Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cherrylife.lt || Medkirčių sistema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2132 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
28 minutes prieš, Graphic parašė:

Tai jei jau supjovei medį, gavai malkų į rankas, kodėl jis ten dar lieka ar čia pjauk kiek nori jį ir gausi visados ?

kas 2 minutes po nupjovimo medis atsistato į paprasta poziciją ir vėl jį galima pjaut

9 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

kodel negalima pjauti betkokio medzio, kodel pjaunama parasius komanda, o ne nuspaudus m1 prie medzio?

Ne prie bet kokios nes tai labai daug darbo, o pjauti su kokius nors mygtuku tikriausiai padarysiu

Redaguota , nario Svaika'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, liight parašė:

Tausokime ir saugokime gamtą; o tu dar siūlai, kad kiekvieną medį iškirstų?! Gi pritrūks deguonies žaidėjai..

Aš turėjau omeny jog kur tas medis nukrito ir ar ji visalaika ji pjaudamas gausi malkas..

@Svaika' aš ta prasme jog pvz tu nupjoviai medi tada ateinu as ir visi ten pjaustom ji ir visi gaunam ar tik tu gauni ?

Redaguota , nario Graphic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Graphic parašė:

Aš turėjau omeny jog kur tas medis nukrito ir ar ji visalaika ji pjaudamas gausi malkas..

@Svaika' aš ta prasme jog pvz tu nupjoviai medi tada ateinu as ir visi ten pjaustom ji ir visi gaunam ar tik tu gauni ?

I mašiną telpa 6 kruvos malkų, o jeigu tu nupjovei tai ir tu pjaut tik gali kiti ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam kelti tokias sistemas, kaip parodomasias? Atrodo visiškai nebaigta, net nepradėta. Aišku GRP serveriui ir tavo sugebėjimams čia maksimumas buvo, kaip ir su restoranų sistema.

  • Po nupjovimo medis turėtų nukristi, o ne tiesiog pakeisti jo kordinates.
  • Supjaustai medį į malkas, naikini objektą, palieki kelmą - neatrodo pilnesne mintis tokia?
  • Per daug važinėjimo, bet 101/min. viską paaiškina.

Daugiau idėjų neduosiu, bet yra daugiau funkcijų kurias galima naudoti, kam rodyti tai, kas jau samp'e turbūt nuo 2010 metų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2132 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...