Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį pavadinimą naudoti naujam lietuvos bendruomenės puslapiui?


Blatata

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi forumo nariai. Kaip matote esu naujas narys ir iškart einu prie reikalo.

Gal žinote @MistakaS ♛ mes su juo sugalvojome sukurti forumą kuris būtų panašus kaip šis. Apie ką aš kalbu? tad turiu omenyje kad tenai bus viskas dalinamasi. O dabar mums iškilo klausimas kokį tai pavadinimą galėtume padaryti kadangi turim ne viena pavyzdy bet mes neapsisprendžiam kuris geriau tiktų

tad surašysiu čia bei jei galite patarkite ir jūs. Kurio nario pasiūlytas pavadinimas tiks tam bus pervesta +400 F.e 

Norėtumėm kad galūnė prasidėtų iš Games.lt

Pavyzdžiai keli

PlayGames.lt

RapidGames.lt

UltraGames.lt

GreatGames.lt

PerfectGames.lt

HameGames.lt

Pavadinimai gal kurie nors nelogiškai atrodo bet daugiau neina sugalvoti.   

Kaip sakoma kelių minučių darbas ir gauk atlygį lengvai :) 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, BlatataMistakas parašė:

Kaip sakoma kelių minučių darbas ir gauk atlygį lengva

Atlygio, kuris vertas 0.

29 minutes prieš, frud. parašė:

nes niekas negalėjo sukurti kažko panašaus ar geresnio

Net nesugebama savo pavadinimo sugalvot, tai .. mhm...

Citata

kad tenai bus viskas dalinamasi.

Jeigu taip bus, tai ta games galūnė netinka. 

Jeigu kuriat konkurencingą puslapį šitam, tai kodėl klausiat patarimų pas jūsų būsimą, didžiausią konkurentą? 

O jeigu atsakant į klausimą, tai nei vienas iš tų pavyzdžių neatitiktų tikslaus jūsų forumo funkcijos(čia tik mano nuomonė)

+ galūnė games su priežodžiu priekyje.. Manau, kad atsibodę(again - čia tik mano nuomonė)..

Peace

Redaguota , nario Javier'M
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negaiškit laiko su forumais. Geriau kurkit kokį naują CMS, nebent mokat tik forumą įrašyt ir viskas. maze buvo sukurtas from scratch, bet gaila, tai nepasiteisino, nepritraukė krūvos žmonių ir pnš.

Ir kas kvailoka iš jūsų pusės, kad nesugebat net pavadinimo sugalvot forumui ir vistiek tame pavadinime norit žodžio "games", tarytum nėra jokių alternatyvų šiam žodžiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Bačkė parašė:

SuperCloneGames.lt

HungerGames.lt

Neverta kurti tokio kaip sis, niekam nepavyko.

Bet kažką panašaus galima pakurti gal ir pasisektų na kaip pirmas darbas bus matyt kaip gausis :) 

 

prieš 3 valandas(-ų), Javier'M parašė:

Net nesugebama savo pavadinimo sugalvot, tai .. mhm...

Jeigu taip bus, tai ta games galūnė netinka. 

Jeigu kuriat konkurencingą puslapį šitam, tai kodėl klausiat patarimų pas jūsų būsimą, didžiausią konkurentą? 

O jeigu atsakant į klausimą, tai nei vienas iš tų pavyzdžių neatitiktų tikslaus jūsų forumo funkcijos(čia tik mano nuomonė)

+ galūnė games su priežodžiu priekyje.. Manau, kad atsibodę(again - čia tik mano nuomonė)..

Peace

Sugebama sugalvoti pavadinimus tačiau mūsų nuomonės skirtingos apie tuos pavadinimus tai vienam tinka kitam netinka ties tuo mes ir užstrigom o kodėl gi nepaklausius SuperGames narių. Na žinai be Games.lt išvis nelabai kažkaip pagal mano nuomonę kadangi forumas būtų daugiau susijes su žaidimais na ir dalelės su forumų kūrimais.

 

 

prieš 3 valandas(-ų), Košmaras. parašė:

Visiškai pritariu, kiek daryta, niekam nieko gero neišėjo, bet vistiek sėkmės.

