Peršokti į turinį

LibertyCity žlugimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, liight parašė:

aha, busiu, especially kai nei windowsinio pc nei sampo nezaidziu jau 2-3 metus:) man tiesiog idomu papizdelint is tokiu kaip tu tho, bet whatever

galesi ziuret i server monitor tada, esu garantuotas kad i ji vistiek ziuresi arba saudysies draugelio pc kad sampa vilktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pusę komentarų perskaitęs supratau, kad hateriai tiesiog ieško prie ko prisipist, kabinėjas prie kiekvieno žodžio :D 

Ir kas, kad atkėlė. Kas laukė, tas ir laukia to starto.

Čia bent jau nėra tokia debiliška komanda, kaip greenside, kai siekia tave tik užblokuot be jokių įrodymų :D Ir neleidžia nieko pasiekt, draugas tau 100k atiduoda ir jau sėdi be accounto 2 dienas ir aiškiniesi, už ką gavai, o jei ir galiausiai atiduoda tai jau iš kokio darbo išmestas esi. Na pagal tai ką sužinojau seniau tai apie 40 proc greensaido čia žais, o dar ir vienas komandos narys minėjo, kad čia pereis ( vienas iš normalesnių ) 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, sanchezz parašė:

 

p.s kiek sa-mp kartu leavines ? vel kuri eilini suda 

O tu? Nieko as nekuriu :DDD

30 minutes prieš, Playaa parašė:

Sakai,kad liberty nelogiškas ir pnš,bet pas tavęs ne ką daugiau... "Tiesa sakiau jog del pelno kuri viska" o tu galvoji,kad Mafijos_Tevas,Bumeris,Keša ir kitų projektų scripteriai kūrė ne dėl pinigų?Nejuokink svieto,filosofe.

Edga, Rokas, neskripteriai, apie ryzyna tyliu. Roko srw bus tuoj i ryzyna panasus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, undeniable. parašė:

galesi ziuret i server monitor tada, esu garantuotas kad i ji vistiek ziuresi arba saudysies draugelio pc kad sampa vilktu

ye ofc, eik pats ir zaisk krc :D tingiu as su tavim cia ka nors dar bendraut, nes matos, kad degeneratas esi, nes nieko nesupranti ka parasau. arba ka tu ten dar kuri? eshop? gl nieko nepasiekiant, nes jc net neisivaizduoji kas yra seo ka kalbet apie kitus to aspekto reikalus:D o atsakyt i si pranesima nebutina, vistiek nieko neirodysi pagooglines

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, mpho parašė:

O tu? Nieko as nekuriu :DDD

Edga, Rokas, neskripteriai, apie ryzyna tyliu. Roko srw bus tuoj i ryzyna panasus.

Nu sorry,ne taip paminėjau,bet vistiek,serverio savininkai...Tai taip ir neatsakei į mano klausimą,kodėl jie kūrė projektą,jeigu ne dėl pelno? :x

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, mpho parašė:

O tu? Nieko as nekuriu :DDD

Edga, Rokas, neskripteriai, apie ryzyna tyliu. Roko srw bus tuoj i ryzyna panasus.

Ko tu nori pasiekti su savo bereikšmiais komentarais? Jeigu sugebėsi atsakyt į šį klausima normaliai gal suvoksi, kad šudo pilimas ant kitų tau naudos neatneš.

Redaguota , nario Wytautaz
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, sanchezz parašė:

kas apie mane? :D neleavinu kas menesi sakydamas kad zluges sampas ir po savaites sugriztu na dar per projektus nelakstau ir nepriimtas nepilu sudu (gi i lc nepriime taves, ane ?)

Tu gal gydykis su tai leavinimais, :DDDD.. Patys parašė dėl tų textdraw ir tiek. Lol pro script

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), liight parašė:

ye ofc, eik pats ir zaisk krc :D tingiu as su tavim cia ka nors dar bendraut, nes matos, kad degeneratas esi, nes nieko nesupranti ka parasau. arba ka tu ten dar kuri? eshop? gl nieko nepasiekiant, nes jc net neisivaizduoji kas yra seo ka kalbet apie kitus to aspekto reikalus:D o atsakyt i si pranesima nebutina, vistiek nieko neirodysi pagooglines

lol :DDD turbut boba ismokino prikolu kaip argumento sovimas ir sakymas ''gali nesigint'' :DDD mienkes gal tau zmogau mielas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, undeniable. parašė:

lol :DDD turbut boba ismokino prikolu kaip argumento sovimas ir sakymas ''gali nesigint'' :DDD mienkes gal tau zmogau mielas

nu matosi, kad degeneratas esi. visu pirma parasiau 'gali neatrasyt', nes man vstk neidomu, antra tai ka reiskia 'mienkes'? dis mast bi ei najs lituanien word?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, liight parašė:

nu matosi, kad degeneratas esi. visu pirma parasiau 'gali neatrasyt', nes man vstk neidomu, antra tai ka reiskia 'mienkes'? dis mast bi ei najs lituanien word?

visu pirma pasidaugink is 5 i raides ant vardo, proto daugiau prides, o visu antra, tai susirask givenima neuzauga

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, undeniable. parašė:

visu pirma pasidaugink is 5 i raides ant vardo, proto daugiau prides, o visu antra, tai susirask givenima neuzauga

visu pirma tai ir tu td prisidek daugiau taskiuku savo nicke, rimciau atrodysi, o visu antra tai turiu gyvenima, bet kaip jau minejau, o tu vis dar to nesuvoki - megstu pasipizdavoti is tokiu velniu kaip tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...