Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

17m ir neturiu paneles ar tai normalu?


Roger17

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1721 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia turbūt gan normalesnis reiškinys tarp tų, kurie didesnę dalį praleidžia prie kompiuterio. Turiu kelis draugus, kurie taip pat neturėjo nei vienos panos. Jeigu pats dažnai sėdi prie kompo, išeik į lauką dažniau, nebūk drovus ir užkalbink kokią patikusią panelę. :D

Pats pirmą panelę susiradau ~15metų galbūt, mokyklos diskone. Kai kurie žmonęs susiranda 25kerių metų sau panas, o vėliau žmonas, tai dar gali neskubėt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Pablas parašė:

Viskas normalu čia kaip ir aš man 20 ir nesu turėjęs panelės draugės , kam turėt panelę nuo 16-17 ar dar anksčiau jei vis tiek išsiskirsi anksčiau ar vėliau , geriau palaukt subręsti , turėti savo pinigų , gyvenamą vietą , subręsti žinoti ko nori iš savęs , savo gyvenimo tikslą turėti , būti pasiruošusiam išlaikyti panelę ir save visapusiškai , bent jau aš taip galvoju ir neskubu , geriau 1 visma gyvenimui nei 10-15 per gyvenimą, viskam savas laikas nepanikuok ;)

Pagaliau normalus atsakymas, geriau viena visam gyvenimui turėt, nei 100 turėt netikrų ir nėra kur skubėt geriau gyvenimą susitvarkyt viskas su laiku ateis. :D 

Redaguota , nario » Erlandas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano atveju tai neužilgo 17 tik bus, aš bent jau nusistatęs pirma išsilaikyti teises, atitarnauti kariuomenėje ir susirasti normalų darbą kad būtų finansinis stabilumas, o po to merginos ieškotis, kaip ir buvo minėta, kam dešimtis tų merginų turėti kai galima turėti vieną su kuria iš tiesų galėtum praleisti likusį gyvenimą? Su ta kariuomene dabar daugeliui bėdos, jau atrodo susiranda vaikinas merginą ir tik bam, pakviečia į kariuomenę, gryžti, žiūri kad jau su kitu bachūru draugauja :D. Aišku, jeigu merginos ne ilgalaikiams bendravimams nori o tik porai kartų, tai tinder, badoo, draugas.lt pagelbėja, bet ten susirasti kokią nors kuriai iš tiesų rūpėtum, sunkoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, » Erlandas parašė:

Pagaliau normalus atsakymas, geriau viena visam gyvenimui turėt, nei 100 turėt netikrų ir nėra kur skubėt geriau gyvenimą susitvarkyt viskas su laiku ateis. :D 

O kas blogo išbandyti 100 merginų? Įgausi patirties, suprasi skirtingo tipo merginas, žinosi kokios patinka ir kaip sužinoti ar ji būtent tokia, kuriai nori skirti laiką ir dėmesį. Tos pačios merginos šiais laikais jau pačios sugeba savimi pasirūpinti ir nereikia ten už viską mokėti nuvykus užkąsti ar filmą pažiūrėti, priklauso viskas nuo santykių ir kaip vienas į kitą žiūrit. 

Jei tau 15, 20 ar 40 ir tu neturėjai merginos/santykių, tai nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai, o kaip tik reiškia, kad turi svarbesnių gyvenime reikalų ir tau jos nerūpi. Pasivaikščiok po klubus, atrask savo hobius ir pomėgius, žiūrėk gal porą one night standų gausi ir ta mergina kažkokiu gyvenimo momentu pati atsiras neieškant. 

