Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 10 valandas(-ų), epicONE parašė:

Andžio elgesio nesutvarkėt, prižiūrėtojai apgailėtini ir elgesys tragiškas, nenorit priimt žaidėjų nuomonės ir kažką keist? Kodus atbaninat dėl ko? Kiekybės? Net nežiūrit demo failų ir nuimat ban'us, tai kodėl pykstat kai viešai pasako, kad šūdą malat ir nesutvarkot nieko?

Atnaujink informacija savo ties unbaninu. O šiaip sakau, nenoriu KQLy matyt, jums sunku suprast tai? WTF :D

prieš 9 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Na realiai aš nematau čia įkyrumo :D ? Jei tu taip vadini ( įkyrus kad atėjau į serveri  ir kad savo nuomone pasakiau savo grupėje kad amžius ne kažką :D

KOkia dar nuomonė. kodėl tu kiši vis savo ta nuomone. Buvau afk spectuose, "pakėliau" cesą ir pamačiau tave serve, esi nepageidaujamas pas mus ir tiek. Bandai iš musės dramblį išrast ir suverst viską, kad čia ale dėl nuomonės. O įkyrus esi ir net stipriai, gali nesivargint, čia ne tik tokia mano nuomonė. Tik neprašyk, kad pradėčiau vardint, nes tikrai tuo neapsiimsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), CSZONA.LT | Gabis parašė:

Atnaujink informacija savo ties unbaninu. O šiaip sakau, nenoriu KQLy matyt, jums sunku suprast tai? WTF :D

KOkia dar nuomonė. kodėl tu kiši vis savo ta nuomone. Buvau afk spectuose, "pakėliau" cesą ir pamačiau tave serve, esi nepageidaujamas pas mus ir tiek. Bandai iš musės dramblį išrast ir suverst viską, kad čia ale dėl nuomonės. O įkyrus esi ir net stipriai, gali nesivargint, čia ne tik tokia mano nuomonė. Tik neprašyk, kad pradėčiau vardint, nes tikrai tuo neapsiimsiu

Žmogus ne išpruses tu vapšiem.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), CSZONA.LT | Gabis parašė:

Atnaujink informacija savo ties unbaninu. O šiaip sakau, nenoriu KQLy matyt, jums sunku suprast tai? WTF :D

KOkia dar nuomonė. kodėl tu kiši vis savo ta nuomone. Buvau afk spectuose, "pakėliau" cesą ir pamačiau tave serve, esi nepageidaujamas pas mus ir tiek. Bandai iš musės dramblį išrast ir suverst viską, kad čia ale dėl nuomonės. O įkyrus esi ir net stipriai, gali nesivargint, čia ne tik tokia mano nuomonė. Tik neprašyk, kad pradėčiau vardint, nes tikrai tuo neapsiimsiu

Masinį unbaną gi padarėt:) Suprantu, kai projektai daro tokius kas ~metus ar daugiau, o ne po 3 mėn projekto gyvavimo. Kiekybė jum atrodo geriausias populiarumo rodiklis. Aš apie KQLY nieko nesakau visiškai, čia buvo faktas, kad jūs nesusitvarkot. Nugirdau kaip andzy rėkė ant panos priž., nes neva ji išsikėlė virš kitų bandydama užbanint kodus ir prižiūrėt projektą:DD Hormonų valdomi 16 kiniai niekada nebus geri savininkai, pripažinkit ir kažką dėl to darykit. Norėsi galėsiu demo įmest kaip jis žmogų už reklamą užbanino, nors jo cs non'as tiesiog buvo užbindintas reklama .cfg papkėj. 0 suvokimo, 0 patirties, tai prašom taip ir toliau dirbkit. Mačiau ir kaip Andzy gavęs spaudimo bendram fb chat'e tiesiog pabėgo, vietoj to, kad kažką dėl savęs darytų. Tiesiog labai prastai administracija jūsų atrodo, nors tai turi būt projekto pagrindas, žaidėjai jumis netgi labai puikiai manipuliuoja ir jūs jais tikit. Dariushkinas unbaną užpildė, vietoj alias ss įkėlė pimpalo fotkę ir buvo atbanintas, nes nieks nieko nežiūrėjo ir net nematė:Dd

Redaguota , nario epicONE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-25 00:43, Gilze.lt parašė:

Apie jūsų projektą galiu tik pasakyti ,,Vaikų darželis"

Pati Administracija reklamuoja kituose projektuose, ne gana to dar siunčia kleckus reklamuoti!

CSZONA.LT | Gabis O tau pačiam negėda? Jei skolos nesugebi gražinti bent jau nusipirk reklamą už tuos pinigus o ne pas mane chujerinkit tas reklamas!

Gilze.lt nėra turbo boost, pats perku reklamas kaip ir kiti normalus projektai.

Gal biškį pamąstysit ir suprasit, kad tos reklamos tikrai nepuošia jūsų projekto.

