Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GTAgame.LT//Pristatimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:) Sveiki :) 

 

Noriu jums pristatyti ir aprašyti būsimą serverį GTAgame.LT (beja forumas startavęs) :)

Apie administraciją

Mūsų administracija yra labai maloni ir nuoširdi,su ja galima pasijuokti,išsilieti ir t.t. Kituose serveriuosi tik parašai deda mute arba dar kažką,pas mus taip nėra :) Netiki? Užeik į www.gtagame.lt ir isitikink,mes tavęs lauksime nuoširdžiai :) Projekto savininkų nick names ir informacija: Tony_Marley-žmogus kuris sugalvojo kurti projektą ir tai esu aš,man 17 metų esu iš Šiaulių,Mistak_Quipu-žmogus labai malonus,kuris man padeda,jo vardas Lukas jis iš Vokietijos :) (Kalba lietuviškai :D )

Serverio pavadinimo reikšmė ir IP

Daugumai žmonių nepatinka tos us.lt galūnės,tie justhost-nereklama,gta-host-nereklama ipai,pas mus bus kaip ir įprastai samp.gatgame.lt :) Taip pat ir ts,nebus iš kažkokių skaičių ar ne mūsų serverio pavadinimu ts,bus kaip ir įprastai ts.gtagame.lt. Manau tas pavadinimas GTAgame.LT turėtu daug ką pasakyti apie mūsų serverį. :) Gta game verčiama lietuviškai gta žaidimas,bus kaip tikrasis gta,tik dar įdomesnis ir su daug daug atnaujinimų.

Kūrimo procesas

Serverio kurimo pradžia buvo labai sunki,buvau vienas,daug ko nemokėjau su kai kuriais dalykais,visi siūlėsi padėti kai sakydavau-na gerai galime pabandyti,jie vis tik apgaudavo,ištrindavo svetainę,paplatindavo gamemodą.Bet štaigi radau sau tinkamą žmogų,labai malonų ir nuoširdu kuris pasisiūlė padėti man tikrai iš širdies ir aš jį priėmiau. Buvo labai sunku mums dviese viską ,nieko nespėjome daryti,buvo didelė maištis.Bet pobiški pobiški ir išsiropštėme iš šios bedugnės :) 

Aprašymas apie serverį

Pirma pakalbėkime apie serverio forumą-svetainės ip GTAgame.LT,forumas jau atsidaręs ir yra renkamas direktorių prižiūrėtojas.Forume žmonių vis didėja ir didėja,nespėjame su jais bendrauti,bet laiko vistiek randame kiekvienam žmogui.Forume vyksta labai dažnai atnaujinimai,moderatoriai daro žaidimus rūpinasi forumu.Pats pastebėjau,kad visi forume reikalauja atrankų į darbų direktorius,ir mus tai džiugina,nes mums labai svarbu,kad darbai būtų aktyvus,ir direktoriaus kėdę užimtu atsakingas,nuoširdus žmogus :) 

O dabar galime pakalbėti ir apie patį serverį-serverio ip samp.gtagame.lt lauksime jūsų per startą,starto datą sužinosite forume užsiregistravus ir prisijungus :) Pakalbėkime apie darbus,šiame serveryje bus visuose darbuose veiklos,pavizdžiui:važiuojate su mašina ir jus apaudo pradeda degti mašina,ji nesprogs,ji degs kol atvažiuos gelbetojai ir ją užgesins,užgesinus mašinai atsiras 40proc. ir teks kviesti mechanikus.Atėjas į serverį naujokas galės apiplešinėti benamius žmones,bet nebus taip lengva kaip atrodo.Kaip plėši benami tai dar nereiškia,kad tau pavyks,gali ir nepavykti,nepavykus prisidės 3star.O visą informacija matysite specialiojoje lentelėje kiek kartu pavyko apiplėšti kiek kartu nepavyko.Na ką gi ,supratote ęsmę,nors ir neturintis darbo žmogus galės užsidirbti pinigų.

