlipk iš komforto zonos, nueik bent vieną kartą į naktinį klubą, nebūtinai šok, išgerk, šiaip pasedėk, klubuose ne tik merginos būna kurios mėgsta laisvalaikį audringai leist.

Ir dar norėčiau pridurti, jog bene geriausias būdas susirasti merginą, tai yra per draugus ir drauges, pirmoje vietoje susirask kuo daugiau draugų/draugių ir jiems pranešk, jog tau reikia antros pusės, jeigu turėsi gerus draugus, tau tikrai kažką parekomenduos. Svarbiausia pasitikėjimas savimi, peržiūrėjęs video aukščiau peržiūrėk video ir kitus rekomenduojamus ties merginomis, viskas padės.

 

O jeigu visiškai neturiu aš draugų? gaila angliškai sunkei suprantu. dabar hobis mano yra pagrinde sportas dažnai vakarais lauke sportuoju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Tiesiog_As parašė:

nesu iš tų blogiuku esu iš ramesniu vaikinų o kaip čia taip būna kad zimei arciau būna mergina nei tikėsies pirma karta girdžiu tokį dalyką ? :D

Na, pavyzdžiui man tai buvo geriausia draugė. Tai va, kažkas panašaus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1709 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...