Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki iškilo toks klausimas, pastaruoju metu yra laisvo laiko, todėl nusprendžiau sužinoti bendruomenės nuomonę apie serverius kur įmanoma ramiai pažaist, praleist laisvą laiką.
Laukiu argumentuotų, bei įdomių pasiūlymų.

Svarbiausia, jog serveris ir forumas būtų startavę, bei jie būtų tvarkingi ir serveryje žaistų bent po 50 žaidėjų.

  • Teigiamai 1
1 minute prieš, VolkswagenLTU parašė:

Bus bus su laiku chebra!

sarg.lt / lmg.ltlas-venturas.lt / greenside.lt / rls.lt.

 

+REP blec

Pamatęs tavo pirmus pasiūlymus verti eiti nusižudyt, nei eiti į tuos serverius vėžio įsivaryt. O dėl LV - greit atsibosta. GS - visai neblogas, jei nebūtų tiek daug draudimų kaip ir Lietuvoje. RLS reikės pabandyti.
SIŪLOM DAR KAŽKĄ... Nejaugi jau nieko naujo nebėra šitam atgyvenusiam žaidime?

7 minutes prieš, Charmingo parašė:

Pamatęs tavo pirmus pasiūlymus verti eiti nusižudyt, nei eiti į tuos serverius vėžio įsivaryt. O dėl LV - greit atsibosta. GS - visai neblogas, jei nebūtų tiek daug draudimų kaip ir Lietuvoje. RLS reikės pabandyti.
SIŪLOM DAR KAŽKĄ... Nejaugi jau nieko naujo nebėra šitam atgyvenusiam žaidime?

tai taip ir reikejo sakyti, nori slamsto serverio kuris greit uzsidarys. tiesiog nueik i samp serveriai ir pamatysi

1 minute prieš, Zero Two parašė:

tai taip ir reikejo sakyti, nori slamsto serverio kuris greit uzsidarys. tiesiog nueik i samp serveriai ir pamatysi

Žiūrint kas tau yra šlamštas ir kas greitai užsidarys? Žaidžiu ten kur man patinka, nes kiekvienam skirtingai vieni mėgsta RolePlay serverius, kiti kitokio tipo RPG ir panašiai, tai nemanau, jog verta ginčytis kas kam šlamštas.

19 minutes prieš, Charmingo parašė:

Pamatęs tavo pirmus pasiūlymus verti eiti nusižudyt, nei eiti į tuos serverius vėžio įsivaryt. O dėl LV - greit atsibosta. GS - visai neblogas, jei nebūtų tiek daug draudimų kaip ir Lietuvoje. RLS reikės pabandyti.
SIŪLOM DAR KAŽKĄ... Nejaugi jau nieko naujo nebėra šitam atgyvenusiam žaidime?

RLS gali net nebandyti už nieką baniną :D

giphy.gif

30 minutes prieš, Charmingo parašė:

Pamatęs tavo pirmus pasiūlymus verti eiti nusižudyt, nei eiti į tuos serverius vėžio įsivaryt. O dėl LV - greit atsibosta. GS - visai neblogas, jei nebūtų tiek daug draudimų kaip ir Lietuvoje. RLS reikės pabandyti.
SIŪLOM DAR KAŽKĄ... Nejaugi jau nieko naujo nebėra šitam atgyvenusiam žaidime?

Atgyvenes tai tu, legends never die

  • Teigiamai 1

Asmeninių nuotraukų albumas: https://imgur.com/a/eHOmV

(redaguota)
24 minutes prieš, Admin_Norbe parašė:

RLS gali net nebandyti už nieką baniną :D

Nežinau iš kur tokius faktus ištraukei, teko lankytis ir tikrai unikalus projektas. Jokių free ban nebūna, visada būna priežastis, kuri atitinka tam tikrą taisyklę, kuri buvo pažeista.

Tikrai siūliau apsilankyti rls. Taip pat serverių gali pasidairyti čia https://www.gtatop.lt/ arba čia https://www.sampserveriai.lt/

Redaguota , nario haX0r
  • Teigiamai 2

You're human, you should be scared.

prieš 2 valandas(-ų), Admin_Norbe parašė:

RLS gali net nebandyti už nieką baniną :D

Už dyką mūsų projekte tikrai nėra blokuojama.

 

prieš 1 valandą, bruh parašė:

Kad ten oldschool servas kažkoks

Antra diena kaip esu naujasis projekto savininkas, įkūrėjas d0Nt atsitraukė, tad perimus visas vadžias man, projektas pradės atsigauti ir iš modifikacijos pusės.

 

O temos autoriui - jei ieškai paprasto serverio su paprasta, bet draugiška bendruomenę, serverio, kuriame  tik nuo dabar prasidės projekto atsigavimas ir nori būti to dalis - kviečiu užsukti pabandyti pažaisti. Puiki proga įsitraukti į įvykių sūkury.

  • Teigiamai 2

image.thumb.png.04f76b99057cf50b3f2fafdec30466b7.png

libertycity.lt / vicecity.lt / vice-city.eu

prieš 3 valandas(-ų), w4rning.lt parašė:

Dogberry.lt

50+ žaidėjų sunkiai kas išlaiko

Kai Yogho pradės daryti tai kas jo t.y savo atnaujinimus, kai pradės keistis pats žaidimo stilius ten ir attitude į naujus žaidėjus - bus galima tada parekomenduoti tą serverį.

 

prieš 2 valandas(-ų), bruh parašė:

Kad ten oldschool servas kažkoks

OSRS 150k žaidėjų per diena sulaukia tai eks de.

da30838075596c240bcb3a60e6ed0d0b.png

@pesh MVP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...