Peršokti į turinį

LibertyCity žlugimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

14 minutes prieš, lucas parašė:

Perskaitęs pirmą sakinį galiu sakyti, jog labai klysti. Zavakas niekada nebuvo vienas, visada kažką turėdavo, matos, kad nelabai sekėsi žaisti pas jį. Komandos geresnės nesurinksi per ilgesnį laiko tarpą. O nustebint - nenustebins, viskas tas pats kas ir senoje vLRG modifikacijoje kuri yra platinta. O žinat apie patį kodą kaip CoDemo ir sakė, dosų nereikės - pats nulūš.

jeigu kodas sudinai atrodo nereiskia kad jis neveiks ir pats nulus, vlrg neluzo del to kad kodas sudinas nes gi paskui normaliai zmones lose menesi, so nelogiska jeigu kodas pats luzta ane ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), sanchezz parašė:

jeigu kodas sudinai atrodo nereiskia kad jis neveiks ir pats nulus, vlrg neluzo del to kad kodas sudinas nes gi paskui normaliai zmones lose menesi, so nelogiska jeigu kodas pats luzta ane ?

Kaip tai nelužinėjo servas? Tas vlrg kiekviena diena lūždavo dėl "ddos" (buvo sakyta), o kai visi pamatėm kodą ir kaip jis gražiai padarytas buvo aišku kodėl serveris riaugiojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, lucas parašė:

Kaip tai nelužinėjo servas? Tas vlrg kiekviena diena lūždavo dėl "ddos" (buvo sakyta), o kai visi pamatėm kodą ir kaip jis gražiai padarytas buvo aišku kodėl serveris riaugiojo.

Modifikacija senumo kaip tau metu. Nors speju koduose nieko nenusimanai. Na, bet su debilais nera apie ka diskutuoti.  O jeigu labai idomu vlrg gaudavo tokias ddos atakas, kad net hosteriai žiodavosi, o užsienis mūsų atakas prilygino populeriems l2 serveriams. Na ,bet tai nesvarbu. Keista, kad išvis dar į tokiu durneliu komentarus atrašinėju.

12 minutes prieš, ES.^ parašė:

Bet kai apgailėtina, kai kažkoks šūdas tiek dėmesio susilaukia, o projektai, kurie verti dėmesio, ne, pvz gs, lv ir t.t :DD

Norėčiau rasti praeityje tavo rašyta žinute... Pavydziu, del vlrg ir žaidėjų!!! Keista ką taip ilgai veiki šiame durnių laive. Juk nieko neuždirbi iš to. Nejaugi gyvenimo neturi metu juk jau daug :)

Na gal jeigu ir mano projektai butu tokie beviltiški kaip tavo DG su 10-30 online, aš irgi pastumčiau ant to pas kuri 20 kartų daugiau žmonių ir populerumo. Labanakt.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Marius parašė:

Modifikacija senumo kaip tau metu. Nors speju koduose nieko nenusimanai. Na, bet su debilais nera apie ka diskutuoti.  O jeigu labai idomu vlrg gaudavo tokias ddos atakas, kad net hosteriai žiodavosi, o užsienis mūsų atakas prilygino populeriems l2 serveriams. Na ,bet tai nesvarbu. Keista, kad išvis dar į tokiu durneliu komentarus atrašinėju.

Norėčiau rasti praeityje tavo rašyta žinute... Pavydziu, del vlrg ir žaidėjų!!! Keista ką taip ilgai veiki šiame durnių laive. Juk nieko neuždirbi iš to. Nejaugi gyvenimo neturi metu juk jau daug :)

Na gal jeigu ir mano projektai butu tokie beviltiški kaip tavo DG su 10-30 online, aš irgi pastumčiau ant to pas kuri 20 kartų daugiau žmonių ir populerumo. Labanakt.

Tapatį modą ir LC naudoji. Labanakt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Marius parašė:

Modifikacija senumo kaip tau metu. Nors speju koduose nieko nenusimanai. Na, bet su debilais nera apie ka diskutuoti.  O jeigu labai idomu vlrg gaudavo tokias ddos atakas, kad net hosteriai žiodavosi, o užsienis mūsų atakas prilygino populeriems l2 serveriams. Na ,bet tai nesvarbu. Keista, kad išvis dar į tokiu durneliu komentarus atrašinėju.

Norėčiau rasti praeityje tavo rašyta žinute... Pavydziu, del vlrg ir žaidėjų!!! Keista ką taip ilgai veiki šiame durnių laive. Juk nieko neuždirbi iš to. Nejaugi gyvenimo neturi metu juk jau daug :)

Na gal jeigu ir mano projektai butu tokie beviltiški kaip tavo DG su 10-30 online, aš irgi pastumčiau ant to pas kuri 20 kartų daugiau žmonių ir populerumo. Labanakt.

Tu pirmiau namų darbus padaryk prieš rašydamas. Jei modifikacijai metų kiek man, gaila, kad ją vis dar naudoji... Turbūt nieko naujo nesugebi padaryti kas yra labai labai akivaizdu. Koduose gal ir nusimanau, ne tiek kiek koks Matas F ar panašiai, tačiau iš tavo vlrg modifikacijos lygiavimą tikrai moku kuo puikiausiai, o juo labiau tavo vaizdo įrašai jei atvirai - šūdo verti, vis tas pats per tą patį. 

