Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 4 valandas(-ų), Funkis parašė:

Kam kelti tokias sistemas, kaip parodomasias? Atrodo visiškai nebaigta, net nepradėta. Aišku GRP serveriui ir tavo sugebėjimams čia maksimumas buvo, kaip ir su restoranų sistema.

  • Po nupjovimo medis turėtų nukristi, o ne tiesiog pakeisti jo kordinates.
  • Supjaustai medį į malkas, naikini objektą, palieki kelmą - neatrodo pilnesne mintis tokia?
  • Per daug važinėjimo, bet 101/min. viską paaiškina.

Daugiau idėjų neduosiu, bet yra daugiau funkcijų kurias galima naudoti, kam rodyti tai, kas jau samp'e turbūt nuo 2010 metų?

  • Pakeiti į lėtesni speed kritimo ir atrodys kad nugriuna gražiai o ne iš kart guli, ką ir padarysiu
  • Į mašiną telpa 5kruvos todėl medis dar lieka po supjaustymo, kad galėtum pilną mašiną prikrauti, o po 2min medis atsistatys
  • Nėra tiek daug, o alga tokia nes daug xp pas mane
(redaguota)
2/20/2018 18:58, Svaika' parašė:
  • Pakeiti į lėtesni speed kritimo ir atrodys kad nugriuna gražiai o ne iš kart guli, ką ir padarysiu
  • Į mašiną telpa 5kruvos todėl medis dar lieka po supjaustymo, kad galėtum pilną mašiną prikrauti, o po 2min medis atsistatys
  • Nėra tiek daug, o alga tokia nes daug xp pas mane

Nesupratai vis tiek idėjos, kurią daviau, turbūt net ir nenorėjai suprast, :D o tik pamėginai protingai atsakyt.

Aš tau paaiškinsiu kaip atrodo NETINKAMAS progresas:

Medžio pjovimas - medžio kritimas ( pas tave jis tiesiog ant žemes auto atsiranda ) - medžio supjaustymas į malkas - medį supjausčius į malkas jis vis tiek lieka ( tau atrodo čia normalu? papasakok plačiau šitą, jei TAIP ).

O šitaip atrodytų TINKAMAS progresas:

Medžio pjovimas - medžio realus kritimas, o ne tiesiog koordinačių keitimas - realiai galima apgenėti/apkarpyti šakas prieš skaldant į malkas - medį supjausčius į malkas objektą naikini ir pastatai kelmą į tą vietą, o ne palieki visą medį.

 

Tuo labiau mačiau siūlai savo skriptinimo paslaugas, tad jei nori jas teikt, parodyk , kad turi galvą ant pečių, o ne kopūstą. Plėtok idėjas savo, parodyk kažką unikalaus, o ne kažkokius marazmus iš 2k10 metų.

 

Redaguota , nario Funkis
prieš 3 valandas(-ų), Funkis parašė:

Nesupratai vis tiek idėjos, kurią daviau, turbūt net ir nenorėjai suprast, :D o tik pamėginai protingai atsakyt.

Aš tau paaiškinsiu kaip atrodo NETINKAMAS progresas:

Medžio pjovimas - medžio kritimas ( pas tave jis tiesiog ant žemes auto atsiranda ) - medžio supjaustymas į malkas - medį supjausčius į malkas jis vis tiek lieka ( tau atrodo čia normalu? papasakok plačiau šitą, jei TAIP ).

O šitaip atrodytų TINKAMAS progresas:

Medžio pjovimas - medžio realus kritimas, o ne tiesiog koordinačių keitimas - realiai galima apgenėti/apkarpyti šakas prieš skaldant į malkas - medį supjausčius į malkas objektą naikini ir pastatai kelmą į tą vietą, o ne palieki visą medį.

 

Tuo labiau mačiau siūlai savo skriptinimo paslaugas, tad jei nori jas teikt, parodyk , kad turi galvą ant pečių, o ne kopūstą. Plėtok idėjas savo, parodyk kažką unikalaus, o ne kažkokius marazmus iš 2k10 metų.

 

Visu pirma kritimas antra karta kartoju, kitaip kaip pozicijos keitimo nepadarysi, tik gali sulėtint kritimą ir atrodys gražiau, antra, kad supjaustai ir lieka normalu, ne visa medi iš kart supjaustai, o tik dalis, kurias dedi į mašiną, o į mašiną telpa 5 dalys todėl ir medis paliekamas gulėti 2 minutes. O dėl mano paslaugų, ne aš įdėjas galvosiu o tas kas užsakys paslaugas kokios sistemos norės tokia ir padarysiu

prieš 6 valandas(-ų), Svaika' parašė:

Visu pirma kritimas antra karta kartoju, kitaip kaip pozicijos keitimo nepadarysi, tik gali sulėtint kritimą ir atrodys gražiau, antra, kad supjaustai ir lieka normalu, ne visa medi iš kart supjaustai, o tik dalis, kurias dedi į mašiną, o į mašiną telpa 5 dalys todėl ir medis paliekamas gulėti 2 minutes. O dėl mano paslaugų, ne aš įdėjas galvosiu o tas kas užsakys paslaugas kokios sistemos norės tokia ir padarysiu

Nu, tai kai taip ir padarysi, kada realiai atrodys sistemą, su visais paaiškinimais tada ir rodyk.

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...