Priėjome ir prie TeamSpeak serverio.Jame bus renkamas modertarius,bus galima pirkti paslaugas ir kitą.TeamSpeak serverį palaikysime labai aktyvu ir naudingą,nes kituose serveriuose sako,kad jo nereikia,nors jo reikia,tiesiog reikia per atrankas naudoti TeamSpeak ir kitais atvėjais. :) 

 

Forumo IP:GTAgame.LT

Serverio IP:samp.gtagame.lt

TeamSpeak IP:ts.gtagame.lt

Lauksime jūsų GTAgame.LT serveryje :) 

Sėkmės jums 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, netikiu, kad šiais laikais gali būti serverių, kurie startuos puikiai, ir su daug žaidėjų. Visi yra like milžinuose projektuose kaip sa** arba lm*, green**** ir pns, todel nemanau, kad kazkas eis zaist jusu serveri. Na, bet linkiu didziausios sekmes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei paminėjai ir mane tai ir aš atsakysiu :)

3 minutes prieš, gokusama parašė:

Na, netikiu, kad šiais laikais gali būti serverių, kurie startuos puikiai, ir su daug žaidėjų. Visi yra like milžinuose projektuose kaip sa** arba lm*, green**** ir pns, todel nemanau, kad kazkas eis zaist jusu serveri. Na, bet linkiu didziausios sekmes :)

Nuo forumo starto renkasi žaidėjai forume nuo starto susirinko 30+ žaidėjų ir visi aktyvūs ir manau starto metu pasieksim normalaus rekordo. O šeip bus iš kur subėgs. P.S Dėkojam :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Detoucher` parašė:

Aprašymas tvarkingas, senokai tokį bemačiau. Užsiregistruosiu forume, gal kurnors kandidatuosiu. Nepasisekė tik su serverio IP samp.gatgame.lt, nebent čia tas „gat“ gramatikos klaida.

Gramatikos klaida. Viską rašė pats tai manau suklydo :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vien is to, kad net temos pavadinime autorius sugebejo padaryti gramatiniu klaidu galima spresti, kad projektas bus labai perspektyvus, unikalus bei pasieks neregetas aukstumas.

Aprasyma, toks jausmas, rase pradiniu klasiu mokinys, nors ir vidutinio pradinuko rasinelyje manau rastume maziau klaidu, bet nekreipiant demesio i tai, aprasymas vis tiek islieka visiska tragedija ir blogiausiai suformuluotu tekstu koki maciau gyvenime, nors kaip pats autorius teigia, jam 17, is suregsto teksto duociau daugiausiai 12 metu. Sistemos tokios kvailos, kokias tik galima sugalvoti, jeigu ivyks stebuklas ir “projektas”, jeigu galima ji taip pavadinti, startuos, abejoju ar starto metu ateis kas nors apart “projekto komandos” ir dar keleto gyvenimo neturinciu vaiku kurie nieko nevertame projekte stengsis gauti pareigas bei vadovaus patys sau. Nesuprantu, kaip praktiskai pilnametis zmogus nesuvokia, kad su tokiu aprasymu, pavadinimu ir utopinemis sistemomis niekada nesugebes nieko pritraukt, Lietuvoje, kaip ir minejo vienas is komentatoriu, vieninteliai demesio verti serveriai yra greenside bei dogberry, visa kita - ta pati GRP meslo kruva su kitu pavadinimu. Vienu ar kitu atveju, sekmes jums nelinkiu, kadangi nei mano palinkejimai, nei jokie stebuklai cia jau nebepades.

Redaguota , nario Jizzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Detoucher` parašė:

Aprašymas tvarkingas, senokai tokį bemačiau. Užsiregistruosiu forume, gal kurnors kandidatuosiu. Nepasisekė tik su serverio IP samp.gatgame.lt, nebent čia tas „gat“ gramatikos klaida.

Dėkui,lauksime tavęs,jo klaida ištaisysiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 7 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Vien is to, kad net temos pavadinime autorius sugebejo padaryti gramatiniu klaidu galima spresti, kad projektas bus labai perspektyvus, unikalus bei pasieks neregetas aukstumas.

Aprasyma, toks jausmas, rase pradiniu klasiu mokinys, nors ir vidutinio pradinuko rasinelyje manau rastume maziau klaidu, bet nekreipiant demesio i tai, aprasymas vis tiek islieka visiska tragedija ir blogiausiai suformuluotu tekstu koki maciau gyvenime, nors kaip pats autorius teigia, jam 17, is suregsto teksto duociau daugiausiai 12 metu. Sistemos tokios kvailos, kokias tik galima sugalvoti, jeigu ivyks stebuklas ir “projektas”, jeigu galima ji taip pavadinti, startuos, abejoju ar starto metu ateis kas nors apart “projekto komandos” ir dar keleto gyvenimo neturinciu vaiku kurie nieko nevertame projekte stengsis gauti pareigas bei vadovaus patys sau. Nesuprantu, kaip praktiskai pilnametis zmogus nesuvokia, kad su tokiu aprasymu, pavadinimu ir utopinemis sistemomis niekada nesugebes nieko pritraukt, Lietuvoje, kaip ir minejo vienas is komentatoriu, vieninteliai demesio verti serveriai yra greenside bei dogberry, visa kita - ta pati GRP meslo kruva su kitu pavadinimu. Vienu ar kitu atveju, sekmes jums nelinkiu, kadangi nei mano palinkejimai, nei jokie stebuklai cia jau nebepades.

