Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

CSZONA.LT
www.CSZONA.LT

Sveiki šios temos skaitytojai, pristatau jums COUNTER-STRIKE 1.6 projektą... Žinau, gal jau 3 kuriu, bet šitas jaučiu bus ilgalaikis, nes kuriu ne vienas :D Taigi šitam projekte kaip ir įprasta yra draugiška administracija, prižiūrėtojai. Žaidėjų draugiškumo visur negalima sutramdyt, bet kiek pastebim - tiek sutramdom. O šiaip projektas atnaujinimas, kai tik kažką naujo susigalvojam - padarom nedelsiant. Laikinai yra trys serveriai, turim CSGO MOD, Jailbreak, MIX serverius. Ateityje tikrai bus daugiau serveriu. Taigi maloniai kviečiu prisijungti ir mažus bei didelius prie šio besivystančio projekto, kuris tikrai nenuvils jūsų ;)

CSGO Serverio informacija

Serverio IP: 185.80.130.125:27015

  • Skrynių atidarymas - Atidarinėjant skrynias gaunate įvairius skinus
  • Skrynių informacija  - pažieti kokie skinai yra serveryje
  • Turgus - galit skinus/raktus/skrynias pardavinėt
  • Parduotuvė - galite pirktis raktus, kontraktą, skrynias
  • Skinų parduotuvė - galit pirktis serverio VISUS WHITE [W] skinus
  • Dovanos - galite dalintis savo skinais, skrynias, raktus, taškus su kitais žaidėjais
  • Kontraktai - 20 WHITE skinų [W] > 1 Blue  skinas , 10 Blue skinų > 1 Red skinas [R], 10 Red skinų [R] > 1 Knife skinas [Y]
  • Žaidimai - Šitam skyriuje (jei taip galima pavadint) galima rasti CoinFLip, Jackpot, Loterija
  • Misijos - įvairios serverio misijos
  • Atlygis - Po 5 minučių žaidimo serveryje, galite atsiimti atlygį
  • Skinų keitykla - Galit keisti skinus keisti į taškus, jei labai reikia tuo momentu taškų
  • Klanai - Žaidėjai gali įkurti savo klanus, juos rodys prie nick, taip pat yra klanų statistiką ir renkami killai, mirtys ir kt. Dar visi kalno nariai gauna po raktą, skrynią ar taškų, jei bent vienas komandos narys gavo
  •  bombos padėjima gaunte taškų ar skrynia, raktą
  •  bombos išminavimą gaunate taškų ar skrynia, raktą 
  • Už įkaitų (hostage) išgelbėjimą gaunate taškų ar skrynia, raktą
  • VIPMENU - Galimybė atsirasti po 3s (nuo 5 žaidėjų [spec nesiskaito]); Ginklų meniu, daugiau taškų bei didesnis šansas gauti raktų/chestų.

 Jailbreak Serverio informacija

Serverio IP: 185.80.130.125:27018

  • /simon - Tampa vyresniuojų prižiūrėtoju, kuris nurodinėja komandas
  • /open- Atidaro kameras
  • /dienos - Specialios dienos
  • /fd - Laisvadienio davimas žaidėjams
  • /vm- Vip žaidėju specialus meniu
  • /shop - Jailbreak Packu parduotuvė
  • Žaidėjai už nužudymą prižiūrėtoju gauna JBP paketų

MIX Serverio informacija

Serverio IP: 185.80.130.125:27020

  • .rank - Jūsų mix vieta pagal Nužudymus ir MIRTIS
  • .pstats - Žaidėjų informacija: killai, mirtys, nick, hs ir panašiai
  • .stats - Tavo infomacija
  • .top - Mix žaidėjų topas pagal "gerumą"
  • ADMINAI dar turi .menu, .wm, .live ir visas kitas mix paleidimui reikalingas komandas

Projektas ieško

  • Aktyvių prižiūrėtojų kurie galėtų ir norėtu aktyviai prižiūrėti serverį ir forumą.
  • Aktyvių žmonių kurie nori į PAGALBA, jie galės rinkti prižiūrėtojų komandą, padėti žaidėjams bei prižiūrėti forumą

 

