Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LibertyCity žlugimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

27 minutes prieš, w4rning parašė:

Tai ką jūs, vaikai? Dar pilsit šūdą ar pagaliau suaugsit? Jei tokie mandri, patys ką nors sukurkit, savo žemo iq nerodę viešai ;* 

mano iq dvigubai didesnis negu tavo.

prieš 2 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Nemačiau pranešimo tavo.. Na, gerai.. Paleido truputį veliau, bet juk dar vis nenulūžo tas serveris, ir viską sutvarkė. ;) O kaip toliau bus, tai tik laikas parodys. 

Na realiai nieko gero ten nemačiau viskas tas pats kas vlrg buvo anksčiau tik, kad nauji mapai ir viskas. Ai galvojau, kad dabar kažkas išsiskirs ir bus olybet veiks pokeris, bet deja. Puiku džiaugiuosi, bet manau galu gale pasibaigs po mėnesio ar 3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
prieš 4 valandas(-ų), mhhm parašė:

zlugo tas tavo gaidynas moli tu :D

Seniai sakiau. Nei man rūpi nei ką, pasakiau tik dėl to, nes atrodė, jog kuriant metus įmanoma ką nors pasiekt ir eilinį kartą Zavaskas nepasišiukšlins. Bet kur gi.  Vienaip ar kitaip, sampo nežaidžiu, todėl man nei šilta nei šalta, kas žlugo ar ne.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...