Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, 7Days parašė:

Jau mačiau, bet ką dundukams pasakysi. Pizdina skinus ir kaltę verčia kažkokiam nežinomam projektui.

Sėkmės toliau pizdinti skinus ir būti š vietoje.

;D Ble tu rimtai daužtas... Gerai padarom taip, pateik bent viena skina kurį pavogėm ir uždėjom savo projekto pavadinimą. Norėčiau, kad būtų įgyvendinta šita sąlyga:

  • Kai darysi ss turi būt Tab'as įjungtas, kad matyčiau kokiam serve buvai

Serverio visus skinus gali užsidėti 3s per Skrynių info, drąsiai užteks laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ble tu grybas.Juk mačiau ak-47 samurai buvo uždėta jūsų logotipas, ir kiti skinai iš slimkės su užtušuotu logotipu.Klausimas tau protinguoli, skinu paėmimas ir logotipo užtušavimas nėra pizdinimas? 

Aš pas š nevaikštau.Viena kart buvau ir to man užteko.Jei pasiemate skinus nužtušuokit logotipų.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), CC Antrasis parašė:

Nerekomenduočiau NON steam žaidėjams, administratoriai matosi visiškai nesubendre dar ir iš demo sugeba nuspresti ar žmogus čyteris ar ne kai jis žaidžia visiškai švarus, neprašo nei wg, nedaro, net ss, o blokuoja jau atsijungusi žmogų. Neverksiu aš, kad gavau tą baną, bet jeigu norit normalių žaidėjų tai bent rimčiau analizuokit įrodymus. peace

Jei sugebėtumėt patys susivokti kelis dalykus: Padaryti WG (atsargai) kai gaunat bana ir kai paprašom padaryti WG padaryti iškart, o ne atmazinti. Trečia, vis dar GALIMA spręsti iš demo ar naudoja ar ne, gi kai kuriuose vietose net matosi aiškiai. Tiek to, man beveltiška čia ginčytis :D

prieš 22 valandas(-ų), 7Days parašė:

Ble tu grybas.Juk mačiau ak-47 samurai buvo uždėta jūsų logotipas, ir kiti skinai iš slimkės su užtušuotu logotipu.Klausimas tau protinguoli, skinu paėmimas ir logotipo užtušavimas nėra pizdinimas? 

Aš pas š nevaikštau.Viena kart buvau ir to man užteko.Jei pasiemate skinus nužtušuokit logotipų.

Bet tu bukaprotis rimtai, sakau ne nuo to projekto pradedi kabintis, nes ne vienas projektas pizdina iš tos slimkės ir dar čia man aiškini, neturi ką veikt todėl ir kabiniesi prie CSZONOS. Sakau pateik įrodymų, visi tavo matyti įrodymai (bent taip sakei) gali vėl pamatyti serve, tad prašom eiti ir rinkti, o dėl užtušavimo, dar kartą sakau NE PRIE TO PROJEKTO KIMBI, ne vienas ir nekeli projektai taip daro. RImtai jaučiuosi, kaip su 15-mečiu ginčyčiausi

prieš 18 valandas(-ų), borntodestroy parašė:

3 savininkai sugeba tik kopint ir smeizt kitus projektus! GEDA! Uzaukit vaikai!

Ilgai negyvuos sita smelio deze supista.

Bravo, pasakei savo nuomone. Dabar gali nebežiūrėt šitos temos, nes matau turi nuoskaudų ;D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, nežinau... Pas jus nebėra noro žaisti, nes ankščiau labai nusigrybavot. Turėjot jūs tą csplay projektą ir mano nuomone viskas vystėsi normaliai, bet turėjote iš csplay pereiti prie cso (susijungėt su kitu projektu, kuris turėjo csgo serverius), vėliau vėl sugrįžti užsimanėt prie csplay, po viso šito ten vėl kažką rišt pradėjot... Žodžiu, labai neapsisprendę žmonės esate, o tuo labiau, kad man tuo metu kaip prižiūrėtojui neaiškumų buvo, tai ką reikia kalbėti apie pačius serverio žaidėjus? Kaip supratau modifikaciją pakeitėte, nes klaidų buvo tikrai nemažai, bet labai negražiai padarėte, kad nutrynėte vogtų skinų logotipus. Taip pat pamenu grybavimus su serverių taisyklėmis. Buvo užblokuotas žaidėjas už sgs/gs ir jūsų pasiteisinimas buvo, kad sgs/gs buvo uždraustas projekte ir nesvarbu kur žiūrėsi - tokios taisyklės nebuvo. Visgi, iš dalies klaidų pasimokėt ir atrodot rimčiau, bet dar norėčiau dadėti, kad ta jūsų muzika žiauriai iš vėžių muša ir kažkaip atrodo, kad cs'ą šiais laikais ne su ausinėmis, o su "bosavykais" žaist reiktų.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-04-14 15:36, Orion parašė:

