Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

greenside.lt - pranešta žaidimo klaida = visko netekimas ir klaidos netaisymas?


Zero Two

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu kažkas iš žaidėjų mano projekte be mano leidimo bandytų rasti (ir kaip suprantu, naudotųsi dėl noro gauti bonusų projekte, o ne savanoriškai praneštų) tokias serverio klaidas, kurioms reikėtų kurti kokias nors tai specialias programas, būčiau pasielgęs lygiai taip pat. Suprasčiau, jei gaučiau žinutę, jog galimai yra kokia nors klaida ir pats, iš administratoriaus pusės, duočiau leidimą bandyti ją išsiaiškinti, ką jau kalbėti, jei pati GS administracija apie klaidą žinojo, o tu jiems davei papildomo darbo nuiminėti bugintus pinigus, tikrinti, ar jie nepaplito ir pnš. Arba ta žinutė "Turiu idėjų kaip sutvarkyti <...>". Kodėl iš karto tiesiog nepasakei tos idėjos? Norėjai gauti kreditų, t.y. pasipelnyti, už tai buvai, mano nuomone teisingai, nubaustas.

  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, Ridas parašė:

Jeigu kažkas iš žaidėjų mano projekte be mano leidimo bandytų rasti (ir kaip suprantu, naudotųsi dėl noro gauti bonusų projekte, o ne savanoriškai praneštų) tokias serverio klaidas, kurioms reikėtų kurti kokias nors tai specialias programas, būčiau pasielgęs lygiai taip pat. Suprasčiau, jei gaučiau žinutę, jog galimai yra kokia nors klaida ir pats, iš administratoriaus pusės, duočiau leidimą bandyti ją išsiaiškinti, ką jau kalbėti, jei pati GS administracija apie klaidą žinojo, o tu jiems davei papildomo darbo nuiminėti bugintus pinigus, tikrinti, ar jie nepaplito ir pnš. Arba ta žinutė "Turiu idėjų kaip sutvarkyti <...>". Kodėl iš karto tiesiog nepasakei tos idėjos? Norėjai gauti kreditų, t.y. pasipelnyti, už tai buvai, mano nuomone teisingai, nubaustas.

Nežinau ar tiksliai skaitei, bet taip, buvau paklausęs ar duoda kažką už klaidos pasakymą, gavau atsakymą, kad jei problema didelė, už ją duoda kažką. (Minėjau, kad būčiau prašęs tik XP) Daugiau į tai nesigilinau, neklausiau ką ir kur ar kaip ir pasakiau kame problema. Tada pasakiau, kad turiu įdėjų kaip sutvarkyti ir gavau atsakyma, kad administracija žino kaip tvarkyti, todėl nieko ir nebepasakojau. įkelsiu visą chatlog'ą, kad pasiskaityti jei įdomu bus

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad tas greeside jau dead, perleido projektą kažkokiai porelei, klausimas ar išvis kažkas dabar ten apie scriptinimą išmano komandoje, atrodo buvo normalus serveris, aišku nemėgau nuo pat pirmos dienos, nes ten visiškai viskas uždaryta ir turi pildyt kiekvieną anketą dėl kiekvieno dalyko, dar gerai, kad forume neturi rašyt, kad į serverį prisijungei, bet dėl pačių klaidų, tai jau geriau jie išvalys visiems turtą ir nesuks galvos, negu sutvarkys klaidas ar pridės veiklos.

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Tai serveris, kuriame svarbiausias elementas esate Jūs - žaidėjai!" garsioji citata, kurios administracija laikosi kaip ir Stalinas plovęs smegenis su savo komunizmų. O reziume tai neįdomu jiems kažką tvarkyti, geriau uždės rcon'ą, žaidėjais nusipirks, kad nuimtų rcon'ą ir projektas toliau pildysis savo biudžetą. Ilgai išsilaikę projektai jau nebežiūri į atnaujinimus, žiūri į biudžetą.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), akag parašė:

iškart matosi kas atsakingas už administracijos skype :Dd 

rasyk rokui arba aivarui asmeniskai, o ne beneciui, kuris cia vps niftemu 

Na, nežinau, rašiau į bendrą administracijos skype (skype in 2019 omegalul). Nežinau jokių kitų kontaktų ir nemanau, kad reiktu žinoti jei yra paskelbtas vienas bendras skype'as.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Zero Two parašė:

Na, nežinau, rašiau į bendrą administracijos skype (skype in 2019 omegalul). Nežinau jokių kitų kontaktų ir nemanau, kad reiktu žinoti jei yra paskelbtas vienas bendras skype'as.