Aišku, jei nieko neveiki gyvenime, grindini žaidimus ir tik skundies, kad su tavimi kažkas negerai, tai taip - neturėsi tos merginos ir liksi nekaltu iki senatvės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiais laikais sunkoka turėti panelę kuri tave tikrai mylėtų ir tu jai rūpėtum , o jeigu taip yra tai dažniausiai būna too good to be true ,  pats irgi pradėjau nesuprasti panelių kaip joms patinka  marozai su treningais kurie rūko :D tiesiog man gėda būtų jeigu mano tėvai pamatytų kad mano panelė kokia su adidas nuo saulės kepurę ir aptemtomis kelnėmis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra niekur kur skubėti su merginom, tuo labiau kai tau dar tik 17. Kaip ir dauguma čia siūlė, pirmiausia užsitikrink pats tvirtai save gyvenime ir tada dairykis merginų. Dabar yra populiaru draugaut nuo 10-12 metų, bet prasmės nėra. Jie taip galvoja, jog turiu panelę ir čia yra "ZJBS". Nuvykus į didesnius mietus galima prisižiūrėt kraupių vaizdų, kaip 10-12 metų "poros" bučiuojasi ir rodo savo meile autobusų stotelėse. Ateis laikas - ateis ir mergina. Baik mokslus, studijuok, dirbt, užsidirbk, turėk pastovų gyvenimo būstą ir tada pagalvok apie antrą pusę. Galbūt tau gėda, kad tu neturi draugės, o tavo draugai turi. Tačiau čia yra nesvarbu. Nėra tikslo tos panelės dabar ir turėt, joms paauglystė, jos visos įsimylėjusios. Bet tai ar ilgai tęsis šitas visas dalykas? P.S. pilnai pritariu ir @rsrytis @froxus.com, jog nėra nieko blogo išbandyti ir 100 merginų. Įgausi daugiau patirties, žinosi daug daugiau jų savybių. Tačiau nėra bloga ir praleisti visą gyvenimą su viena mergina, tačiau čia tas pats tokią surast kaip auksine žuvele ištraukt.

 

P.S.S: Jei nori susirast panelę kuo greičiau, tai šitoj fotkėj pamatysi viską, ko reikia šiuolaikinėms panelėms. GL.

55bc0aececc5147209526667a1628f52134.jpg

 

Redaguota , nario Lizard.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrint koks esi pagal asmenybė (jeigu galima taip pavadinti) tavo elgesys, išvaizda daug kas sako.. (t.y tprsm jeigu rimtai nori panelės būk savim) bet dabar kai 21-asis amžius, tai dauguma paneliu yra tokios, kai nori tobulo, ir piniguočiau :( tai žinai.. labai daug pastangu dėk į tai, ir po tam tikro laiko tau paeis susirasti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, rsrytis @froxus.com parašė:

O kas blogo išbandyti 100 merginų? Įgausi patirties, suprasi skirtingo tipo merginas, žinosi kokios patinka ir kaip sužinoti ar ji būtent tokia, kuriai nori skirti laiką ir dėmesį. Tos pačios merginos šiais laikais jau pačios sugeba savimi pasirūpinti ir nereikia ten už viską mokėti nuvykus užkąsti ar filmą pažiūrėti, priklauso viskas nuo santykių ir kaip vienas į kitą žiūrit. 

Jei tau 15, 20 ar 40 ir tu neturėjai merginos/santykių, tai nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai, o kaip tik reiškia, kad turi svarbesnių gyvenime reikalų ir tau jos nerūpi. Pasivaikščiok po klubus, atrask savo hobius ir pomėgius, žiūrėk gal porą one night standų gausi ir ta mergina kažkokiu gyvenimo momentu pati atsiras neieškant. 

Aišku, jei nieko neveiki gyvenime, grindini žaidimus ir tik skundies, kad su tavimi kažkas negerai, tai taip - neturėsi tos merginos ir liksi nekaltu iki senatvės. 

Nieko blogo nėra turėt, kad ir 1000 merginų, bet kam žaist su kažkieno jausmais jei žinai, kad nematai ateities su ta panele? Tik bereikalingas žmogaus skaudinimas ir abiejų laiko gaišimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirumo valandėlė: Man 20 metų, turėjau panelę tik 19-kos, bet neilgam. Oh, ir aš vis dar nekaltas. #VirginGang

Šiaip dažnai dėl to pergyvenu, kad neturiu normalios merginos, taip pat galvojau, kad kažkas su manimi negerai. Žinoma, nesu aš labai išvaizdus vaikinas, bet ir nesu nekenčiantis savo išvaizdos. Anyways, ateis laikas - atsiras ta, dėl kurios iš proto eisiu. :]

Ir jei kas prikibtų, kad nesusiradau dėl to ,kad prie kompiuterio sėdžiu, tai ne. Nesėdžiu aš prie jo pusdieniais ar dienom. Taip, žaidžiu žaidimus, bet tai yra tarsi hobis, kurių turiu ne vieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Barz parašė:

Nieko blogo nėra turėt, kad ir 1000 merginų, bet kam žaist su kažkieno jausmais jei žinai, kad nematai ateities su ta panele? Tik bereikalingas žmogaus skaudinimas ir abiejų laiko gaišimas.

Nu ir jei metus pradraugavai, 2, 5, tai taip pat išsikirti gali be jokių intencijų, kad tu žaidei su jos jausmais, o tiesiog tau ji patiko ir galų gale kažkuriame gyvenimo etape vienas kitam atsibodot ar tai pamatėt tai, kad nepatinka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1721 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...