Peršokti į turinį

Reputacija forumo


boe1ng

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Reputacija  

44 balsai

  1. 1. Ar padaryti tik + REP?

    • Jo, uz gera ideja
      18
    • Ne, palikit kaip buvo
      25
    • Kita, i tema atsakysiu
      1


Recommended Posts

Visu pirma reikia žiūrėti ką komentuoji , reikia dar atsižvelgti ar pačiam patiktų tai ką parašei komentare. Bei kiekvienos žmogaus nuomonė skiriasi ir gali nesutapti su kitų nuomonėmis. O jeigu taip būna kad žmogus tau prideda ne viena ir ne du reputacijos taškų per kelias minutes tai tada reikia parašyti moderatoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad tokius paprasčiausiai reikia bausti, kurie visiškai skirtingose temose, su kuriomis neturi nieko bendra uždeda neigiamą reputaciją vien dėl to, kad pats gavo parašęs visišką nesąmonę. Šiandienos pavyzdys - verksnys, kuris pasivogė nuotraukas iš mano serverio atnaujinimo ir bandė apgauti narius kad pirktų modifikaciją su sistemomis, kurių ten net nėra. Uždėjau -rep jam, kadangi juo pasitikėti negalima ir jo reputacija turi būti žemesnė, tik žinoma tuomet vaikas susinervino ir iš to pykčio bandė keršyti. Įvesti taisyklę reikia už tokius dalykus. Kai gauni -rep vienoje temoje, manau tai reiškia jog tema yra bloga, bet visiškai nepritariu, kuomet tai daroma skirtingose, norint tyčia mažinti reputaciją.

d.png.a2d8e2abb75d948f8400a5cca0f898d5.png

Redaguota , nario haX0r
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)
2019-04-12 16:59, Adomas J. parašė:

Visu pirma reikia žiūrėti ką komentuoji

Abėjoju tai, per kiekviena po pranešimu pamatysi raudonus pridėta tu reputacija, jam nepatinka ar patinka tas turinis, grynas šūdų malimas,

 

2019-04-12 15:29, Barz parašė:

ei panaikintų -REP tai daugiau nieko nematytume kaip "Only fortnite season 1-3 players can like this" su kiekviena tema, nes vaikai prarastų baimės jausmą, kad matys vien raudona.

Arba jo išvis išimkit tuos reputacijas, man vistiek nemaišo niekas

 

2019-04-23 01:41, Elas Bandis parašė:

O tu čia susiruošei vaikus gelbėt nuo  -rep? Tie  -rep geriau nei atsiliepimų sistema visa. Keli  -rep ant kokio kvailo komentaro ir iškart susierzina, o tokie patys juokingiausi. 

Ne dėl to kad man ten uždėjo dėl nepasitikinimo posto, arba panašiai, man tie reputacija jokios naudos neduoda. Nario atsiliepimai dar dar kažkiek pridėda, ar jis patikimas ar ne

2019-04-13 16:52, haX0r parašė:

Manau, kad tokius paprasčiausiai reikia bausti, kurie visiškai skirtingose temose, su kuriomis neturi nieko bendra uždeda neigiamą reputaciją vien dėl to, kad pats gavo parašęs visišką nesąmonę.

Moderatoriams visiškai nusispjaut, ar tu reportinsi, jie nieko nedarys, jie dėl vaizdo uždėdi statusai :D kas juokingiausia

 

 

Redaguota , nario boe1ng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), boe1ng parašė:

Abėjoju tai, per kiekviena po pranešimu pamatysi raudonus pridėta tu reputacija, jam nepatinka ar patinka tas turinis, grynas šūdų malimas,

 

Arba jo išvis išimkit tuos reputacijas, man vistiek nemaišo niekas

 

Ne dėl to kad man ten uždėjo dėl nepasitikinimo posto, arba panašiai, man tie reputacija jokios naudos neduoda. Nario atsiliepimai dar dar kažkiek pridėda, ar jis patikimas ar ne

Moderatoriams visiškai nusispjaut, ar tu reportinsi, jie nieko nedarys, jie dėl vaizdo uždėdi statusai :D kas juokingiausia

 

 

Nemačiau nei karto kad tu reportinum ką nors ir dar ypač dėl "reputacijos dalinimo už nieką"  , tuščiažodžiauti visada lengva.  

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-30 18:38, Adomas J. parašė:

Nemačiau nei karto kad tu reportinum ką nors ir dar ypač dėl "reputacijos dalinimo už nieką"  , tuščiažodžiauti visada lengva.  

 

Temos esmė yra ne ta kiek jis reportavo kažką, o ta, kad forume dėliojami bereikšmė reputacija. Ir apskritai, tu nieko dėl to negali padaryt, tai geriau taip ir sakyk, o ne bandyk atkalbėti nuo žmogaus pasiūlymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Temos esmė yra ne ta kiek jis reportavo kažką, o ta, kad forume dėliojami bereikšmė reputacija. Ir apskritai, tu nieko dėl to negali padaryt, tai geriau taip ir sakyk, o ne bandyk atkalbėti nuo žmogaus pasiūlymo.

Forumas yra demokratiškas ir natūralu kad kiekvieno nuomonę gali nesutapti , kad keli gavo bereikšmės reputacijos tai iškart reikia visiškai panaikinti -rep?  Aš su visais bereikšmės neigiamos reputacijos atvejais susidorojau , bet tik su tais kur nariai praneša , moderatoriai neis po kiekvieno nario profilį ir netikrins ar jis negavo daug bereikšmės neigiamos reputacijos . suprantama kad narys kuris gavo bereikšmės turi pranešti apie tai.

Jeigu manai kad gavai daug bereikšmės reputacijos tai susisiek su moderatoriumi ir pranešk apie tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...