Peršokti į turinį

Real-City.LT | GM


HibridasLTU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kažkas šiandieną žiauriai nervuotas, bet kam gi to reikia, juk tai kas jau padaryta, ir liks padaryta reik gyvent toliau. Aš vietoj Jūsų nusiraminčiau pamedituočiau ar kažką nuveikčiau ir negalvočiau apie tai dėl ko verta pyktis. Na žmogus Jis lieka žmogumi nesvarbu koks Jis bebūtų. Gero vakaro visiems....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, Na Real-City.lt savininkas Deividas vardu ar kaip jis ten :)
Kiek teko ankščiau bendraut ir bendradarbiauti tai galiu pasakyti nepatikimas žmogus geriau su juo nesusidėti :) aišku jei neturiu ką veikti ir nori dirbti valio dirbk bet padirbęs kelis darbus tu šiame projekte būsi nebelaukiamas :D
O ir plius Savininkas knisa protelius visiems tai čia investosiu reklamai ir t.t bet kiek matau taip ir matau ko toliau to labiau žlunga jo projektas ir jo vardas :D sėkmes jam su projektu :) o tau puiku kad taip padariai tokiems taip ir reikia :) 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos autoriui daugiausiai  13-14 metų , kad jau išmetė iš projekto tai jau reikia platinti gamemode? wow. Matosi kaip žiūri rimtai į žaidimą. Pagal viską gamemode nereikėtu niekam dalinti , turi tik scripteris turėti gamemode.

Bei manau kad tokių "Hibridų" nereikėtu priimti į projektą, jeigu pamatai kad paplatino kokio kito projekto gamemode tai geriau nerizikuoti ir neimti jo į savo projektą nes didelė tikimybė kad jis tapati padarys jeigu tu jam duosi gamemode ar prieiga prie forumo admincp (kad atsisiųstu forumo dizainą) .

 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis galvojo kad sužlugdys mane ne tu tuo tikrai nepadarysi, ir aš tikrai nežadu pasiduot dėlto kad papaltinai gamemoda ar dar kažka visada viskam ateina galas gi, bet kiti pasiduoda kiti ne , tai jei galvoji kad mane suzlugdei taip labai klysti

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...