Kita
Discord serveris: https://discord.gg/j2TyCcP
Nemokamas vip: http://cszona.lt/freevip/
CSGO Vartotojo Valdymo Panelė (VVP): http://cszona.lt/csgo_vvp/
Klanų topas: http://cszona.lt/stuff/clantop.php
CSGO serverio dainų sąrašas: http://cszona.lt/stuff/songs.php
CoinFlip topas: http://cszona.lt/stuff/cf.php
Aktyvumo Topas: http://cszona.lt/stuff/time.php
Dainų sąrašas: http://cszona.lt/stuff/songs.php
Užtildytų sąrašas: http://cszona.lt/stuff/gags.php

Redaguota , nario CSZONA.LT | Gabis
  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie jūsų projektą galiu tik pasakyti ,,Vaikų darželis"

Pati Administracija reklamuoja kituose projektuose, ne gana to dar siunčia kleckus reklamuoti!

CSZONA.LT | Gabis O tau pačiam negėda? Jei skolos nesugebi gražinti bent jau nusipirk reklamą už tuos pinigus o ne pas mane chujerinkit tas reklamas!

Gilze.lt nėra turbo boost, pats perku reklamas kaip ir kiti normalus projektai.

Gal biškį pamąstysit ir suprasit, kad tos reklamos tikrai nepuošia jūsų projekto.

 

 

SĖKMĖS SU PROJEKTU!

 

Ar viskas gerai jums su protu?

 

image.thumb.png.6103b3ad6e81679d7a8e79a0271c0a37.png

 

image.thumb.png.96769e7bfdc226ad33d542951ef4cd98.png

 

image.thumb.png.85577344d742878ea035236963bc5293.png

 

image.thumb.png.9775a81f1e984461282b04fb54797dae.png

Redaguota , nario Gilze.lt
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Gilze.lt parašė:

Apie jūsų projektą galiu tik pasakyti ,,Vaikų darželis"

Pati Administracija reklamuoja kituose projektuose, ne gana to dar siunčia kleckus reklamuoti!

CSZONA.LT | Gabis O tau pačiam negėda? Jei skolos nesugebi gražinti bent jau nusipirk reklamą už tuos pinigus o ne pas mane chujerinkit tas reklamas!

Gilze.lt nėra turbo boost, pats perku reklamas kaip ir kiti normalus projektai.

Gal biškį pamąstysit ir suprasit, kad tos reklamos tikrai nepuošia jūsų projekto.

 

 

SĖKMĖS SU PROJEKTU!

 

Ar viskas gerai jums su protu?

 

image.thumb.png.6103b3ad6e81679d7a8e79a0271c0a37.png

 

image.thumb.png.96769e7bfdc226ad33d542951ef4cd98.png

 

image.thumb.png.85577344d742878ea035236963bc5293.png

 

image.thumb.png.9775a81f1e984461282b04fb54797dae.png

Kiti normalūs, bet pas tave tikrai ne normalus. Pats maldauji kitų pagalbos ir dabar drįsti man pisti prota, kol gerai sutarėm tol geras buvau, dabar vos tik išėjau pradėjai purva mėtyt. Gal metuose ir suaugai, bet tikrai ne protu. Pats žvengi iš kitų projektų, kad chujnia, bet tavo irgi nekažka. Tyčiojies, kad chujovus dalykus kuri, bet realiai kiek pastebėjau pats nieko nesugebi, nesakau, kad aš ten profas ant visko, bet tiesiog *Myliu SuperGames.lt* smerkt kitus. Siunčiam reklamuot? KIEKVIENO žaidėjo nesuseksim kur ir kaip jis bando padėt mums plėstis. Juolab nafik mums juos sekti? pEace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išėjai? Rašei, kad nebūsi aktyvus šias dienas nors kitur jau kuriai projektą, tdl buvo tau nuimtos privilegijos. Purvo niekas nemėto, čia jus nesąmonės darot. Jei mano projektas toks nenormalus, kodėl ateinat reklamuoti, net ir temas kopinat .... Ne vien jūsų žaidėjai ir prižiūrėtojai reklamuoja bet ir pati administracija! 