Aiškiai suprantama kad tai ne menkas darbas pradėti nuo 0 ir bandyti prasimušti nu jei pasiseks tad tikrai bus gerai bet jei nepasiseks tai žinosiu kad tokio panašaus forumo sukurti neymanoma nes yra vienas SG.

prieš 3 valandas(-ų), lie parašė:

Negaiškit laiko su forumais. Geriau kurkit kokį naują CMS, nebent mokat tik forumą įrašyt ir viskas. maze buvo sukurtas from scratch, bet gaila, tai nepasiteisino, nepritraukė krūvos žmonių ir pnš.

Ir kas kvailoka iš jūsų pusės, kad nesugebat net pavadinimo sugalvot forumui ir vistiek tame pavadinime norit žodžio "games", tarytum nėra jokių alternatyvų šiam žodžiui.

Sugebama sugalvoti pavadinimus tačiau mūsų nuomonės skirtingos apie tuos pavadinimus tai vienam tinka kitam netinka ties tuo mes ir užstrigom o kodėl gi nepaklausius SuperGames narių. Na žinai be Games.lt išvis nelabai kažkaip pagal mano nuomonę kadangi forumas būtų daugiau susijes su žaidimais na ir dalelės su forumų kūrimais.

 

 

 

 

 

 

P.S o be Games.lt galūnės kaip manot koks labai derintūsi . Forume bus Žaidimai - HTML kodai ir t.t gal suprasit manę.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, BlatataMistakas parašė:

Bet kažką panašaus galima pakurti gal ir pasisektų na kaip pirmas darbas bus matyt kaip gausis :) 

 

Sugebama sugalvoti pavadinimus tačiau mūsų nuomonės skirtingos apie tuos pavadinimus tai vienam tinka kitam netinka ties tuo mes ir užstrigom o kodėl gi nepaklausius SuperGames narių. Na žinai be Games.lt išvis nelabai kažkaip pagal mano nuomonę kadangi forumas būtų daugiau susijes su žaidimais na ir dalelės su forumų kūrimais.

 

 

Aiškiai suprantama kad tai ne menkas darbas pradėti nuo 0 ir bandyti prasimušti nu jei pasiseks tad tikrai bus gerai bet jei nepasiseks tai žinosiu kad tokio panašaus forumo sukurti neymanoma nes yra vienas SG.

Sugebama sugalvoti pavadinimus tačiau mūsų nuomonės skirtingos apie tuos pavadinimus tai vienam tinka kitam netinka ties tuo mes ir užstrigom o kodėl gi nepaklausius SuperGames narių. Na žinai be Games.lt išvis nelabai kažkaip pagal mano nuomonę kadangi forumas būtų daugiau susijes su žaidimais na ir dalelės su forumų kūrimais.

 

 

 

 

 

 

P.S o be Games.lt galūnės kaip manot koks labai derintūsi . Forume bus Žaidimai - HTML kodai ir t.t gal suprasit manę.

 

niekaip nesukontroliuosi koks bus forumo tikslas ir kas jame dalyvaus, ties kuo jis bus sutelktas, nes galų gale vadovausies lankytojų norais. Geriau nekurk, nes jokių realių apmąstymų net neturi matosi, duok bent vieną priežastį kuo tavo forumas bus geresni už supergames, nes jei tokių priežasčių neturi, tai reiškia sėdėsi vienas forume ir tiek, nes kam eiti į kitą forumą, jeigu jis blogesnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jums geras pavyzdys "maze (taškaslt" (nereklama)  irgi sakė kad bus geriausi ir kad aplenks supergames ir t.t. bet dabar forumas sėdi tuščias ir neaktyvus . Čia tik laiko klausimas kada sugalvos jį uždaryti nes nėra naudojamas. Pirma jums reikia sudominti žmones kodėl jie turi į jūsų žaidimų forumą ateiti. Antra turite išlaikyti kad forumas būtų stabilus ir aktyvus ir prižiūrimas. Ir eina kiti dalykai kaip reklama  ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...