Peršokti į turinį

Dalinuosi MAPP darbais iš vCounty


français

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, lucas parašė:

Nah.. Dabar aš atėjau čia ir niekur neišeisiu. Matai... Tokie dalykai kaip laiko švaistymas ir panašiai yra uff.
Nepagailėsiu savo laiko, kad /q būtų greičiau nei Fiestai.

Viskas, viskas, viskas, visi viską supratom. Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Marlboro_Gold parašė:

Viskas, viskas, viskas, visi viską supratom. Ačiū

Pala... Kaip tu dar Sf sėdi? Gi tau laikas jau pabėgti...

1 minute prieš, Marlboro_Gold parašė:

Viskas, viskas, viskas, visi viską supratom. Ačiū

Man tiesiog gaila tokių kaip tu. Rašinėja litanijas "kaip aš noriu sukurti kažką geresnio nei SARG ir LMG nes jie jau pabodę" BAM aprašymas, kad skriptina nežinantis kaip pasijungti sublime.
BAM sistemos blogesnės nei LMG. /q, pats laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Armzis parašė:

Visada nieko taikiai nepadarot, būtinai viska reikia platinti :D Be to čia ne visi Map darbai, paplatinęs juos nieko nepasieksi ;) 

trash projektų nereikia LT tokiu kaip BigDee/Fiestos kurie net neatsirade žlunga pamatysi, ateis čia pradės čia trashtalkinti apie projektą, kad jis startuos bet taip niekada nebus jau geriau eit į projektą už administratorių o ne kūrti savo, kur net pats negali patikėti, kad jis žlugs.

prieš 2 valandas(-ų), MistakaS ♛ parašė:

Taigi aš mapinau tam projektui aš pats žinau apie mapus tai ko man reik. Tad čia pridėjęs kažkokias lentas dar bandai prieš projekto startą čia platinti ale modifikacijos mapus . Psss :DDDD

 

 

P.S Apie Sf nieko blogo arba tylėk. Pats čia tu prisireginai ir stupi čia  ant visu. 

 

 

 

Blogai padarėt kad pakvietimus padarėt dykus. Visur vaikai renkasi ir gadiną čia projektus dar . Peržvelk @SomethingHappened

Prisiregistravau kaip ir tu nieko neveikdamas metydamas, savo naujus po 3 valandų sumappintus mapp darbus kur net anglų projektų rusų turi geresnius interjerus, exterjerus, apie sf net nėra žodžių tik startuosit jūsų mapp darbai bus sg patikėk, banais gali negrasinti tai tikrai tau nepadės. ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, français parašė:

trash projektų nereikia LT tokiu kaip BigDee/Fiestos kurie net neatsirade žlunga pamatysi, ateis čia pradės čia trashtalkinti apie projektą, kad jis startuos bet taip niekada nebus jau geriau eit į projektą už administratorių o ne kūrti savo, kur net pats negali patikėti, kad jis žlugs.

O tau nebūtų papraščiau būti tiesiog neutraliu, ir neplatinti visokių šūdų :D Gi niekam neįdomu žmogau, dėmesio tau trūksta, ar šiaip kažkas negerai? kaip ir sakiau, nieko nepasieksi tu šitais platinimais, tau ką skauda, kad startuoja kažkoks projektas? Papraščiausiai jį ignoruok, literally kaip vaikas elgiesi :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Armzis parašė:

O tau nebūtų papraščiau būti tiesiog neutraliu, ir neplatinti visokių šūdų :D Gi niekam neįdomu žmogau, dėmesio tau trūksta, ar šiaip kažkas negerai? kaip ir sakiau, nieko nepasieksi tu šitais platinimais, tau ką skauda, kad startuoja kažkoks projektas? Papraščiausiai jį ignoruok, literally kaip vaikas elgiesi :D 

laff, tai palauk kai kiti paplatinta modifikacijas? tu jiems irgi ta pati trashtalkinimą rašytum? nieko naujo neparašiai, buvo paplatinti RL serverio mapp darbai kur buvo jau kitam projekte taip, kad man nieko gali nesakyti startuos dar tokie projektai kaip Fiestos/Big'o ar dar žinomo kokio idioto mapp darbai vėl atsidurs čia supergames.lt neturi taisyklių, kad kažko iš sa:mp projektų negalima "viešinti" taip, kad esu laisvas ką noriu ta platinu paprastas narys nieko man nepadarys o dabar ištyš iš temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), MistakaS ♛ parašė:

Tai jo mapinu kaip ir mapinu bet niekas mano darbu neplatins ir neplatino ir niekada to nebus be mano leidimo. su pirate daug neprikopijuosi patikėk :)  

Gali piratuot, tik kiek žinau gali apsaugoti mapus pats scripteris, yra kažkokia nesamonė esu girdėjes kad veikia.

