Peršokti į turinį

Dresta

Narys
 • Pranešimų skaičius

  294
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  55 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Dresta

 1. uh oh stinky

 2. Dresta

  vCounty.lt / Kaimelių gyvenimas !

  iš kur žinai ar geras jei dar nestartavęs?
 3. Dresta

  Nauja samp serverių era?

  please stop, kalba eina ne apie idėjų nukopijavimą, o visišką projekto kopiją, tiek serverio tiek forumo, norint suklaidinti žaidėjus, tai yra tiesiog kvaila, serveriai su 20 ilgai negyvena, nusibos draugeliam ir mirs serveris
 4. Dresta

  Nauja samp serverių era?

  nereikia pradėti vaidinti čia kieto, kad kopijuoji kažkieno serverį ar puslapį, nei vienas kuris turi kažkiek kūribiškumo nedarys to, bandai atrodyti protingas bet atrodai kaip autistas bandydamas teisinti serverių kopijavimą 1:1
 5. Dresta

  Nauja samp serverių era?

  Išvis nekreipkit dėmesio į sarg kopijas, jas kuria 12 metų vaikai, tai yra visiškai juokinga. Ten tiesiog žaidžia patys savininkai ir jų draugai, naujų žaidėjų jie niekaip nepritrauks, tie serveriai neturėtu būti niekam klūtis. Atsiradus pirmam rimtas bugui kurio nesugebės ištaisyti jie užsidarys.
 6. Laba diena, SAMP projektas ieško CS 1.6 serverių tinklo susikeisti reklamomis, mūsų puslapį aplanko 200+ registruotų narių, 500~ unikalūs lankytojai per dieną. Serveryje žaidžia apie 100 žaidėjų vienu metu. Esame pirmi samp topuose, turime reklamas facebooke. Galime nebūtinai keistis reklamomis, galimos įvairios reklamos idėjos. Susisiekite ir sutarsime tinkamiausią variantą. skype: dogberry.lt arba facebooke: dogberry.lt arba SuperGames AŽ.
 7. Dresta

  Paysera visa - atsiliepimai?

  paliekų taktinį komentarą, įdomu ir man
 8. Dresta

  [SA-MP] Kuriame projekte verta rodyti dėmesio ?

  Wooooow, hold up. Pirma nueik i Dogo forumą, ir pasižiūrėk kiek naujokų laukia starto. Visų antra nė vienas administratorius, frakcijos lyderis, ar koks kitas prižiūrėtojas nebuvo išrinktas per pažįstamus, visi rinkti sąžiningai. Check your facts before you shitpost.
 9. Dresta

  SAVGAS.lt - Populiariausias SAMP serveris Lietuvoje

  Serverio monitorius taip pat nelabai tikslus xd visada rodo 20 on, idomu kodėl..
 10. Dresta

  SAVGAS.lt - Populiariausias SAMP serveris Lietuvoje

  Nebesidaryk gėdos. xd
 11. Dresta

  LFG.LT | Lietuvos Fainiausias Gyvenimas

  svarbiausia pradžioje pasirašyti kas savininkai, o poto +- vietai užimt prirašyta beleko xd
 12. Dresta

  gameslab Parduodamas pradėtas forumas

  būtų smagu live foruma pamatyti, kiek narių užsiregistravusių?
 13. Dresta

  [PROJEKTAI] Klausimas dėl projekto lėšų

  jeigu jau ruošiesi kišti pinigus į sampą, tai žinok - šansai,kad pasiseks labai maži, o kad nepasiseks beveik garantuota, taspats kaip su kazino. šitas gana teisingas atsakymas o dėl naujo fresh gm, neapsimoka, tikrai.
 14. Dresta

  Dalinuosi MAPP darbais iš vCounty

  Pasitaisyk pavadinimą temos xd
 15. Sveiki, Dogberry komanda ieško kūrybingo mapperio į projektą, reikalavimų konkrečių nėra, tiesiog būtų gerai, kad maperis išmanytu retextūrinimą . Jeigu ieškai stabilaus serverio kur norėtum žaisti, padėti jam plėstis ir būti šaunioje atmosferoje - laukiam tavo žinutės! Su manimi galite susisiekti per: AŽ forume Skype (profilyje) Žinute facebooke (dogberry.lt)
 16. Dresta

  Dogberry.lt Ieško maperio!

  Quel'is užsiemęs, daug darbų mapinimo ir taip turi sakė. Bum vis dar ieškau!
 17. Dresta

  Kur žaidi SA-MP?

  kas jum yra durneliai, paklausė žmogus kokius samp serverius rekomenduotume, tam skirtoje temoje, o jūs siūlot nebežaist, kas nori tas žaidžia in topic: sarg.lt lmg.lt dogberry.lt :))
 18. Dresta

  vCounty.lt / Kaimelių gyvenimas !

  wtf? neišneša galva man be to tokios sistemos yra platintos, jas isidėti gali bet kas prirašydami vieną eilutę http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=630907
 19. Dresta

  [ Dieduska MAPP ] - Citybee nuoma

  Nice!
 20. Laba diena, reikia sugalvoti gražų logo čia dabartinis 15 metų senumo, reikia perkurti į 2018 versiją, patikusiam pervesiu 10 eurų banku, ar sask papildymą, kaip norėsit edit: logo meskit čia, su patikusiu susisieksiu : )
 21. Dresta

  Reikia logo

  logo naudojamas bus visur, skirtas telefonų taisymo firmai
 22. Dresta

  Reikia logo

  skype yra profilyje
 23. Sveiki, ieškomi 2 mapperiai www.dogberry.lr projektui. Serveris dabar uždarytas iki vasaros pabaigos, todėl mes galim pasiūlyti prisidėti prie komandos, būti pilnaverčiais serverio komandos nariais ir kurti serverį kartu, arba siūlome darbą už pinigus, kaip jums labiau tiktų. Mapinti reikės tiek interjierus tiek lauke, reikės įvairių darbų, laiko turim apie mėnesį su puse, todėl skubėti labai nereiks. Jeigu atsiras susidomėjusių ir norinčių dėtis prie komandos, parašykite i skypę, papasakosiu plačiau ką dabar darom. Jeigu norite mapinti už pinigus, palikite savo konaktus, susisieksiu.
 24. Dresta

  Ieškomi 2 mapperiai

  Up ieškom naujų maperių, dabar reiks exterjieram mapinti. Prieš tai daug atsisakė nes nemapino interjierų, bet jau gavom mapus, kas galit parašykit iš naujo į skype, nes pasimetė kontaktai jau. xd
 25. Dresta

  Sveiki siūlykite kurį iphone pirkti

  simple and correct answer.

×