Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

East-Life.us.lt - Miesto Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, weB*Xx parašė:

Kažkaip dzin ką jūs rašot čia...

Patys neturi gyvenimo, vien samp'a tematot..

O aš turiu mergina ir t.t.

turbut pabrezdamas, kad turi mergina dabar visi turejo taves atsiprasyti, jog laike tiesioginiu imbicilu, bet deja, niekas nepasikeite, tu panos neturi, tau 14 ir tau tevai kiekviena ryta kartoja koks tu nieko vertas ir pagaliau nustok ryt cipsus, kuriuos mama dirbdama maximoj gauna pigiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Gazb parašė:

Merginą intike, sapne? Žmogau, mąstyk išpirmo ką darai, poto tik išvadas daryk, o ne pasakok apie save.

Man gėda už tave ir už tavo tėvus. Žinai kodėl todėl kad, visus kritikuoji del us.lt galūnės ir t.t o pats sėdi lkaimeliai.us.lt ( nereklama ) gavęs DP, ir visiem pisi protą o tas projektas jau įdealus... Duodu 150% kad ant jo stumti, kritikuoti negali, nes 

A: į rimtesnius projektus tavęs kaip komandos nario nepriima

B: Už kritikavimą tave išmes is posto, ir liksi nieko nepešęs nes vėl pasirodo variantas: A

Taigi tiek žinių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, A U G U S T A S parašė:

Man gėda už tave ir už tavo tėvus. Žinai kodėl todėl kad, visus kritikuoji del us.lt galūnės ir t.t o pats sėdi lkaimeliai.us.lt ( nereklama ) gavęs DP, ir visiem pisi protą o tas projektas jau įdealus... Duodu 150% kad ant jo stumti, kritikuoti negali, nes 

A: į rimtesnius projektus tavęs kaip komandos nario nepriima

B: Už kritikavimą tave išmes is posto, ir liksi nieko nepešęs nes vėl pasirodo variantas: A

Taigi tiek žinių

Na, jis kritikuoja dėl us.lt - Nors visi žino kokiame šude jis sėdi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, weB*Xx parašė:

Na, jis kritikuoja dėl us.lt - Nors visi žino kokiame šude jis sėdi....

Bet, kaži kodėl jis nekritikuoja, savo šūdservio apie jį vien tik geri atsiliepimai, ai nes jis ten turi dp ir ji ismes tai ir sedi sikna suraukes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, A U G U S T A S parašė:

Bet, kaži kodėl jis nekritikuoja, savo šūdservio apie jį vien tik geri atsiliepimai, ai nes jis ten turi dp ir ji ismes tai ir sedi sikna suraukes.

Reiks kai startuos eiti pacheat'inti tam šude...

Aš galiu 100% garanuoti kad ten aprašyme piso prota  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, A U G U S T A S parašė:

Man gėda už tave ir už tavo tėvus. Žinai kodėl todėl kad, visus kritikuoji del us.lt galūnės ir t.t o pats sėdi lkaimeliai.us.lt ( nereklama ) gavęs DP, ir visiem pisi protą o tas projektas jau įdealus... Duodu 150% kad ant jo stumti, kritikuoti negali, nes 

A: į rimtesnius projektus tavęs kaip komandos nario nepriima

B: Už kritikavimą tave išmes is posto, ir liksi nieko nepešęs nes vėl pasirodo variantas: A

Taigi tiek žinių

Vanelink tu tik su tais kopijavimais lol, noriu ir kritikuoju, o kai dar atsiranda tokių savininkų kaip šis tai nekažka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vat aš niekad nesuprasiu tokių žmonių. Koks reikalas buvo dabar kurti temą supergames kai apie serverį nieks nieko nežino. Po 6 mėnesių kai galbūt įkelsit savo pilną aprašymą jau niekam nebus įdomi ši tema, ir į ją beveik niekas nesilankys. Kodėl jūs negalit pilnai paruošti viską ir tada pradėti kurti temas, forumus ir panašiai. Taigi čia jūsų projekto pradžios taškas, o jūs jį sup*isot parašę, kad apie modifikaciją nieko pasakyt negalit. 99% nestartuosit, žinai kodėl? Todėl, kad nesukursit jūs tos modifikacijos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, Kaxa parašė:

Vat aš niekad nesuprasiu tokių žmonių. Koks reikalas buvo dabar kurti temą supergames kai apie serverį nieks nieko nežino. Po 6 mėnesių kai galbūt įkelsit savo pilną aprašymą jau niekam nebus įdomi ši tema, ir į ją beveik niekas nesilankys. Kodėl jūs negalit pilnai paruošti viską ir tada pradėti kurti temas, forumus ir panašiai. Taigi čia jūsų projekto pradžios taškas, o jūs jį sup*isot parašę, kad apie modifikaciją nieko pasakyt negalit. 99% nestartuosit, žinai kodėl? Todėl, kad nesukursit jūs tos modifikacijos...

Klausimas tau: Koks tavo reikalas?

Kas norės tas žiūrės, juk ne dėl taves kuriama tema, o dėl manes pačio ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki aš norėčiau pasakyti savo nuomę taigi pradedam.

Forumo dizainas yra platintas. Pirmas minusas -

Jusu teamspeakas yra nemokamas su lievu ip : east-life.ts3srv.com :funny: Antras minusas -

Nariu pas jus visiškai nedaug. gal apie 22 bet neskaitau kaip minuso nes jus to pakeisti negalit.

Aprašymas yra labai labai trumpas katastrofa net negalima laikyti tuo aprašymu. Trečias minusas -

Asmeninis dalyktas WebX tu nemoki kurti anketu pavyzdys:

 

 

Taisyklės

Nekopijuoti anketų
Nemeluoti anketoje
Turėti daugiau nei 14 metų
Šriftas turi būti Strong Blue - Bei pariškintas
Būtinas teamspeak3 ir veikiantis mikrafonas
Turi būti anketoje:

Aprašymas save
Pora sakyniu apie jūsų įdėjas direktoriaus prižiūrėtojo postui
Jūsų patirtis prižiūrėtojaus poste
  •  

Čia tavo manymu yra anketa? jeigu i toki svarbu dalyka kaip dp reikia daugybes klausimu kaip elgsies su dp? kaip rinksite direktorius? 4 minusas - 

Mapp darbai yra netavo. Penktas minusas -

Per savo foruma pats sau užsidejiai reputacijos parodo koks tu vaikas esi. Šeštas minusas -

 

Dabar prie pliusu 

Pas tave serverije kaip pastebejau yra daug suaugusiu 1pliusas +

6- 1+

Spreskit jus ar norėtumete čia žaisti?

Redaguota , nario Audi'Quattro
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), weB*Xx parašė:

Reiks kai startuos eiti pacheat'inti tam šude...

Aš galiu 100% garanuoti kad ten aprašyme piso prota  ;)

Pacheatink, su s0bu paskraidysi ir baną gausi lol

prieš 5 valandas(-ų), A U G U S T A S parašė:

Bet, kaži kodėl jis nekritikuoja, savo šūdservio apie jį vien tik geri atsiliepimai, ai nes jis ten turi dp ir ji ismes tai ir sedi sikna suraukes.

Dėl kokio dar us.lt, man vienodai tą jūsų galūnė, paprašyk ferdžio, nuims man tą dp, šnekat ir nusišnekat grynai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Gazb parašė:

Pacheatink, su s0bu paskraidysi ir baną gausi lol

Dėl kokio dar us.lt, man vienodai tą jūsų galūnė, paprašyk ferdžio, nuims man tą dp, šnekat ir nusišnekat grynai

Tai krč geriau tu net nebe kalbėk....

Nes tau reikti skirti, kritika nuo mėtyma žodžiu kurie nėra kritika ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...