Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

East-Life.us.lt - Miesto Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5 minutes prieš, Barz parašė:

Priversk mane praslyst snargliau ;) Prašei ar neprašei turiu pilnas teises komentuot. Tu dar įžvelgi naudos iš temos pakėlimo? Tu dar nesupranti, kad su kiekvienu mano komentaru ir tavo komentaru tavo projekto vardas krenta į dugną.

Tai, kad tu dabar sau gadini reputaciją moliūgas.

 

 

2 minutes prieš, Mistak_Quipu parašė:

:D pats komandos narys atrašo sau čia tai zajabys 

Ką tu dar čia bandai pasakyti, bšk atsipalaiduok. Niekam neįdomus esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Edvinas字 parašė:

Tai, kad tu dabar sau gadini reputaciją moliūgas.

 

 

Ką tu dar čia bandai pasakyti, bšk atsipalaiduok. Niekam neįdomus esi.

Sau "gaidinu"? Nejuokauk tau dar iki mano reputacijos toli gražu. Tu ant tiek žlugęs esi kaip ir tavo projektas jau geriau iškart trink tema nes galiu garantuot tuo prisijungs daugiau žmonių tai paskui neatlaikysi negatyvo ir visi matysim tavo temas, kaip nori žudytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Barz parašė:

Sau "gaidinu"? Nejuokauk tau dar iki mano reputacijos toli gražu. Tu ant tiek žlugęs esi kaip ir tavo projektas jau geriau iškart trink tema nes galiu garantuot tuo prisijungs daugiau žmonių tai paskui neatlaikysi negatyvo ir visi matysim tavo temas, kaip nori žudytis.

bet tu *Myliu SuperGames.lt* matau prisižiūrėjai anime :DDD Na aš bent nesėdžiu 24/7 prie pc ir visokius š*dus po įvairias temas rašau, kad prisirinkti daugiau pranešimų ir reputacijos, kad ir turi tu pranešimų ir reputacijos daug, vis tiek gyvenime esi liuzeris, draugų tik internete gal ir turi, nes gyvenime tai nolaiferių niekas nemėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Edvinas字 parašė:

bet tu *Myliu SuperGames.lt* matau prisižiūrėjai anime :DDD Na aš bent nesėdžiu 24/7 prie pc ir visokius š*dus po įvairias temas rašau, kad prisirinkti daugiau pranešimų ir reputacijos, kad ir turi tu pranešimų ir reputacijos daug, vis tiek gyvenime esi liuzeris, draugų tik internete gal ir turi, nes gyvenime tai nolaiferių niekas nemėgsta.

Tu moliūge ne aiškiai supratai ką tau sako??

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Mistak_Quipu parašė:

Tu moliūge ne aiškiai supratai ką tau sako??

 

Tu dar čia? Eikit su savo draugeliu toliau no šitos temos, nes jau nervuojat bšk.

 

11 minutes prieš, Deivis'V parašė:

jei taip bendrausit su kitais nariais tai žaisit tryse :D bet sėkmės jum, nepabandžius su projektu nesužinosi kas toliau bus :D 

Nu o kaip kitaip su tokiais nariais bendrauti, jeigu jie nieko nežinant bando kažką įrodyti arba kažkaip pakenkti man. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Edvinas字 parašė:

Tu dar čia? Eikit su savo draugeliu toliau no šitos temos, nes jau nervuojat bšk.

 

Nu o kaip kitaip su tokiais nariais bendrauti, jeigu jie nieko nežinant bando kažką įrodyti arba kažkaip pakenkti man. :)

Kaip projekto komandos nariai, privalote mokėti priimti kritika, nes ji visada buvo ir bus, nepradėkite pulti žmonių kurie Jus kritikuoja, mokykitės iš to ką Jie Jums sako, sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Edvinas字 parašė:

 

Nu o kaip kitaip su tokiais nariais bendrauti, jeigu jie niko nežinant bando kažką įrodyti arba kažkaip pakenkti man. :)

Jie tiesiog išreiškia savo nuomones, bet visada galima ignoruoti neigiama kritika :D 

Redaguota , nario Deivis'V
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Minų laukas parašė:

Kaip projekto komandos nariai, privalote mokėti priimti kritika, nes ji visada buvo ir bus, nepradėkite pulti žmonių kurie Jus kritikuoja, mokykitės iš to ką Jie Jums sako, sėkmės.

Vienas iš adekvačiausiu žmonių kuriuos mačiau :) Dėkui už patarimą, dabar taip ir darysiu, nes kitu išeičių nematau.

 

1 minute prieš, Deivis'V parašė:

Jie tiesiog išreiškia savo nuomones, bet visada galima ignoruoti neigiamas emocijas :D 

Taip ir darysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Barz parašė:

Žinoma taip nerašei, bet turi tokia pačia esme. Pats savo projektą užtari geru žodžiu ar tu tikrai toks atsilupęs? Sakai išeit į lauką, kalba tas kuris dar žaidžia sa-mp :) Tikiuosi pats supranti, kad su kiekvienu sakiniu vis save žemini.

Jis taip rašė, nes pažėk į postą kada apie jį parašė, ir kada redagavo savo posta. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar kažką ne taip supratau ar jūs keliat serverio temą su modifikacija kuri pradėta daryti prieš tris dienas? Visiškai nematau tam tikslo, manau pirmiausią turėtumėte įsitikinti, ar turite pakankamai lėšų (o su .us galūnę to nematau) serverio išlaikymui/tobulinimui, geros komandos narių (kas galbūt yra, tačiau nematoma viešumai), ir ar modifikacijos koduotojas turi pakankamai motyvacijos/patirties ir laisvo laiko išpildyti visų norus, kadangi dabar gali baigtis ties tuom, kad sukelsit žmonėm susidomėjimą o vėliau nuleisit rankas ir uždarysite projektą (greičiausiai dėl programuotojo motyvacijos stokos), tačiau noriu palinkėti visokeriopos sėkmės, kadangi gali būti visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...