Kitas dalykas kokias hujnes tu čia rašai? Tu man paaiškink iš ko būtent tyčiojus? Nes kiek pastebėjau tu toks esi trintukas, gauni žmogaus pasitikėjimą, failų  o paskiau dalini..

 

Aš vakar gražiai jums parašiau, o jūs šiandien atėjot į cstops.lt su ip changer ir virs 50 balsų po -1 ivertinot... Tai kas čia nesuaugę?

 

 

49 minutes prieš, Ark'xes parašė:

Vel tas is gilzes balsa kelia ;D
Piskit jam bana

Tu dar gyvas? homoseksualas...

Redaguota , nario Gilze.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Gilze.lt parašė:

Išėjai? Rašei, kad nebūsi aktyvus šias dienas nors kitur jau kuriai projektą, tdl buvo tau nuimtos privilegijos. Purvo niekas nemėto, čia jus nesąmonės darot. Jei mano projektas toks nenormalus, kodėl ateinat reklamuoti, net ir temas kopinat .... Ne vien jūsų žaidėjai ir prižiūrėtojai reklamuoja bet ir pati administracija! 

Kitas dalykas kokias hujnes tu čia rašai? Tu man paaiškink iš ko būtent tyčiojus? Nes kiek pastebėjau tu toks esi trintukas, gauni žmogaus pasitikėjimą, failų  o paskiau dalini..

 

Aš vakar gražiai jums parašiau, o jūs šiandien atėjot į cstops.lt su ip changer ir virs 50 balsų po -1 ivertinot... Tai kas čia nesuaugę?

Seni tu rimtai? Kas iš administracijos pas tave reklamuoją? (Kur įrodymas) Pas tave visi iš šio projekto yra iš baninti, tai apie kokias tu dar reklamas kalbi? O repus kas dalina, tai mes negaudom, kam mum kištis ir žmonėm aiškint kaip elgtis ir ką daryt? Seni ir kokias temas kopijuoją? Jai kiekvienam projekte jos vos ne vienodos?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 11 valandas(-ų), Gilze.lt parašė:

Išėjai? Rašei, kad nebūsi aktyvus šias dienas nors kitur jau kuriai projektą, tdl buvo tau nuimtos privilegijos. Purvo niekas nemėto, čia jus nesąmonės darot. Jei mano projektas toks nenormalus, kodėl ateinat reklamuoti, net ir temas kopinat .... Ne vien jūsų žaidėjai ir prižiūrėtojai reklamuoja bet ir pati administracija! 

Kitas dalykas kokias hujnes tu čia rašai? Tu man paaiškink iš ko būtent tyčiojus? Nes kiek pastebėjau tu toks esi trintukas, gauni žmogaus pasitikėjimą, failų  o paskiau dalini..

 

Aš vakar gražiai jums parašiau, o jūs šiandien atėjot į cstops.lt su ip changer ir virs 50 balsų po -1 ivertinot... Tai kas čia nesuaugę?

 

 

Tu dar gyvas? homoseksualas...

Dar nepadalinau nei vieno failo, bet jei taip nori mane kaltinti dėl to, galiu drąsiai paskelbti tavo failus man duotus. Aš bane, Andzy bane, sexas bane. Administracija tikrai negalėjo ;) Dėl priž. nežinau, bet aš visais pasitikiu ir manau, kad neitu JUOLAB pas tave ir nereklamuotu, o kad perėjo keli žaidėjai iš tavo projekto pas mus nereiškia, kad buvo reklamuota pas tave

Apie tyčuojamasi patylėsiu, nes tiesiog kam čia dabar kelti viską, bet jei reiks įkelsiu, dabar tikslo nematau. Apie cstops.lt rašiau tau skypėje ir tu dar drįsti čia vėl rašyt, jei nori, kad tave išgirstu - vaikščiok su plakatais mieste

 

Btw, tu pavadinai @Ark'xes homo, visu pirma nei tavo supistas reikalas jo pažiūros, antra jis buvo pas tave net projekte, matomai tau kažką pasakė (turbūt tiesa) ir tau nepatiko, todėl čia va ant jo bandai stumti. O trečia, prieš stumdamas pasižiūrėk į save.

