Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Yra išlikęs koks serveris kur galima ateit ramiai pažaist?


Charmingo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 8 valandas(-ų), lucas parašė:

Kai Yogho pradės daryti tai kas jo t.y savo atnaujinimus, kai pradės keistis pats žaidimo stilius ten ir attitude į naujus žaidėjus - bus galima tada parekomenduoti tą serverį.

 

OSRS 150k žaidėjų per diena sulaukia tai eks de.

Žaidimo stilius yra toks koks ten yra ir niekas jo nežada keisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Ridas parašė:

Už dyką mūsų projekte tikrai nėra blokuojama.

 

Antra diena kaip esu naujasis projekto savininkas, įkūrėjas d0Nt atsitraukė, tad perimus visas vadžias man, projektas pradės atsigauti ir iš modifikacijos pusės.

 

O temos autoriui - jei ieškai paprasto serverio su paprasta, bet draugiška bendruomenę, serverio, kuriame  tik nuo dabar prasidės projekto atsigavimas ir nori būti to dalis - kviečiu užsukti pabandyti pažaisti. Puiki proga įsitraukti į įvykių sūkury.

Sakai nėra,bet užbalokavo mane už spend ar kaip tas čytas vadinasi kažkosk vienu žodžiu šaudai ir krč nemoku paaiškint įkėlia uvideo kad aš be čytu lošiu ir man buginasi dėl modu tikriausiai visiems pxj sėdi bane už nieką :)  

 

Su tuo pačiu ginklu pradėjau šaudyti aišku sukūriau video kiek vėlai,nes tik pats nesenai pamačiau,kad man taip rya kai atsitupi ir pradedi šaudyt į šoną :) nu aš neverksiu dėl to bano vistiek supratau koks tas RLS.LT projektas yra nori baninti ir tiek.

prieš 16 valandas(-ų), Psychas' parašė:

Kai cheat'ini, ir rašai 10 kartu unban anketa, ten irgi rašai kad free ban'as :D

Gaila,net nerašiau nei vienos supratau,kad tas serveris gaidys yra :D,net nebeverksiu,kad tas banas yra :D nes gaidynas kažkoks 

Redaguota , nario Admin_Norbe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Admin_Norbe parašė:

Sakai nėra,bet užbalokavo mane už spend ar kaip tas čytas vadinasi kažkosk vienu žodžiu šaudai ir krč nemoku paaiškint įkėlia uvideo kad aš be čytu lošiu ir man buginasi dėl modu tikriausiai visiems pxj sėdi bane už nieką :)  

 

Su tuo pačiu ginklu pradėjau šaudyti aišku sukūriau video kiek vėlai,nes tik pats nesenai pamačiau,kad man taip rya kai atsitupi ir pradedi šaudyt į šoną :) nu aš neverksiu dėl to bano vistiek supratau koks tas RLS.LT projektas yra nori baninti ir tiek.

Gaila,net nerašiau nei vienos supratau,kad tas serveris gaidys yra :D,net nebeverksiu,kad tas banas yra :D nes gaidynas kažkoks 

Labą dieną. Mūsų serveryje cwalk yra uždraustas. Naudojai, buvai užblokuotas, tad prašyčiau nemeluoti apie kažkokius tai freebanus kai nesi įsigilinęs į serverio tvarką bei taisykles. O net jei ir būtų koks modifikacijos bugas, tai yra tavo asmeninė atsakomybė žaisti su tvarkingu GTA, jog būtų malonu žaisti tiek pačiam, tiek kitiem žaidėjam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Ridas parašė:

Labą dieną. Mūsų serveryje cwalk yra uždraustas. Naudojai, buvai užblokuotas, tad prašyčiau nemeluoti apie kažkokius tai freebanus kai nesi įsigilinęs į serverio tvarką bei taisykles. O net jei ir būtų koks modifikacijos bugas, tai yra tavo asmeninė atsakomybė žaisti su tvarkingu GTA, jog būtų malonu žaisti tiek pačiam, tiek kitiem žaidėjam.

cwalk Gal tu nebespank :DDD aš turiu modus ir gta san andreas ir samp kokie dar cwal gal parodyti visus aplankalus gta:DD sakau čia gaidynas toks kad patyliu :DD

Redaguota , nario Admin_Norbe
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-08 15:27, Admin_Norbe parašė:

cwalk Gal tu nebespank :DDD aš turiu modus ir gta san andreas ir samp kokie dar cwal gal parodyti visus aplankalus gta:DD sakau čia gaidynas toks kad patyliu :DD

source.gif

 

https://www.google.com/search?q=cwalk+samp&oq=cwalk+samp&aqs=chrome..69i57j69i60j0l3.1868j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

į.t rls, lv

 

Redaguota , nario Eimantas //
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1933 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...