Garris

Narys
 • Pranešimų skaičius

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  48 +Pervesti

Garris paskutinį kartą laimėjo Balandžio 17 2018

Garris turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

78 Kartais pasakantis ką gero

Apie Garris

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, susiduriu su šiokia tokia technine problema ir viliuosi Jūsų pagalbos. Nešiojamojo kompiuterio ekranas dėl kažkokių priežasčių ima mirgėti t.y. sekundei pasidaro juodas. Ir nors tai savaime susitvarko, po laiko vėl kartojasi. Šiaip kompiuteris dar naujas ir jaunas, tad darosi nesmagu. Neprašau kažkokio stebuklingo sprendimo būdo, bet bent jau būtų įdomu sužinoti, dėl ko taip gali atsitikti. Iš anksto dėkoju.
 2. Garris

  PoFka - San Fierro pilis su tiltu

  Aš visiškai neturiu tame patirties, bet galima sakyti, kad idėja šauni, ypatingai jeigu tai tavo kūryba iš vaizduotės, tačiau pats išpildymas šįsyk, manau, ne visiškai tobulas ir turi tam tikrų detalių kurios iškrenta iš konteksto (pavyzdžiui gatvės šviestuvai). Vienaip ar kitaip, tai dar vienas puikus įrodymas, man ir kitiems, kodėl tavo vardas dažnai primenamas kaip vieno iš geriausių mapper'ių ? Off-topic. Tradiciškai negaliu nepaklausti pono gerbiamo ilgamečio šios srities specialisto-profesionalo @#Modestas, kaip jūsų akims? Ar įžvelgiate kokių taisytinų trūkumų ar šiaip turite įžvalgų, a?
 3. Garris

  Ar verta prasidėti su SAMP 2020?

  Šį klausimą aš sulyginčiau su televizija. Dalis, sako, kad televizija yra mirusi ir kad internetas jau besąlygiškai paėmęs viršų, tačiau kaip pasakė vienas žinomas komikas, televizorius tebėra dar vienas šeimos narys ir savo auditoriją turi. Analogiškai su SA-MP'u. Faktas, kad SA-MP jau nebėra toks populiarus, koks buvo anksčiau. Faktas, kad žmonių žaidžiančių SA-MP mažėja, bet tai nereiškia, jog šansų jau nebėra. Nuo ankstyvojo SA-MP'o šiandieninis skiriasi, tik tuo, kad dabar, norint sukurti projektą, reikia dirbti kitokiais metodais nei anuomet. Anksčiau tau net nereikėjo kažko unikalaus ar fantastiško. Kitas dalykas, dauguma žmonių buvo naujokai SA-MP'e, kas reiškė, tereikia tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje padaryti reklamą ir šis potencialus žaidėjas jau tavo. Šiandien naujų žmonių jau nedaug, o esami žaidėjai save yra kažkur priskyrę. Pavyzdžiui, visiems puikiai žinomas SARG'as. Kuo jis idėjos išplėtojimo prasme yra unikalus? Absoliučiai niekuo. Šiuo metu jis yra visiškoje stagnacijoje, bet žaidėjų ten daug daugiau nei GreenSide ar kokiame kitame, naujas idėjas generuojančiame, serveryje. Kaip kad yra sakęs mano mylimas kolega Alfred'as: sugalvok kaip iškrapštyt žmones iš Gs ir tuomet gali kurti savo projektą. Aišku kalba čia eina nebūtinai apie paminėtą projektą, tačiau esmė ta, kad šiandien norėdamas žaidėjų, tu turi juos išvilioti iš kitų, o kaip tai padaryti sėkmingos formulės nėra. Dauguma tuose serveriuose žaidžiančių žmonių net nėra buvę kažkur kitur ar netgi nėra patyrę realios kokybės ir jų įsivaizdavimu ten, kur jie yra, geriausia. Greitai primečiau populiariausių šiuo metu prisijungusių serverių žaidėjų skaičių ir jų gaunasi apie 500 šimtus. Vadinasi turi 500 potencialių žaidėjų ir netgi daugiau. Kita svarbi detalė tai, kad šiandieninis vartotojas jau yra kiek išrankesnis ir sistemos pasikartojimas skirtinguose serveriuose nežavi. Todėl labai svarbi pati idėja. Reikalingas ne tik originalumas ar kūrybiškumas, bet ir pati kokybė. Kiek yra žmonių dar nuoširdžiai profesionaliai užsiimančių mapp'inimu ar script'inimu? Labai nedaug, tad realizuoti savo idėjas darosi sudėtingiau. Svarbus ir kokybiškas administravimas (kalbu ne apie privilegijas žaidime), patikima komanda ir dar daug daug kitų svarbių dalykų... Šiaip įdomią diskusiją užvedei, šaunu.
 4. Garris