Nežinau, nežinau... Pas jus nebėra noro žaisti, nes ankščiau labai nusigrybavot. Turėjot jūs tą csplay projektą ir mano nuomone viskas vystėsi normaliai, bet turėjote iš csplay pereiti prie cso (susijungėt su kitu projektu, kuris turėjo csgo serverius), vėliau vėl sugrįžti užsimanėt prie csplay, po viso šito ten vėl kažką rišt pradėjot... Žodžiu, labai neapsisprendę žmonės esate, o tuo labiau, kad man tuo metu kaip prižiūrėtojui neaiškumų buvo, tai ką reikia kalbėti apie pačius serverio žaidėjus? Kaip supratau modifikaciją pakeitėte, nes klaidų buvo tikrai nemažai, bet labai negražiai padarėte, kad nutrynėte vogtų skinų logotipus. Taip pat pamenu grybavimus su serverių taisyklėmis. Buvo užblokuotas žaidėjas už sgs/gs ir jūsų pasiteisinimas buvo, kad sgs/gs buvo uždraustas projekte ir nesvarbu kur žiūrėsi - tokios taisyklės nebuvo. Visgi, iš dalies klaidų pasimokėt ir atrodot rimčiau, bet dar norėčiau dadėti, kad ta jūsų muzika žiauriai iš vėžių muša ir kažkaip atrodo, kad cs'ą šiais laikais ne su ausinėmis, o su "bosavykais" žaist reiktų.

Visu pirma ne ten rašai, nes tai ne mūsų projektas buvo, o antra skinai skinai skinai, neturit prie ko prikibti daugiau? :dd Duosiu patarimą ir prie ko labiau kibti dėl skinų - Brigados projekta pasižiūrėkit (jei jie neišėmė) ir kai buvo toks projektas pavadinimu "efear" nieks nieko nesakė, o čia dabar pisatės prie cszonos :D Tiesiog apsispręskit :D

Redaguota , nario CSZONA.LT | Gabis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-15 21:46, CSZONA.LT | Gabis parašė:

Visu pirma ne ten rašai, nes tai ne mūsų projektas buvo, o antra skinai skinai skinai, neturit prie ko prikibti daugiau? :dd Duosiu patarimą ir prie ko labiau kibti dėl skinų - Brigados projekta pasižiūrėkit (jei jie neišėmė) ir kai buvo toks projektas pavadinimu "efear" nieks nieko nesakė, o čia dabar pisatės prie cszonos :D Tiesiog apsispręskit :D

Oj... Dėl projektų sumaišiau, nes panašūs pavadinimai, tai labai nepyk. Bet dėl to "Tiesiog apsispręskit", tai šioje temoje pristatai savo projektą, o ne kažkokią brigadą. Nešnekėkim apie mirusius, nes efear jau seniai nebėra. Problema ne skinuse, bet kad nutrinate savo watermarkus ir užsidedate savus. Jeigu būtumėt rimtas projektas, tai geriausiu atveju savo nusipieštumėt arba bent jau iš kitų site'ų pasiimtumėt. Nežinau kaip ten yra su kitais projektais, bet jeigu yra dedami watermark'ai, tai viskas čia ne be reikalo. Realiai buvau pas jus užsukęs ir viskas nėra taip blogai. Akis rėžė šiokios tokios vaivorykštės svarbiose temose ir apskritai pačiame forume nelabai tvarkos yra, trukdė muzika dėl kurios teko lysti į configą bei tie patys skinai kaip ir kiti minėjo. Visgi, iš kitos dalies turite šiokią tokią bendruomenę ir smagu matyti pusiau pilnus serverius. Galų gale atsimink, kad žmonės tau sako minusus, kurie pilnai yra pataisomi, o tu žinoma turi teisintis jog visi aplinkui yra kalti. Niekas taip nedaro, žmogau :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasigrožėkit savo išgamų protestu :D Deda tokius nick mano ir kito savininko, tam, kad prirašytu "blogų" komentarų :D Nesistebėkit, kad iš mano projekto pradės pas jus rašynėt kažką panašaus, nes ne mes pradėjom, o jūs čia keliat bangas :D
 TtXeM.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-27 21:34, CSZONA.LT | Gabis parašė:

imageproxy.php?img=&key=5a54a4382017bb4fPasigrožėkit savo išgamų protestu :D Deda tokius nick mano ir kito savininko, tam, kad prirašytu "blogų" komentarų :D Nesistebėkit, kad iš mano projekto pradės pas jus rašynėt kažką panašaus, nes ne mes pradėjom, o jūs čia keliat bangas :D
 TtXeM.jpg

Ne jus pradejot? Atmata tu, gal man ikelt ka andzy rasineja?

Keli mazvaikiai pakomentavo tai visa kalte verciat ant kitu? Uzauk.

image.png.18b3476bed779f7974c99624d5da4571.png

Nuskriaustieji zoniniai *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

:D Sakiau, kad prasidės karas tarp mūsų projekto ir gilzės, atmata tu jei drįsti čia rėkaut. Pats sėdi po padu ir ateini čia komentuot. Neveltui prilipo - Gilzės išgamos ;D 

Redaguota , nario CSZONA.LT | Gabis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vakar užsukau pirmą kartą normaliai apžiūrėt servą. Kas labai gerai matosi - servas reklamuotas pro visur, kur tik įmanoma. O bene didžiausias minusas jum yra, jog visi 3 savininkai nesiekia 20 metų (net 19). Sakysit, kad amžius nesvarbus, jei mastymas normalus, bet čia jus ir sustabdysiu - Andzy elgesys kaip mažamečio, kuriam viskas negerai jo paties kurtam serve. Kitų savininkų nesutikau, bet vien iš šito matosi, kad dar pilnai nesuvokiat kaip reikia normaliai valdyt, prižiūrėt ir rūpintis projektu bei jo žaidėjais. Chate vien plaukė reklamos prabalsuot už jūsų servą, buvo siūlymi taškai už tai. Nu tai norės žmonės ir prabalsuos, kam man serve ramiai žaidžiant reikia pastovaus spamo iš savininko chate eit prabalsuot už servą? Pilnai tikiu, kad iš jūsų servo žmonės patys pirmi ėjo reklamuot kitur, nes vien pagal auditoriją (Tomke, Pokemonas) matos, kad žmonės ten nelabai adekvatus ir protu naudojasi.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-05-02 07:54, epicONE parašė:

Vakar užsukau pirmą kartą normaliai apžiūrėt servą. Kas labai gerai matosi - servas reklamuotas pro visur, kur tik įmanoma. O bene didžiausias minusas jum yra, jog visi 3 savininkai nesiekia 20 metų (net 19). Sakysit, kad amžius nesvarbus, jei mastymas normalus, bet čia jus ir sustabdysiu - Andzy elgesys kaip mažamečio, kuriam viskas negerai jo paties kurtam serve. Kitų savininkų nesutikau, bet vien iš šito matosi, kad dar pilnai nesuvokiat kaip reikia normaliai valdyt, prižiūrėt ir rūpintis projektu bei jo žaidėjais. Chate vien plaukė reklamos prabalsuot už jūsų servą, buvo siūlymi taškai už tai. Nu tai norės žmonės ir prabalsuos, kam man serve ramiai žaidžiant reikia pastovaus spamo iš savininko chate eit prabalsuot už servą? Pilnai tikiu, kad iš jūsų servo žmonės patys pirmi ėjo reklamuot kitur, nes vien pagal auditoriją (Tomke, Pokemonas) matos, kad žmonės ten nelabai adekvatus ir protu naudojasi.