Rašiau naktį,buvo sunku,kritikos nepriimu,nepatinka praeik

2 minutes prieš, Pablas parašė:

Sėkmės projektui tikiuosi jums pasiseks sf gm editinant :)

Mes needitinam,nuo 0 gm darytas,ačiū

 

prieš 1 valandą, Speicas parašė:

Visur tų smailų pripista, aprašymas neaprašytas iki galo. Žodžiu, rip jums bus, sėkmės.

Naktį rašiau buvo sunku,nepatinka praeik,sėkmės

Redaguota , nario Marlonas ;)(;
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad nakti rasei, tai smailai ir klaidos patys prisirase? Jeigu nesugebi priimt kritikos ir nesuvoki, kad is projekto nieko nebus, tai nekurk temu sg paskui stebedamasis, kad ne visiems patiko tavo nepakartojamas aprasymas ir nuostabios sistemos, as tau nuomone irgi nakti rasiau, bet va ziurek, nei smailu nei klaidu.

;)(;

Redaguota , nario Jizzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Speicas parašė:

ML5P7pg.png

Jeigu tau čia gražu, tai nežinau, nežinau...

Čia jau mano reikalas ir galėtumėt nesikišti

17 minutes prieš, Jizzy parašė:

Kad nakti rasei, tai smailai ir klaidos patys prisirase? Jeigu nesugebi priimt kritikos ir nesuvoki, kad is projekto nieko nebus, tai nekurk temu sg paskui stebedamasis, kad ne visiems patiko tavo nepakartojamas aprasymas ir nuostabios sistemos, as tau nuomone irgi nakti rasiau, bet va ziurek, nei smailu nei klaidu.

;)(;

Normalia kritika priemu,tokios kaip jūsų tai manau visi priimtu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viso aprašymo neskaičiau, bet ir nelabai noriu tą daryti. Aprašymas skurdus. Nežinau kur čia žmonės mato perspektyvą... 

prieš 14 valandas(-ų), Marlonas ;)(; parašė:

Pakalbėkime apie darbus,šiame serveryje bus visuose darbuose veiklos

Tai ir kalbėk apie darbus o ne kaip mašina dega, arba kaip "dribti" plėšiku. Spėju tai bus geriausios ir paklausiausios sistemos jūsų serveryje, jeigu tik apie jas parašei. Su forumu irgi neaišku, reikia registruotis, kad jį pamatyti išvis, nekalbant apie skilčių, temų peržiūra.

prieš 3 valandas(-ų), Marlonas ;)(; parašė:

Naktį rašiau buvo sunku,nepatinka praeik,sėkmės

Toks įspūdis susidaro, kad neturėjai galimybės parašyti/paskelbti temos dieną, vakare. Jeigu jau tikrai negalėjai, tai bent ištaisytum klaidas turint laisvo laiko ir god damnit, kam tie smailai? Lyg draugui kokiam rašytum.

 

Žodžiu jeigu norit auditorijos ir normalios turiu galvoje žaidėjų, kuriems nereikalingos pareigos o subrendusi administracija ir geras žaidimas. Visiškai nepriimi kritikos, bet rašai atvirkščiai, tai patariu visų pirmą ties savo elgesiu padirbėti.

 

Ir pabaigai, šitas labiausiai prajuokino :D.

prieš 2 valandas(-ų), Marlonas ;)(; parašė:

Čia jau mano reikalas ir galėtumėt nesikišti

Tu čia sau šitą "aprašymą" rašai ar kaip? :D Koks skirtumas patinka tau ar ne, aš mėgstu šikti vidurį gatvės, bet abejoju, kad žmonės gerą įspūdį susidarys apie mane.

Redaguota , nario Timber
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2054 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...