  Pragaras arba kodėl rytojus gali būti geresnis

  Taip gimė Biliūnas. Dar kelios novelės ir būsite įtrauktas į privalomos literatūros sąrašą, aš garantuoju.
 5. Jūs teisus, nesiderina. Nesiderina lygiai taip pat kaip ir jūsų gebėjimas vedžioti akimis žodžius ir nesuprasti ką skaitote. Tokie žmonės dažniausiai vadinami imbicilais. Fun fact. Žodžiu, dėkoju geriesiems forumo lankytojams už pagalbą. Jeigu dar turėsite kokių pasiūlymų mielai lauksiu.
 6. Lab dien, gerieji forumo lankytojai. Aš įsivaizduoju kaip ši tema yra įgrisusi, bet.. vis tiek norėčiau sulaukti jūsų patarimo, kadangi apie kompiuterius ypatingai gerai nenusimanau. *** Reikalingas naujas nešiojamasis kompiuteris, parduotuvių terminais sakant intensyviam darbui ir žaidimams. Nesupraskit visko tiesiogiai, tiek to intensyvaus darbo. Svarbu sparčiai dirbtų moksluose (microsoft office), o kalbėdamas apie žaidimus neturiu omeny ypač rimtų. Numatomas biudžetas yra +/- 600€ (simbolinis nuokrypis ne bėda). Geriausia būtų, kad prekė būtų iš TOPO CENTRO. Iš anksto jums dėkoju. Kaip vieną iš variantų žiūrėjau šį https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/nesiojamieji-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-lenovo-legion-y530-15ich-i5-8300h-8-1tb-16gb-ssd-gtx1050-2gb-win.html ką manote?
 7. Taipogi, manau, kad taipogi skurdus ir taipogi nuobodus aprašymas, taipogi kodėl (spawn zona) dedi į (skliaustelius), manau (nereikia) taip daryti. Taipogi.
 8. Garris

  Kodėl mokykloje taip draudžia rūkyma?

  Galbūt esu nesusipratėlis, senamadiškas ir nuobodus, bet man tai vis kyla klausimas, kas jums su tuo rūkymu, kas čia taip nesveikai traukia ir ypač mokykloj? Aš neįsivaizduoju šūdinesnės vietos rūkymui nei mokykla. Eini gatve, pribėga persikreipęs paaugliukas ir prašo cigaretės, o juokingiau tik tai, kai tokie pradeda pasakot kaip sunku mest.. 14-mečiui? Sunku mest? Yeah sure. Ir jau tik nepasakokit, kad čia gyveni vieną kartą blabla ir antros progos gali nebūt balbla "Daryk ką nori, juk gyveni tik vieną kartą!" - melejobinieriaus užrašafkė... Savo gyvenimą įprasmink besinuodydamas? Nuostabi idėja.
 9. Garris

  Profkė ar gimnazija?

  Vau, pasirodo, čia galima padiskutuoti ne tik apie Sa-Mp'ą ar Minecraft'ą, bet ir apie mokslą. Esu šokiruotas ir bravo temos autoriui. Mane kiek stebina panieka profesinėms mokykloms. Nedrįsčiau taip teigti, kad jos skirtos tik asocialiems asmenims ar idiotams. Galbūt kažkada profesinės mokyklos, o dar tiksliau technikumai, buvo prieglobstis durniams sovietmečiu, bet šiandien situacija ir požiūris keičiasi. Gauni puikų šansą įgyti specialybę iš kurios gali neblogai pasipelnyti. Viskas priklauso nuo tavęs. Geras, savo srities specialistas, nesvarbu mechanikas, santechnikas, suvirintojas, stalius ar dar kažkas, šiandien yra ir bus labai reikalingas ir tokiu būti yra daug geriau nei laisvai samdomu pašalpiniu. Universitetas / kolegija irgi puikus variantas, jeigu esi nusiteikęs mokytis, tačiau svarbiausias dalykas čia yra tikslingas pasirinkimas. Jeigu baigei programavimą, tai nereiškia, jog tavęs lauks bet kas ištiesęs rankas ir siūlys tūkstančius eurų. Diplomuotas vadybininkas? Turime jų daugiau nei reikia. Mokytis visuomet yra geriau nei nesimokyti. Yra viena nebloga mintis: protingam bus gerai bet kur, o jei tu durnius tai ir liksi durniumi nepaisant to, kur tu mokysiesi.
 10. Garris

