Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Los Santos Government


Quel

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Viskas žiauriai gerai padaryta, tik galbūt mano akiai užkibo kad tiek pastato, tiek vadinamųjų trinkelių teksturos - pilkos plytos. Galėjai gal raudonas trinkeles dėt, būtų vos vos labiau išsiskyrusios ir čiki piki.

Kartoju dar kartą, čia tik mano nuomonė.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, Džemal. parašė:

Viskas žiauriai gerai padaryta, tik galbūt mano akiai užkibo kad tiek pastato, tiek vadinamųjų trinkelių teksturos - pilkos plytos. Galėjai gal raudonas trinkeles dėt, būtų vos vos labiau išsiskyrusios ir čiki piki.

Kartoju dar kartą, čia tik mano nuomonė.

Matai, ten pašonėje yra originalios trinkelės, kurių tekstūra ir buvo paimta vardan geresnio suderinimo būtent su aplinka. Žemiau nuotraukoje gali tą pastebėt. Kur pakilimas laiptų ir tarkim eina ten toliau, į dešinį nuotraukos kampą viršuje. Tik originalios šiek tiek šviesesnės gavosi, o vat mano sudėtos jau tamsesnės. Dėkui už nuomonę ir kritiką. :taika:

AiWyjRN.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2117 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...