peAce

Redaguota , nario CSZONA.LT | Gabis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko čia rietis kaip mažiem vaikam? Asmeniškai esu žaidęs gilzėj ir galiu pasakyt, kad administracija ten jautrių vaikų darželio grupė, nežinau, ką susireikšminusios bobos ten daro, bet žinot ir nenoriu. Pats serveris NIEKUO neišsiskiria iš kitų, administracija jautri, myža dėl kiekvieno jiem pasakyto blogo žodžio ar kritikos. Cszonoj kolkas nebuvau, bet manau, kad ir ten nerasčiau nieko naujoviško, nes visi csgo mod'ai Lietuvoje IŠVIS nieko naujo jau nebeparodys. 

Dėl reklamavimo, tai nu, kiekvieno žmogaus reikalas, ką, kur, kaip reklamuos, sudedi ban'us ir viskas. O dabar, kad jūs pykstatės, kaip vaikai ir nesugebat išspręst reklamų ir savo asmeninių problemų, tai tik parodo, kad neesat pakankamai subrendę išvis projektų turėt.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-04-05 22:49, 7Days parašė:

Man užkliuvo jūsų skinai, nes paimti iš kito projekto, slimkės. Bei nutrinti slimkės logotipai ir pakeisti ir cszona. Klausimas, kodėl  taip darote?

Pataisysiu tave, tik nuimti. Nenoriu atrodyt "rude", bet jei pradėjai dėl to kabintis prie CSZONOS, tai turėtum ne tik prie mūsų ir ne nuo mūsų kabintis

Redaguota , nario CSZONA.LT | Gabis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaiku darzelis, o ne projektas. Puse forumo nukopijuota is kito projekto, jokio originalumo. Administratoriai niolikiniai, priziuretojai irgi. Ir nemeluokit jog savininkai nereklamuoja patys. Va "Andzy 12" savininkas pats susikure atskira paskyra forume, apkalbineja kitus ir reklamuoja sita "smelio dezia". Jus proto turit vaikai? Ir neviena malalietka pasiuntinuka is zonos isbanint teko, nes reklamuoja sita sudu kruva. Pienburniai nelaimingi.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-08 20:40, 7Days parašė:

Nereikia čia meluoti,pats mačiau, kad logotipai nutrinti ir pakeisti į cszona.lt ne visi skinai bet yra tokių, ir kodėl nutrinate slimkės logotipą? Tai kiti atėjo pas jus ir prikėlė tu skinu?

:D:D:D Sakau jei nori prisiknisti dėl tokio dalyko tu tikrai ne nuo to projekto pradedi. Tu rimtai durnas ar ne? Aš tik sakau, kad nutrinti, daugiau nieko, ateik į servą, susiųs skinus galėsi kiekvieną detaliai peržiūrėt.

2019-04-09 02:52, borntodestroy parašė:

Vaiku darzelis, o ne projektas. Puse forumo nukopijuota is kito projekto, jokio originalumo. Administratoriai niolikiniai, priziuretojai irgi. Ir nemeluokit jog savininkai nereklamuoja patys. Va "Andzy 12" savininkas pats susikure atskira paskyra forume, apkalbineja kitus ir reklamuoja sita "smelio dezia". Jus proto turit vaikai? Ir neviena malalietka pasiuntinuka is zonos isbanint teko, nes reklamuoja sita sudu kruva. Pienburniai nelaimingi.

Energio pakalikas. Įkalsiu į galvą logiškai ir kiekvienas turintis projektą žino šita, ŽAIDĖJAI REKLAMUOJA PATYS, aš pats nežinau daug situacijų kur jie reklamuoja, geriau rimtai pizdink pas energy ir ten laižykit toliau šikna jam :D

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduočiau NON steam žaidėjams, administratoriai matosi visiškai nesubendre dar ir iš demo sugeba nuspresti ar žmogus čyteris ar ne kai jis žaidžia visiškai švarus, neprašo nei wg, nedaro, net ss, o blokuoja jau atsijungusi žmogų. Neverksiu aš, kad gavau tą baną, bet jeigu norit normalių žaidėjų tai bent rimčiau analizuokit įrodymus. peace

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1605 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...