  Vairavimo mokyklos Lietuvoje

  Kadangi mano mieste buvo ir yra tik du variantai: Rigveda ir ARV auto, pasirinkimas nebuvo sudėtingas - ARV auto. Jau vien iš atsiliepimų. Galiu pasakyti, kad nė kiek nenusivyliau. Aišku aš nežinau kaip kituose filialuose, bet maniškiame buvo tikrai kokybiška tiek teorinė, tiek praktinė veikla, o ir kaina palyginus nedidelė. Kas dar buvo labai patogu, kad kursų eigoje davė prisijungimus prie KET testų sistemos, kurie atkurti visiškai pagal Regitrą. Kai kurie visiškai identiški. O mokymosi procecas labiau priklauso nuo pačio žmogaus. Jeigu mokykloje dar galėjai suverst bėdą, kad vieno ar kito dalyko nesupranti dėl to, kad mokytojas neišaiškino tai šiuo atveju jau nebeišsisuksi. Kiek darbo įdėsi, tokį rezultatą ir turėsi.
 11. Per galvą ne, bet su kiekvienu, sėkmės nesulaukiančiu projektu, kurio baigtis yra tiesiog elementarus žlugimas, smunka pasitikėjimo reitingas iš ko dažniausiai ir kyla neigiama nuomonė apie naujai besikuriančius projektus. Pirštais nerodom, bet pavyzdžiui Zavaskas ir visos jo peripetijos. Todėl jeigu nori, jog į tave pažiūrėtų bent kiek rimčiau tau (kalbu bendrai), reiktų gerai apsvarstyti idėjos vystymą, tikslus, viziją, savo galimybes. Motyvacija irgi ne ką mažiau svarbi. Klysti galima, kiek tik tau norisi, bet SAMP'o bendruomenė turi neblogą atmintį, yra labai kritiška ir nieko neatleidžia. Antro šanso gali ir nebebūti. O apie temos autoriaus klausimą, manau, kad tai nebūtų labai racionalus sprendimas. "Vardan senų laikų" reiškia senas sistemas, grįžimą atgal, kai didžioji dalis lietuviškų projektų visais įmanomais būdais stengiasi išlaikyti ir pritrauki naujų žmonių naujomis idėjomis. O kiek bus tokių kurie pasiryžę grįžti atgal?
 12. Garris

  Parduodamas LibertyCity.lt projektas

  O ne, kur dabar aš skinsiu žolę mėnulyje.. Worst day of my life..
 13. Galimai pavėlavau į traukinį, tačiau kadangi jau teko susidurti su vienu iš autoriaus paminėtu projektu, pasidalinsiu mintimis. Akivaizdu, kad jau nebėra tokio plataus mąsto serverių pasirinkimų kaip buvo kažkada. GreenSide aš vertinu kaip vieną kokybiškiausių ir unikaliausių išlikusių projektų. Serveris įdomus savo sistema, ypatingai kas liečia darbus, tačiau jeigu esi tas, kuriam reikia veiksmo ir veiklos, tačiau ne simuliacijos, šis variantas ne tau. Šiuo metu projektas yra Brežnevo laikų sąstingyje ir jame nieko įdomaus (kaip žinia) nevyksta. Dažnai išsigelbėjimas yra event'ai, tačiau čia net ir jų tikrai nėra daug, o ir organizavimas nėra stebuklingai įdomus ar patrauklus. Tinkamas pažaisti prieš miegą.
 14. Garris

  PoFka - SAN FIERRO Aukštutinė pilis

  Jėėėzau. Žiauriai gerai. @#Modestas Gerb. mepperi, ką manote? Ar įžvelgiate kokių taisytinų trūkumų ar šiaip, įžvalgų, a?
 15. Višta moko kiaušinį. Tiesiog savirefleksijos, savikritikos ir saviugdos meisteris-ekspertas.