Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi MAPP darbais iš vCounty


français

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mūsų sekmingas buratinas dingo tai vietoj jo aš atsiradau, tik ne prie dizainu, bet prie MAPP darbų apie pati serverį, net nežinau bugu dahuja startas nukeltas vėl 2 savaitems kaip visi žinote turbūt, Fiesta kaip ir visada bus kitur arba vėl kaip su mstories/laspuerto projektais jo "nieko naujo, neišėjo susipykome su skripteriu" ir taip toliau, juk turbūt visi pažįstat. galit net nerašyti " oj, kodėl tu taip darai idiotas" visi žinom kokie būna, fiestos projektai taip, kad nereikia čia rašyti pievu.

MAPP darbai yra šitie kurie yra dabar vCounty serveryje!

https://www59.zippyshare.com/v/dXZyjeVl/file.html

Redaguota , nario Ethno
Redaguotas temos pavadinimas. Narys įspėtas: 1.3. Kuriant temas rašyti aiškius ir nedviprasmiškus temos pavadinimus, pavadinimas turi atspindėti temos turinį (nevartokite jokių "help, padėkite, šitas geras" ir panašiai).
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, MistakaS ♛ parašė:

716 eilutės ir čia visi mapai? kur removai? kur kiti mapai? nebejuokink čia ne vCounty.lt mapai. juokdarys....

o buvo temoj parašyta, kad būtinai turit peržiūrėti tai? tu klounas su savo, sf projektų aš klounas su mapp darbais ir nebandyk atsakyti į tema ignoruosiu, laff. <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, français parašė:

o buvo temoj parašyta, kad būtinai turit peržiūrėti tai? tu klounas su savo, sf projektų aš klounas su mapp darbais ir nebandyk atsakyti į tema ignoruosiu, laff. <3

Taigi aš mapinau tam projektui aš pats žinau apie mapus tai ko man reik. Tad čia pridėjęs kažkokias lentas dar bandai prieš projekto startą čia platinti ale modifikacijos mapus . Psss :DDDD

 

 

P.S Apie Sf nieko blogo arba tylėk. Pats čia tu prisireginai ir stupi čia  ant visu. 

 

 

 

Blogai padarėt kad pakvietimus padarėt dykus. Visur vaikai renkasi ir gadiną čia projektus dar . Peržvelk @SomethingHappened

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, MistakaS ♛ parašė:

Taigi aš mapinau tam projektui aš pats žinau apie mapus tai ko man reik. Tad čia pridėjęs kažkokias lentas dar bandai prieš projekto startą čia platinti ale modifikacijos mapus . Psss :DDDD

 

 

P.S Apie Sf nieko blogo arba tylėk. Pats čia tu prisireginai ir stupi čia  ant visu. 

 

 

 

Blogai padarėt kad pakvietimus padarėt dykus. Visur vaikai renkasi ir gadiną čia projektus dar . Peržvelk @SomethingHappened

Geriausia citata " apie Sf nieko blogo arba tylėk". Tu pasižiūrėk su kuo tu kuri, kaip gali būti kažkas gero apie jį :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, KarmA` parašė:

Čia tik laiko klausimas buvo, kada vėl prasidės platinimai, šaunuolis.

Jis paplatino. Naudos nėra. Nors iš tū mapp nėra nei vieno mano kur paplatino nes nematau savo. Bet jei įkūrėjai dar ginčytūsi tai ir aš paplatinčiau vCounty sumapintus mapus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, MistakaS ♛ parašė:

Taigi aš mapinau tam projektui aš pats žinau apie mapus tai ko man reik. Tad čia pridėjęs kažkokias lentas dar bandai prieš projekto startą čia platinti ale modifikacijos mapus . Psss :DDDD

 

 

P.S Apie Sf nieko blogo arba tylėk. Pats čia tu prisireginai ir stupi čia  ant visu. 

 

 

 

Blogai padarėt kad pakvietimus padarėt dykus. Visur vaikai renkasi ir gadiną čia projektus dar . Peržvelk @SomethingHappened

gadina projektus.:DDD jie jau ir taip, sugadinti ju pagydyt tik juos uzdaryti ir durniems lietuviams i galva pastuksensi, kad savo trash projektu nekurtu bet kur tu suprasi, ziurek kad ir tavo sf projektuko, mappai cia neatsidarytu nes kaip maciau, graziai mappini. <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, français parašė:

gadina projektus.:DDD jie jau ir taip, sugadinti ju pagydyt tik juos uzdaryti ir durniems lietuviams i galva pastuksensi, kad savo trash projektu nekurtu bet kur tu suprasi, ziurek kad ir tavo sf projektuko, mappai cia neatsidarytu nes kaip maciau, graziai mappini. <3

Tai jo mapinu kaip ir mapinu bet niekas mano darbu neplatins ir neplatino ir niekada to nebus be mano leidimo. su pirate daug neprikopijuosi patikėk :)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, MistakaS ♛ parašė:

Dėl to dar čia tik laiko klausimas žinok :)  

Fiestos žodžiai "laiko klausimas" bet jis jau sugebėjo uždaryti berods tris projektus tuoj bus ir ketvirtas. Tas pats lauks ir tavęs.

Dabar, MistakaS ♛ parašė:

Tai jo mapinu kaip ir mapinu bet niekas mano darbu neplatins ir neplatino ir niekada to nebus be mano leidimo. su pirate daug neprikopijuosi patikėk :)  

Su pirate gali labai daug prikopijuoti ir gali platinti juos, kad ir be tavo leidimo.. Ką tu padarysi blogiausiu atvėju? Nieko. Just nieko. Su juo galima gerai prasinešti per kiekvieną individualų mapp darbą jei žinai kaip daužyt teisingai jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, lucas parašė:

Fiestos žodžiai "laiko klausimas" bet jis jau sugebėjo uždaryti berods tris projektus tuoj bus ir ketvirtas. Tas pats lauks ir tavęs.

tegul bando kazkaip "mane uzdaryti" jeigu jau tokie, ahueni skripteriai esat tai klausimas, ir kada apsisaugosit nuo mapp stealeriu. <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...