Peršokti į turinį

pTony

Narys
 • Pranešimų skaičius

  412
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  11 +Pervesti

Reputacijos taškai

91 Kartais pasakantis ką gero

Apie pTony

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.755 profilio peržiūros
 1. pTony

  Ekranas išsijungia kai nesikrauna laptopas

  Bios'o taip pat nerodo.
 2. pTony

  Ekranas išsijungia kai nesikrauna laptopas

  ASUS X555LB - Taip. Tamsoje galima net matyti vos vos ekraną. Principas tas pats, kaip išjungti ekraną rankiniu būdu, t.y. ekranas rodo, tačiau įprastomis sąlygomis neįmanoma nieko įžiūrėti.
 3. Nešiojamo kompiuterio ekranas, vos tik ištraukus įkroviklį, išsijungia. Nustatymai vargu ar gali būti problemos šaltinis, nes labai "išgooglinau" ir daug ką išbandžiau, nepadėjo niekas. Galbūt čia problema yra iš techninės pusės. Gal kas kokių minčių turite?
 4. pTony

  Kaip pradėti kurti modifikaciją (GM) nuo tuščio lapo

  Temos analizė išsami, daug informacijos, viskas protingai surašyta, yra tikrai gerų patarimų, bet vargu ar kažkas viską perskaitė, vargu ar kažkas tuo pasinaudos. Paprastai jau pažengę "programuotojai" turi savo "strategiją", kaip ką kurti ir neskaito tokių temų. Na o tie, kurie nėra linkę į kodavimą, tuo negalės pasinaudoti, nes jie nemoka koduoti ir jiems ta informacija nepravers. Labai patiko mintis dėl tvarkos, nes manau čia yra vienas esminių dalykų, į kurį reiktų kreipti dėmesį, kad po savaitės nedingtų motyvacija tęsti modifikacijos kūrimą.
 5. pTony

  Cherrylife.lt || Medkirčių sistema

  Nieko naujo, o blogiausia, kad dar ir nuobodu. Tikrai kažkam gali patikt tokį darbą dirbt
 6. pTony

  Custom objektai po vandeniu

  Nieko nepadarysi. Čia GTA klaida, ir jos neištaisysi.
 7. pTony

  Kas norite prisidet prie new sanp servo LibertyVIllage.lt

  Dar yra renkama komanda? Galėčiau projektą išreklamuoti supergames.lt puslapyje. Dėl kainos pm, jeigu domina
 8. pTony

  Ieškomas projektas.

  2 punktas - rašysi atnaujinimus? O tai kaip juos rašysi? Tau parašys atnaujinimą skritperis, o tu nukopijuosi ir įkelsi į forumą. Oh, koks būtum naudingas. 3 punktas - tokius dalykus, kad išmokti pakanka 5min tutorial'ą pažiūrėt YouTube. Praktiškai nieko nemoki, o reikalavimus projektui keli didelius. Išmok geriau pats arba mappint, arba skriptint, nes jeigu kažkam prireiktų tavo siūlomos pagalbos, tai jos prašytų tik vienadienis projektas greičiausiai o tau tokie kaip minėjai, netinka.
 9. pTony

  Ar verta kurti SAMP projektą ?

  SA-MP kaip nekeista visiškai nemiršta. Sarg.lt jau porą metu stabiliai laikosi 300-400 žmonių, susikūręs naujas Liberty-city.lt prieš savaitę maždaug startavo ir pasiekė Baltijos šalių rekordą - 1000/1000. SAMP kol kas tikrai nepanašu, kad mirtų, nors aš prognozavau visai kitokią ateitį.
 10. pTony

  Perku Sarg.lt milijonus

  Skype: b-dup1 (140mln turiu)
 11. pTony

  ENB problema

  Eksperte tu, kurioj vietoj rašiau kad jis galingas? Sakiau nėra silpnas.
 12. pTony

  ENB problema

  DOF nėra įjungtas Įsirašiau LOW, ir viskas kaip ir gerai, bet mano pc tikrai ne silpnas ir turėtų pavilkti enb stipresnius (šitas net nėra high)
 13. pTony

  ENB problema

  matau tu nibumbum iš vis šitoj temoj. Siūlau eit kitur pagalbą suteikt. 37 fps ir yra mažai todėl, kad enb susibugina... Viskas lagint pradeda, todėl ir noriu susitvarkyt ENB.
 14. Gal žinot kame problema (chat buginasi, enb netoks, koks turėtų būti). Ir taip su visais ENB. PC išveža, nesilpnas, tad tokius komentarus reportinu.
 15. Parduodu Steam acc: https://steamcommunity.com/id/MarkWayne/ (Pagr.: GTA 5, CS:GO, ETS2) Viso: 40 žaidimų. Informacija: Jeigu ketinat apgauti, nekvieskite. PIRMAS NEINU. Jei jūs taip pat "nerizikuosite" eiti pirmas, prieš kviesdami mane, susiraskite tarpininką. (Apmokate JŪS) Kadangi pats nelabai gaudausi tokiuose dalykuose, net jei nesiruošiate pirkti, būčiau dėkingas, jei parašytumėte šios paskyros vertę, kad žinočiau už kiek parduoti +/- SKYPE: b-dup1

×