 

 

SĖKMĖS SU PROJEKTU!

 

Ar viskas gerai jums su protu?

 

image.thumb.png.6103b3ad6e81679d7a8e79a0271c0a37.png

 

image.thumb.png.96769e7bfdc226ad33d542951ef4cd98.png

 

image.thumb.png.85577344d742878ea035236963bc5293.png

 

image.thumb.png.9775a81f1e984461282b04fb54797dae.png

Visiskai su tavim sutinku. Prisiregina i kitus projektus su savo projekto pavadinimu arba IP. 

Eilinis sudservis, kuris nieko gero neturi ir tik reklamas ima ir dar kituose projektuose reginasi su savo projekto pavadinimu. 

Maza to, kad tai daro ir save zemyn leidzia tokiu poelgiu, tai dar ir savininkai vaikai (16-18m). Jokio rimtumo is sio projekto. Smelio deze daugiau nieko

Redaguota , nario Black Gloria
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai pasiaiškinkit zoniniai. Naudodami VPN kituose projektuose darotes anketas su savo projekto pavadinimu. Čia normalu?? Prisireginau pas jus kad su savininkų pasišnekėt apie tai,ne kad būtų parašęs einam pakalbėsim,dėjo baną forume gavęs gruzo šaukykloj ir poto vėl pradėjot regintis forume su savo servo pavadinimu.game.thumb.PNG.094bab309538ba2d51282edc975a91ff.PNG

 

 

game2.PNG

Redaguota , nario Dalius | Cs.Brigada.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Dalius | Cs.Brigada.lt - Na čia realiai kaip su BUDRE buvo ( efear.lt kuris žlugo ) . Pas mane vakar buvo tai pat apsilanke du žmogeliukai ( vienas 9 metų vaikas Gabrielius ir kitas Drago ( kurio metai pagal foruma yra 20 ) Na ir ką Drago atėjo su CSZONA.LT = Drago. slapyvadžių ( ir žinoma gražiai kaip per LNK ar TV3 gavome reklamos pliupsni :) o Gabrielius buvo ( tas kuriam kažkas kažką prišnekėjo ( taip aš galvoju ) ir darė nes pas toki jauna žmogų tikrai nėbūtų tokiu lempiniu savybių kaip ateiti ir išvadinti savininka, ( įvairais žodžiais, prašinėti bano ir sakyti kad žlugsi ir ant pačio galo pats leliukas prasitares "Einam atgal" iškarto pažiūrių zonos IP ir ten matau abū fruktus žaidžiančius ) Na nežinau iš lempos žaidėjai cepkos nežlugdo o jiems yra pasakoma čia kaip ir minėjau panašiai su budre buvo. O tuo metų kaip pas mane buvo 16~ žaidėjų o pas juos tik 7 . Žinoma aš nepykstu ant to vaikiuko nes jis nekaltas o primokintas :)
O šiaip linkiu kad tokie projektai būtų uždrausti kur vaikai yra mokinami įvairiai šnekėti kitur :) O tu [PAŠALINTA] ramink savo burna šnekėdamas ;) 

O dabar Hateriai tuoj mane užsipuls LEL ..

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas už asmens duomenų viešinimą be jo sutikimo.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracija atsilikus ir kad ir kiek atmazinsit, kad pas jus viskas gerai ir t.t. tikrai nepakeis to fakto. Nei suvaldot savo vaikus priž., kurie serve leidžia 30 žmonių esant kaimiečiam vienam ant kito rėkt, nes "nemutinsiu, visai įdomu". Žlugsit taip pat kaip ir Budre, nes be reklamų nesurinktumėt nei 10 žmonių. Sėdit niolikiniai savo gūžtoj ir sedėkit, neikit ir nepiskit proto kituose projektuose su savo chromosomonių servu, nes tokio ddos'o gausit, kokio net Budrė nėra gavęs. Jūsų buką suvokimą rodo šaukyklos sakinys "savininkas turi spamint, nes jei žmonės pradės leavint, tai ką tu darai?". Nors aišku, kol pas jus lošia 30 visokio plauko snukių, tol nieko ir nedarysit, patirties trūkumas didelis, jog suvoktumėt, kaip be reklamų ir žaidėjų nebaudimu reik pritraukt žmonių.

Redaguota , nario epicONE
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Projektas gali būti aukščiausio lygio, su unikaliausiomis sistemomis jame, tačiau jei komanda vėjus darys - nė vienas žaidėjas neužsibus ilgai. Žaidėjai labai greit pastebi ir nusprendžia užeit dar kartą, ar geriau pasirinkt kitą serverį ;) 

Ramybės visiems.

Redaguota , nario KaZuMa / Super-Mu
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

@CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA man patinka kaip tu išsireiški, kam tu ta savo neapykanta reiški? Visiškai žmogus esi neįdomus. Apeik tema, nes tau tikrai jinai neaktuali. O kas liečia reklamas, man tiesiog pabodo aiškinti kiekvienam atskirai. Jei norit galit susiekti su manim per PM (kontaktai yra tikrai) ir galėsim drąsiai rasti sprendimą.

