pTony

Narys
 • Pranešimų skaičius

  415
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  31 +Pervesti

Reputacijos taškai

91 Kartais pasakantis ką gero

Apie pTony

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.135 profilio peržiūros
 1. pTony

  GTA V modai

  Okey, bet kaip žinot į kurią vietą kelt atsisiųstą modą, nes būna tarkim police.ytd trijose vietose, tai kur konkrečiai kelt?
 2. pTony

  GTA V modai

  Labas, gal yra kažkas panašaus ant GTA 5 kaip ant San Andreaso, kaip modloader? Arba koks paprasčiausias būdas įkelti modus į GTA 5?
 3. KOMENTUOKITE, PADĖKITE. 

 4. Rekomenduoju padėti

 5. Tik primenu, kad galite komentuoti ir padėti man: 

   

 6. Sveiki, Naudoju nucrakintą NBA 2k19, bandau įsikelti roster update, bet pajungus žaidimą per Roster picker nerodo to update. Anksčiau viskas būdavo kaip ir gerai, tačiau dabar nesuveikia. Gal kokių patarimų? (Patarimus "nusipirk legalų" pasilikt sau)
 7. pTony

  Ekranas išsijungia kai nesikrauna laptopas

  Bios'o taip pat nerodo.
 8. pTony

  Ekranas išsijungia kai nesikrauna laptopas

  ASUS X555LB - Taip. Tamsoje galima net matyti vos vos ekraną. Principas tas pats, kaip išjungti ekraną rankiniu būdu, t.y. ekranas rodo, tačiau įprastomis sąlygomis neįmanoma nieko įžiūrėti.
 9. Nešiojamo kompiuterio ekranas, vos tik ištraukus įkroviklį, išsijungia. Nustatymai vargu ar gali būti problemos šaltinis, nes labai "išgooglinau" ir daug ką išbandžiau, nepadėjo niekas. Galbūt čia problema yra iš techninės pusės. Gal kas kokių minčių turite?
 10. pTony

  Kaip pradėti kurti modifikaciją (GM) nuo tuščio lapo

  Temos analizė išsami, daug informacijos, viskas protingai surašyta, yra tikrai gerų patarimų, bet vargu ar kažkas viską perskaitė, vargu ar kažkas tuo pasinaudos. Paprastai jau pažengę "programuotojai" turi savo "strategiją", kaip ką kurti ir neskaito tokių temų. Na o tie, kurie nėra linkę į kodavimą, tuo negalės pasinaudoti, nes jie nemoka koduoti ir jiems ta informacija nepravers. Labai patiko mintis dėl tvarkos, nes manau čia yra vienas esminių dalykų, į kurį reiktų kreipti dėmesį, kad po savaitės nedingtų motyvacija tęsti modifikacijos kūrimą.
 11. Nieko naujo, o blogiausia, kad dar ir nuobodu. Tikrai kažkam gali patikt tokį darbą dirbt
 12. pTony

  Custom objektai po vandeniu

  Nieko nepadarysi. Čia GTA klaida, ir jos neištaisysi.
 13. Dar yra renkama komanda? Galėčiau projektą išreklamuoti supergames.lt puslapyje. Dėl kainos pm, jeigu domina
 14. pTony

  Ieškomas projektas.

  2 punktas - rašysi atnaujinimus? O tai kaip juos rašysi? Tau parašys atnaujinimą skritperis, o tu nukopijuosi ir įkelsi į forumą. Oh, koks būtum naudingas. 3 punktas - tokius dalykus, kad išmokti pakanka 5min tutorial'ą pažiūrėt YouTube. Praktiškai nieko nemoki, o reikalavimus projektui keli didelius. Išmok geriau pats arba mappint, arba skriptint, nes jeigu kažkam prireiktų tavo siūlomos pagalbos, tai jos prašytų tik vienadienis projektas greičiausiai o tau tokie kaip minėjai, netinka.