Peršokti į turinį

Real-City.LT | GM


HibridasLTU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, HibridasLTU parašė:

Cia tiesiog netavo reikalas atsidursi tu tokioj situacijoj ir pats zesiu kaip elgsies :D

 

Susitaikyčiau, kad yra už mane pranašesnių ir geresnių. O ne taip, kai kiti verksniai negauna ir iškarto imtis galutinio varianto ,,Platinti''. Norėjai pasirodyti, bet gaila tiesiog nusižeminai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 15 valandas(-ų), Shaded parašė:

Susitaikyčiau, kad yra už mane pranašesnių ir geresnių. O ne taip, kai kiti verksniai negauna ir iškarto imtis galutinio varianto ,,Platinti''. Norėjai pasirodyti, bet gaila tiesiog nusižeminai. 

Nu tai tuo va ir uzbaik savo ta [MODERATED] kalba neidomus gi [MODERATED] :( 

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, HibridasLTU parašė:

Kokia teisybe jei zmogum pasitiki daug men ir poto ismeta cia kur tiesa as nesupratu tu jauti ka tu bazarini ar nei kiek ? :D

Kiek žinau dabar tu verki, nes už tave atėjo nuožmesnis ir daugiau žinantis asmuo. Tad gana verkti čia visiems matant. Tik susigadinai vardą. Dabar niekas nenorės tokio imti į kokį gm, nes iškarto platinsi kaip vaikas koks. Vienu žodžiu ,,Mažvaikis" ir tiek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 15 valandas(-ų), Shaded parašė:

Kiek žinau dabar tu verki, nes už tave atėjo nuožmesnis ir daugiau žinantis asmuo. Tad gana verkti čia visiems matant. Tik susigadinai vardą. Dabar niekas nenorės tokio imti į kokį gm, nes iškarto platinsi kaip vaikas koks. Vienu žodžiu ,,Mažvaikis" ir tiek. 

Durneli as net scriptinimu neuzsiimu :DD *Myliu SuperGames.lt* nrml esi :DDD as ir neisiu i projekta :DD Nes man *Myliu SuperGames.lt* :D Dalynuosi uz tai kad man padare zapadlo ciuhinkis tu [MODERATED] ;DDDD

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 15 valandas(-ų), Shaded parašė:

Čia niekas ir nevaidina. Tik matai žiūriu kaip vaikas padaręs ,,ale'' gerą darbą didžiuojasi. Tai ir sakau mažvaikis 

As nesupratu tavo cia reikalas yra? :D Jei nepatinka nyk *Myliu SuperGames.lt* ir gyvenk ramiai gi [MODERATED] :D Zmogau nepilno proto tu :D

 

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...