Peršokti į turinį

Real-City.LT | GM


HibridasLTU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, `Galloway parašė:

Tai čia sf-city ar real-city? ar tu turėjai omenį toliau viskas kaip sf-city?:D

Real-city jaudoja sf-city gm tiesiog edita ir tiek zmones apipiso todel ir platinu :D

 

2 minutes prieš, Narkuzas parašė:

Betai kai tu lopeta esi. Kam tau tokias nesamones daryti? turi gm nu tai kam platini turėk ateičiai gal bus vertingesnis o gal jis bus vertingas kai Real-City užsidaris tai pz.

Ipiso zmogus zapadlo tiesiog ir vsio platinu o man su sampu jau uztenka nes zmones tik zapadlo daro :) 

 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, HibridasLTU parašė:

Real-city jaudoja sf-city gm tiesiog edita ir tiek zmones apipiso todel ir platinu :D

 

Ipiso zmogus zapadlo tiesiog ir vsio platinu o man su sampu jau uztenka nes zmones tik zapadlo daro :) 

 

ką padarė?

Nes kam tau platinti jei tu samp nežaidi ir + jei daro zapadlo tai atsakyk panašiai fsio bet ne serverio slaptumus dalink

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Narkuzas parašė:

ką padarė?

Nes kam tau platinti jei tu samp nežaidi ir + jei daro zapadlo tai atsakyk panašiai fsio bet ne serverio slaptumus dalink

Buvau gal 2 men ir daugiau kaip padejejes ir panasei tvarkiau su serveriu susijusiu dalykus ir per starta atsirado random zmogus ir *Myliu SuperGames.lt* mane ismete :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Shaded parašė:

Durnelis....Nieko daugiau nepridursiu. 

Tiesiog kita karta suprata ka daro viskuom padejau kuom mokejau ir ka galejau tiesiog tegul supranta kad taip nesidaro su zmonem kurie sedejo prie pc vos ne visa diena kaska bando padaryt kad serveris keistusi o kaip ateina startas jie ismeta taip nesidaro :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, DovisN parašė:

PAWNO errorų daug primeta, bet šiaip turbūt puiki modifikacija, tik man neleidžia jos pasileisti :/

Pawno per administratoriau teises paleisk ten tik 3 worningai yra ner eroru daug :D

 

4 minutes prieš, Malchik_Music parašė:

Na galvojau buvo perpirkta modifikaciją real-city iš Ramanausko bet čia eilinis sf-city editas 

Kaip savininkas teige sako is karmos pirko sita gm tai nezinau kaip cia nors ji jau ir platinta :D
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Narkuzas parašė:

Betai kai tu lopeta esi. Kam tau tokias nesamones daryti? turi gm nu tai kam platini turėk ateičiai gal bus vertingesnis o gal jis bus vertingas kai Real-City užsidaris tai pz.

Kai projekto mėnesinis biudžetas prilygsta tavo vienos dienos pietums mokykloje, tai GM vertė minusinė tikriausia.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Spy^ parašė:

Nieko gero.. o tau reiktu tokiu nesamoniu nedaryti, tsg galėjai parduoti ir fsio ;)

Ka cia pardavinesi toki platinta tiesiog keli dalykeliai pakeisti ir tiek neapsimoka man 

Dabar, KarmA` parašė:

35 evrus gavau.

Saunuolis :D

2 minutes prieš, Spy^ parašė:

Tai ble bent pora centu, ant kokios bandelės ??

Tiesiog mano manymu tai nėra geriausias sprendimas :)

Tiesiog gal zmogus pasimokys kad taip padaryt kad ismest ir ismainyt negalima 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...