Dėl žaidėjų tai... kiekvienas savo charakterio, dėl Andzy elgesio reiks man pačiam kalbėtis, nes reikia reikia stabdyt masinį floodą.. Ačiū už nuomonę ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

57O2yBa.png

@CSZONA.LT | Gabis 

ARGUMENTUOK ŠITA :D ? KODĖL AŠ NEPAGEIDAUJAMAS? AŠ TIK PORA MINUČIŲ PIRMA KARTĄ SERVERYJE :D ?  
AR TU ČIA VIEN DĖL TO KAD PASAKIAU KAD PRIŽIŪRĖTOJAI 14-kiniai ? ir kad ANDŽY IEŠKO KODUOTOJU VK grupėse :D ?  ( savo facebook grupėj ) :D
YOU MAD ? 

DEMO FAILAS : https://www28.zippyshare.com/v/AXadu8bl/file.html

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

57O2yBa.png

 

ARGUMENTUOK ŠITA :D ? KODĖL AŠ NEPAGEIDAUJAMAS? 
VIEN DĖL TO KAD PASAKIAU KAD PRIŽIŪRĖTOJAI 14-kiniai ? ir kad ANDŽY IEŠKO KODUOTOJU VK grupėse :D
YOU MAD ? 

CITS CITS viskas, pats loji kaip šuo. Neberašyk tu gal rimtai, nepageidaujamas nenoriu matyt tavęs viskas, daugiau nereikia argumentuot. Čia ieškosi tiesos dar? Nu nebespank rimtai žmogau, čiuožk laisvas neprivalau tau nei aiškintis nei ką, jei primeti dunduką ir nieko tipo nežinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, CSZONA.LT | Gabis parašė:

CITS CITS viskas, pats loji kaip šuo. Neberašyk tu gal rimtai, nepageidaujamas nenoriu matyt tavęs viskas, daugiau nereikia argumentuot. Čia ieškosi tiesos dar? Nu nebespank rimtai žmogau, čiuožk laisvas neprivalau tau nei aiškintis nei ką, jei primeti dunduką ir nieko tipo nežinai

PALA PALA LOJU :D ? AŠ TIK ARGUMENTAVAU SAVO NUOMOMNE KURIE YRA PAGRISTI TAI KĄ TU ČIA ŠNEKI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ?  VIS DAR NESUAUGAI KAIP IR VISI SAKO :D Seniau padorus buvai o dabar matau nuomonės jam nepatinka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

 

TAI TU PASAKYK KODĖL MAN BANAS :D AŠ NORIU ŽAISTI PAS TAVE SU SAVO DRAUGAIS :( KAS TAU YRA :D ? KO TU TOKS NEGATYVUS :D AŠ TIK ATĖJAU Į SERVERĮ ŽMONĖS PATYS RAŠO KAD ČIA KAŽKAS BLOGAI ( O TIKSLIAU KAD HUJOVAI VISKAS ) :D


DEMO FAILAS : https://www28.zippyshare.com/v/AXadu8bl/file.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

PALA PALA LOJU :D ? AŠ TIK ARGUMENTAVAU SAVO NUOMOMNE KURIE YRA PAGRISTI TAI KĄ TU ČIA ŠNEKI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ?  VIS DAR NESUAUGAI KAIP IR VISI SAKO :D Seniau padorus buvai o dabar matau nuomonės jam nepatinka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

 

TAI TU PASAKYK KODĖL MAN BANAS :D AŠ NORIU ŽAISTI PAS TAVE SU SAVO DRAUGAIS :( KAS TAU YRA :D ? KO TU TOKS NEGATYVUS :D AŠ TIK ATĖJAU Į SERVERĮ ŽMONĖS PATYS RAŠO KAD ČIA KAŽKAS BLOGAI ( O TIKSLIAU KAD HUJOVAI VISKAS ) :D


DEMO FAILAS : https://www28.zippyshare.com/v/AXadu8bl/file.html

Nu man neįdomu tu supranti, aš nenoriu tavęs matyt ir viskas. Ko tu dabar bėgi į SG ir čia verki? Būtum normalus ir *Myliu SuperGames.lt* tau būtų, dabar parašysi, kad tau *Myliu SuperGames.lt*. bet tau nihuja ne *Myliu SuperGames.lt*, kad atbėgai į sg ir verki. Viskas gi laisvas žmogas. Kaip bitė prie medaus prilipes.. Nuomone tu nuomone, sakau tu man neįdomus, nenoriu matyt tavęs ir tiek. Daugiau net neturiu jūsų vadinamų "atmazu"

Redaguota , nario CSZONA.LT | Gabis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...