Redaguota , nario KarmA`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, français parašė:

trash projektų nereikia LT tokiu kaip BigDee/Fiestos kurie net neatsirade žlunga pamatysi, ateis čia pradės čia trashtalkinti apie projektą, kad jis startuos bet taip niekada nebus jau geriau eit į projektą už administratorių o ne kūrti savo, kur net pats negali patikėti, kad jis žlugs.

Prisiregistravau kaip ir tu nieko neveikdamas metydamas, savo naujus po 3 valandų sumappintus mapp darbus kur net anglų projektų rusų turi geresnius interjerus, exterjerus, apie sf net nėra žodžių tik startuosit jūsų mapp darbai bus sg patikėk, banais gali negrasinti tai tikrai tau nepadės. ;]

Kaip bijau aš jau išsigandau viskas pasišalinau iš sg.. Eik miegoti žinok nes ryte pramiegosi pusryčius prieš mokyklą. 

Prajuokinai :D sakiai man neatsakysi daugiau. GG protas...

50 minutes prieš, KarmA` parašė:

Gali piratuot, tik kiek žinau gali apsaugoti mapus pats scripteris, yra kažkokia nesamonė esu girdėjes kad veikia.

Neprireiks. Nes mažas žmogeliukas išmoki naudotis toms nesamonem ir dirba tas nesamones. :D gi ilgai jis čia nesėdės patikėk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, MistakaS ♛ parašė:

Kaip bijau aš jau išsigandau viskas pasišalinau iš sg.. Eik miegoti žinok nes ryte pramiegosi pusryčius prieš mokyklą. 

Prajuokinai :D sakiai man neatsakysi daugiau. GG protas...

Neprireiks. Nes mažas žmogeliukas išmoki naudotis toms nesamonem ir dirba tas nesamones. :D gi ilgai jis čia nesėdės patikėk :)

Sėdės jis čia kiek norės, neberašyk čia nesąmonių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, KarmA` parašė:

Gali piratuot, tik kiek žinau gali apsaugoti mapus pats scripteris, yra kažkokia nesamonė esu girdėjes kad veikia.

O čia tau kelios citatos iš sa-mp.com protinguolių.
"You can't. Objects get loaded by clients, therefore you can't do anything - once loaded, it's open to manipulation by 3rd party addons/programs." - rymax99

"The data is being loaded into the client. It's like making a website and storing the password in JavaScript, doesn't take a genius to get the password. Once the data is loaded into the client, there's nothing you can do to protect it." - rymax99

"There has been "Map Stealers" for ages now, there is no solution once the information is sent to the client he has the opportunity to save it. It does't work by stealing objects through a loop however it steals any loaded server objects, which is why a streamer is useful as the object has to streamed in for that client to download it. This means each time a client drives around the objects they are streamed in for everyone and downloaded by that client. They ensure they have no duplicates by running checks of object ids and positions of the ones they have, therefore the more they've downloaded the slower the stealing gets." - IceCube!

 

 

 

sources:
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=582680&page=2
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=538410

1 minute prieš, MistakaS ♛ parašė:

Nebekaifuok tu čia geriau.

Nebekaifuok.. Užsidaryk jau greičiau, baisu man daros žiūrėti į tave su tokiais komentarais, kad "jis čia ilgai nesedės". Fui tokių prisirinko, what a mistake eh?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, lucas parašė:

O čia tau kelios citatos iš sa-mp.com protinguolių.
"You can't. Objects get loaded by clients, therefore you can't do anything - once loaded, it's open to manipulation by 3rd party addons/programs." - rymax99

"The data is being loaded into the client. It's like making a website and storing the password in JavaScript, doesn't take a genius to get the password. Once the data is loaded into the client, there's nothing you can do to protect it." - rymax99

"There has been "Map Stealers" for ages now, there is no solution once the information is sent to the client he has the opportunity to save it. It does't work by stealing objects through a loop however it steals any loaded server objects, which is why a streamer is useful as the object has to streamed in for that client to download it. This means each time a client drives around the objects they are streamed in for everyone and downloaded by that client. They ensure they have no duplicates by running checks of object ids and positions of the ones they have, therefore the more they've downloaded the slower the stealing gets." - IceCube!

 

 

 

sources:
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=582680&page=2
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=538410

Nebekaifuok.. Užsidaryk jau greičiau, baisu man daros žiūrėti į tave su tokiais komentarais, kad "jis čia ilgai nesedės". Fui tokių prisirinko, what a mistake eh?

Taigi kas čia man sunkaus jy iš čia pašalint? taigi žinau kelis būdus bet jų neminėsiu. Čiau Anway..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, MistakaS ♛ parašė:

Taigi kas čia man sunkaus jy iš čia pašalint? taigi žinau kelis būdus bet jų neminėsiu. Čiau Anway..

