Peršokti į turinį

Dalinuosi MAPP darbais iš vCounty


français

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

40 minutes prieš, L'Fiesta parašė:

Tu gyvenime nebent esi žlugęs vaikeli. :D BLAGADARIU.

Zek ka vaikeliu vadini, jei net Alan Paradox sake jog loginio mastymo neturi, per daug pasitiki savimi. Aplinkiniu nuomone tau net nera idomi, tik pats sau.. eik kurk toliau ta savo sudservi ir neprasyk jog nupiesciau txd. https://prnt.sc/l5cbtc Bent atmaske paejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, L0cal parašė:

Zek ka vaikeliu vadini, jei net Alan Paradox sake jog loginio mastymo neturi, per daug pasitiki savimi. Aplinkiniu nuomone tau net nera idomi, tik pats sau.. eik kurk toliau ta savo sudservi ir neprasyk jog nupiesciau txd. https://prnt.sc/l5cbtc Bent atmaske paejo.

Kam tu kiši kitus žmones gi su tavim vaiki kalbu omfg... Džiaugiuosi jog supratai dabar, kad pasitikiu savimi ir judu toliau, o aš kursiu ką kuriu, esmė žinau jog nieko panašaus nesugebėtum, pasižiek data, čia tada kaip atsiprašiai dėl savo bendravimo, tuomet ir parašiau. Atmaske tu :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, L'Fiesta parašė:

Kam tu kiši kitus žmones gi su tavim vaiki kalbu omfg... Džiaugiuosi jog supratai dabar, kad pasitikiu savimi ir judu toliau, o aš kursiu ką kuriu, esmė žinau jog nieko panašaus nesugebėtum, pasižiek data, čia tada kaip atsiprašiai dėl savo bendravimo, tuomet ir parašiau. Atmaske tu :DD

:DDDD nesugebeciau? Pirma parodyk ka tavo Eligijus sugeba, nes pats sedi ir destai ka kam daryti, kaip pats nieko nesugebi, tik igarsinti.. Lol Kaip turesi normalu skripteri, pranesk.  Pazvengsiu kaip Clyde paplatins gm hahahahahh

Redaguota , nario L0cal
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, L0cal parašė:

:DDDD nesugebeciau? Pirma parodyk ka tavo Eligijus sugeba, nes pats sedi ir destai ka kam daryti, kaip pats nieko nesugebi, tik igarsinti.. Lol Kaip turesi normalu skripteri, pranesk.  Pazvengsiu kaip Clyde paplatins gm hahahahahh

Tu snacky visai juokingas esi, nepasikeitei, gauni karmos tašką. ;d 

Pamatysi, kodėl tu man sakai jog reikai įrodyt ? Aš ar jis darbą tam tikrą atlieka, pagalvok kaip rašai.
Visiškai nieko nesugebu, net gyventi, net pinigų investuoti nieko aš nemoku, taip tu teisingas, ne klysti juk net ir įgarsinti nemoku, aš nemokša pasaulyje vienintelis gal toks.. BET DŽIAUGIUOSI JUK TU VISKĄ MOKI !
Kokį turiu tokį turiu, nelauk nes tu jo viešumoje nepamatysi hahahahahahahaha

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...