Mes nesekam žaidėjų ir nežinom kur kas eina ir kur kas daro. Net nežinau visiškai kuris ar kurie reklamuoja per tuos projektus, nei siunčiam kažką reklamuot, nei dar ką. Tiesiog jūs patys nei susisiekiat su manim, nei dar ką. Vienintelis @Dalius | Cs.Brigada.lt susisiekė ir tikrai gražei stengiamės surasti kas daro tokias nesąmones, gi galiausiai paslys žmogus kuris tai daro. Net nesistebėčiau, kad toks didelis burnotojas KQLY čia daro (tik pasakau, kad nesistebėčiau), o koks tolkas jam būtų? Jo ir paklauskit. Esmė tame, visad esu pasiekiamas ir visad galit parašyt. O, kad čia ateina koks @CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA ir loja kaip šuniukas - mažiau klausykit, nes tas tai tikrai moka papist prota ;)

2019-05-17 07:45, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

@Dalius | Cs.Brigada.lt - Na čia realiai kaip su BUDRE buvo ( efear.lt kuris žlugo ) . Pas mane vakar buvo tai pat apsilanke du žmogeliukai ( vienas 9 metų vaikas Gabrielius ir kitas Drago ( kurio metai pagal foruma yra 20 ) Na ir ką Drago atėjo su CSZONA.LT = Drago. slapyvadžių ( ir žinoma gražiai kaip per LNK ar TV3 gavome reklamos pliupsni :) o Gabrielius buvo ( tas kuriam kažkas kažką prišnekėjo ( taip aš galvoju ) ir darė nes pas toki jauna žmogų tikrai nėbūtų tokiu lempiniu savybių kaip ateiti ir išvadinti savininka, ( įvairais žodžiais, prašinėti bano ir sakyti kad žlugsi ir ant pačio galo pats leliukas prasitares "Einam atgal" iškarto pažiūrių zonos IP ir ten matau abū fruktus žaidžiančius ) Na nežinau iš lempos žaidėjai cepkos nežlugdo o jiems yra pasakoma čia kaip ir minėjau panašiai su budre buvo. O tuo metų kaip pas mane buvo 16~ žaidėjų o pas juos tik 7 . Žinoma aš nepykstu ant to vaikiuko nes jis nekaltas o primokintas :)
O šiaip linkiu kad tokie projektai būtų uždrausti kur vaikai yra mokinami įvairiai šnekėti kitur :) O tu ****** ramink savo burna šnekėdamas ;) 

O dabar Hateriai tuoj mane užsipuls LEL ..

Ramink burna, pats ir ramink tu ta burna idiote. Mažiau lok ir viskas, nes vis verki, verki, verki, verki. Kiek galima? Užauk pagaliau.

Redaguota , nario CSZONA.LT | Gabis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuėjau į tą Jūsų projektą, pats vienas iš savininkų Andzy ar koks ten, rėkauja, šūkauja lyg 15-metis. Žmonių kiekis serveryje tikrai didelis nieko nesakau, bet užsukant į serverį pasijauti kaip geram rėksnių darželyje, kur tvarkos nelabai rasta. Be to pastebėjau žaidėjus nešiojant 999 setą, kuris buvo daromas mano užsakymu projekte, kurio čia neminėsiu. Bet tiek to, skinadarys neuždėjo copyrights, čia jau nieko nepadarysi. Yra žmonių, kurie moka pinigus už skinų darymą, tad prieš imant skinus būtų gerai, kad bent atsiklaustumėt, bent jau iš pagarbos. Daugiau ir nėr ko išsiplėst :)

Redaguota , nario KaZuMa / Super-Mu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2019-05-31 19:44, KaZuMa / Super-Mu parašė:

Nuėjau į tą Jūsų projektą, pats vienas iš savininkų Andzy ar koks ten, rėkauja, šūkauja lyg 15-metis. Žmonių kiekis serveryje tikrai didelis nieko nesakau, bet užsukant į serverį pasijauti kaip geram rėksnių darželyje, kur tvarkos nelabai rasta. Be to pastebėjau žaidėjus nešiojant 999 setą, kuris buvo daromas mano užsakymu projekte, kurio čia neminėsiu. Bet tiek to, skinadarys neuždėjo copyrights, čia jau nieko nepadarysi. Yra žmonių, kurie moka pinigus už skinų darymą, tad prieš imant skinus būtų gerai, kad bent atsiklaustumėt, bent jau iš pagarbos. Daugiau ir nėr ko išsiplėst :)

Jam ir yra 15-16, kokie savininkai toks ir servas, bet jiem gerai valdyt vaikų darželį, kuriam bet kas savininkais žaist gali

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...
  • ARTacp užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...