Nepašalinsi, turbūt iš anglų kalbos reikės išversti į Lietuvių tau kai turėsiu laisvo laiko.
Bandyk, try hardink... Kai prisijungsiu į serverį man juos užloadins kaip ir visiems kitiems - ir jie bus PUFF pakrauti į .txt failą.
Tas pats ir su GS ir visais kitais, kiek bandžiau man veikė kiekviename... O tai kodėl neapsisaugo serveriai kaip GS ar panašiai kurių mapp darbai auksiniai? Dar sakai, kad tu žinai kelis būdus "IEŠKAU PROFESIONALAUS IR PATYRUSIO SKRIPTERIO". EKS DE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lucas parašė:

Nepašalinsi, turbūt iš anglų kalbos reikės išversti į Lietuvių tau kai turėsiu laisvo laiko.
Bandyk, try hardink... Kai prisijungsiu į serverį man juos užloadins kaip ir visiems kitiems - ir jie bus PUFF pakrauti į .txt failą.
Tas pats ir su GS ir visais kitais, kiek bandžiau man veikė kiekviename... O tai kodėl neapsisaugo serveriai kaip GS ar panašiai kurių mapp darbai auksiniai? Dar sakai, kad tu žinai kelis būdus "IEŠKAU PROFESIONALAUS IR PATYRUSIO SKRIPTERIO". EKS DE.

Nu ką paskutinė žinutė. Tu tiką tik susimoviai. Aš sakiau žinau kelis būdus kaip pašalinti tą nary. Ačiū už visus komentarus ir už savo silpną proto išsipasakojimą. Čiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, français parašė:

damas metydamas, savo naujus po 3 valandų sumappintus mapp darbus kur net anglų projektų rusų turi geresnius interjerus, exterjerus, apie sf net nėra žodžių tik startuosit jūsų mapp darbai bus sg patikėk, banais gali negrasinti tai tikrai tau nepadės. ;]

Kitą kartą būtinai pasistenk ir tekstūras atrinkt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, MistakaS ♛ parašė:

Nu ką paskutinė žinutė. Tu tiką tik susimoviai. Aš sakiau žinau kelis būdus kaip pašalinti tą nary. Ačiū už visus komentarus ir už savo silpną proto išsipasakojimą. Čiau. 

Nepašalinsi tu nieko iš čia, blogiausiu atvėju duosiu jam pakvietimą užsiregistruoti vėl... ir ką tu tada padarysi? Nieko.
"ką tik susimoviai" man atrodo vienintelis kuris susimovęs čia yra tik tu. Projektas, o dabar dar ir žinai kaip pašalinti narį iš SuperGames forumo (rofl)

Redaguota , nario lucas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, lucas parašė:

Nepašalinsi tu nieko iš čia, blogiausiu atvėju duosiu jam pakvietimą užsiregistruoti vėl... ir ką tu tada padarysi? Nieko.
"ką tik susimoviai" man atrodo vienintelis kuris susimovęs čia yra tik tu. Projektas, o dabar dar ir žinai kaip pašalinti narį iš SuperGames forumo (rofl)

kam to pakvietimo? Ju nebera. Laisvai registruotis gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, lucas parašė:

O čia tau kelios citatos iš sa-mp.com protinguolių.
"You can't. Objects get loaded by clients, therefore you can't do anything - once loaded, it's open to manipulation by 3rd party addons/programs." - rymax99

"The data is being loaded into the client. It's like making a website and storing the password in JavaScript, doesn't take a genius to get the password. Once the data is loaded into the client, there's nothing you can do to protect it." - rymax99

"There has been "Map Stealers" for ages now, there is no solution once the information is sent to the client he has the opportunity to save it. It does't work by stealing objects through a loop however it steals any loaded server objects, which is why a streamer is useful as the object has to streamed in for that client to download it. This means each time a client drives around the objects they are streamed in for everyone and downloaded by that client. They ensure they have no duplicates by running checks of object ids and positions of the ones they have, therefore the more they've downloaded the slower the stealing gets." - IceCube!

 

 

 

sources:
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=582680&page=2
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=538410

Na kas čia parašyta, bet vistiek esu girdejęs kad veikia apsauga, bet vistiek dabartiniai sugalvoja kaip tai padaryti "Riperiai", lietuviai tik tiek te sugeba, o kad sukurti kažka? Nemanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), KarmA` parašė:

Na kas čia parašyta, bet vistiek esu girdejęs kad veikia apsauga, bet vistiek dabartiniai sugalvoja kaip tai padaryti "Riperiai", lietuviai tik tiek te sugeba, o kad sukurti kažka? Nemanau.

Girdėjai, kad yra apsauga iš kur? Labai įdomu ir man pasidarė iš kur tokie gandai sklinda.
Jei naudoji streamer.inc jame yra bandyta apsaugoti didžiąją dalį mapp darbų nuo to mapp steal šū*o, tačiau didžioji dalis vis tiek yra lengvai exported.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...