forume bandyk arba emailu, nors ir reikes ilgiau palaukt, susikalbesi. "savininkas", su kuriuo ten kalbejai, tai tik ir idarbintas skype laiskus atsakinet ir turto aukcionus daryt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matot jie protingai daro.... - nu kaip čia pasakius protingai! :D Plauna pinigus iš durnu vaikeliu galveliu, kurie va prisičytina, gauna rconus, o paskui atsibanina po 20 eurų, ar kiek ten... Žodžiu faktas tame, kad jiem neapsimoka tokiu klaidų tvarkyt, kadangi jie iš tokiu klaidų pasipelnyt bando....
 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Ridas parašė:

Jeigu kažkas iš žaidėjų mano projekte be mano leidimo bandytų rasti (ir kaip suprantu, naudotųsi dėl noro gauti bonusų projekte, o ne savanoriškai praneštų) tokias serverio klaidas, kurioms reikėtų kurti kokias nors tai specialias programas, būčiau pasielgęs lygiai taip pat. Suprasčiau, jei gaučiau žinutę, jog galimai yra kokia nors klaida ir pats, iš administratoriaus pusės, duočiau leidimą bandyti ją išsiaiškinti, ką jau kalbėti, jei pati GS administracija apie klaidą žinojo, o tu jiems davei papildomo darbo nuiminėti bugintus pinigus, tikrinti, ar jie nepaplito ir pnš. Arba ta žinutė "Turiu idėjų kaip sutvarkyti <...>". Kodėl iš karto tiesiog nepasakei tos idėjos? Norėjai gauti kreditų, t.y. pasipelnyti, už tai buvai, mano nuomone teisingai, nubaustas.

nu tykraj sutinku labaj su shai nomone

giphy.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienintelė klaida buvo priimti Benetį į komandą, kuris griauna serverį iš vidaus, o šito dalyko daugelis to nepastebi. Tiesiog pažaidę patys suprasit, kad ten lyg ir pati Lietuva, kurioje pilna draudimų. Manau tie draudimai, toks požiūris į patį projektą ir nepritraukia tiek žaidėjų, kiek pats projektas ir jo sistemos būtų vertos, kaip būdavo ankščiau 2015 metais - viskas būdavo tobula, sistemos įdomios, ypač gaujų sistemos, bet atrodo serveris tobulėja, progresuoja, bet tuo pačiu ir važiuoja į apačią ir greitai pasieks dugną ir supras savo klaidas kai jau bus per vėlu. Ankščiau viskas buvo paprasčiau ir įdomiau :) Čia yra tik mano nuomonė - kas norit ją priimkit, kas norit tiesiog apeikit.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, dark. parašė:

Aivaras, tikrai cia nieko neatsakys gali turbut net nelaukti o del kitu sav benecio ir to Rebekos kazkokios nieko nepesi daugiau susitaikyk, kad viska ateme ir viskas kas svarbiausia 21 amziui? $$$

aš nieko ir nelaukiu, man 0 emocijų, kad viską atėmė, buvau mažiau nei dieną pražaidęs, tiesiog sugalvojau diskusiją pamąstymui

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 iš 1000 žmonių, pasirašys tą skriptą ir gal 1 iš 100 susiras pagal tutorial'us, kaip tai padaryti. Problema būtų tik tuomet, jeigu prasidėtų, masinis skriptų pardavinėjimas žaidėjams. Tų skriptų gali prirašyt daug, sutvarkys vieną dalyką, surast galima kitą, sutvarkys kitą, surast galima dar kitą būdą, žaidimas be pabaigos čia. Daug paprasčiau suskriptinti sistemas, kurios padeda atpažinti tokius dalykus ir poto rankiniu būdu, sutvarkyti situaciją. 

Kas administracijos atsakymą liečia, tai aš būčiau padėkojęs ir paprašęs, kad už tam tikrus servo prizelius, jog paieškotum daugiau panašių dalykų, kur galimas lengvas automatizavimas ar kažkas panašaus bent. Bet perdaug nesistebiu atsakymu, ką jie tau turėjo pasakyt, jei problema jau žinoma ir nekelia didelių nemalonumų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Offensive parašė:

1 iš 1000 žmonių, pasirašys tą skriptą ir gal 1 iš 100 susiras pagal tutorial'us, kaip tai padaryti. Problema būtų tik tuomet, jeigu prasidėtų, masinis skriptų pardavinėjimas žaidėjams. Tų skriptų gali prirašyt daug, sutvarkys vieną dalyką, surast galima kitą, sutvarkys kitą, surast galima dar kitą būdą, žaidimas be pabaigos čia. Daug paprasčiau suskriptinti sistemas, kurios padeda atpažinti tokius dalykus ir poto rankiniu būdu, sutvarkyti situaciją. 

Kas administracijos atsakymą liečia, tai aš būčiau padėkojęs ir paprašęs, kad už tam tikrus servo prizelius, jog paieškotum daugiau panašių dalykų, kur galimas lengvas automatizavimas ar kažkas panašaus bent. Bet perdaug nesistebiu atsakymu, ką jie tau turėjo pasakyt, jei problema jau žinoma ir nekelia didelių nemalonumų?

skriptas = automatinis y spaudinėjimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...