Tu žlugsi ir visi čia tą žino. Susirinkai vaikučių kompanija kuri tavimi tiki. Net komanda ant tavęs *Myliu SuperGames.lt* dėjus yra, aišku, tu to nesupranti. Esmė tame, kad visi sėdi kol gaus pinigus nes gi "pinigus sumokėsiu projektui startavus, o dabar man visi vergaukit". Apgailėtinas tu ir tavo projektas kuris bus parduotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Marius parašė:

 

Norėčiau rasti praeityje tavo rašyta žinute... Pavydziu, del vlrg ir žaidėjų!!! Keista ką taip ilgai veiki šiame durnių laive. Juk nieko neuždirbi iš to. Nejaugi gyvenimo neturi metu juk jau daug :)

Na gal jeigu ir mano projektai butu tokie beviltiški kaip tavo DG su 10-30 online, aš irgi pastumčiau ant to pas kuri 20 kartų daugiau žmonių ir populerumo. Labanakt.

Labai daug pasitikėjimo turi, pas jį ne GRP servas, kaip pas tave. Pas ji uniikalumas ir ekonomika yra ir žaidimo verslų nestumdo už 50€. Ir vpš tu prisirūkęs ir prisigėręs sistema NASA dariai? 

Redaguota , nario mpho
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, mpho parašė:

Labai daug pasitikėjimo turi, pas jį ne GRP servas, kaip pas tave. Pas ji uniikalumas ir ekonomika yra ir žaidimo verslų nestumdo už 50€. Ir vpš tu prisirūkęs ir prisigėręs sistema NASA dariai? 

tu turbut net pats savo gyvenimu netiki stumdamas ant visu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, mpho parašė:

Zinai kas yra stūmimas, bei tiesos sakymas? Čia eina apie projektą kalba, o ne žmogaus įžeidinėjimus.

projektas nestartaves o tu jau sneki apie zlugima, tai cia tiesa ar stumimas? Butu tiesa, jei jis butu startaves ir luzes, bet dabar tiesiog stumi kaip eilinis vaikas, koks istiesu ir esi

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, lucas parašė:

Čia tiesa. Pagal savininką galima nuspėti jo baigtį. History repeats itself.

Speliokit speliokit, galesit eit ramiai zaist pas ji i serva ir pirkt vipus. O jei ir lus, tai jau visiems cia aisku manau, kad yra uz viso sito stovintis haxor group, kurie yra nusistate pries Zavaska, tad jei ir nulus tas serrvas per starta tai neplokit kojom ir nedziugaukit manydami jog nuluzo del jusu to kodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), mpho parašė:

Labai daug pasitikėjimo turi, pas jį ne GRP servas, kaip pas tave. Pas ji uniikalumas ir ekonomika yra ir žaidimo verslų nestumdo už 50€. Ir vpš tu prisirūkęs ir prisigėręs sistema NASA dariai? 

Sistema nasa, *Myliu SuperGames.lt* mane jau laužo nuo šito vaikų bazaro :D nors ir marsiečiai tegu laksto jei tai vilioja žmones ir kelia susidomėjima. O tu toliau su taxi mašinėle dar 10 metų važinėk.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), mpho parašė:

Labai daug pasitikėjimo turi, pas jį ne GRP servas, kaip pas tave. Pas ji uniikalumas ir ekonomika yra ir žaidimo verslų nestumdo už 50€. Ir vpš tu prisirūkęs ir prisigėręs sistema NASA dariai? 

Tai butent, kad nestumdo nes niekas už tokias kainas pas ji nieko neperka. Tai čia man pliusas turėtu buti ar ne? Kas iš to unikalumo jeigu nėra žmonių? O del jo modo tu irgi labai klysti :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Marius parašė:

Tai butent, kad nestumdo nes niekas už tokias kainas pas ji nieko neperka. Tai čia man pliusas turėtu buti ar ne? Kas iš to unikalumo jeigu nėra žmonių? O del jo modo tu irgi labai klysti :)

Nerekauk, jam nereikia doneiteriu kaip tau, kas stumdo serverio verslus uz 50e? tik tas kuris nesugeba uzsidirbti.

O del nasos sistemos, matosi maziniesi, graudu pats sakai Edgarui kazka del metu nors pats esi 21+ ir dar kuri. Meh uzsidarys tas tavo lc. Glhf

Redaguota , nario mpho
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, mpho parašė:

Nerekauk, jam nereikia doneiteriu kaip tau, kas stumdo serverio verslus uz 50e? tik tas kuris nesugeba uzsidirbti.

O del nasos sistemos, matosi maziniesi, graudu pats sakai Edgarui kazka del metu nors pats esi 21+ ir dar kuri. Meh uzsidarys tas tavo lc. Glhf

Tikiuosi tu busi pats pirmas rcon sarase, linkiu tau to paties kaip ir tu linki lc zlugimo

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, mpho parašė:

Nerekauk, jam nereikia doneiteriu kaip tau, kas stumdo serverio verslus uz 50e? tik tas kuris nesugeba uzsidirbti.

O del nasos sistemos, matosi maziniesi, graudu pats sakai Edgarui kazka del metu nors pats esi 21+ ir dar kuri. Meh uzsidarys tas tavo lc. Glhf

Pats sau prieštarauji. Tai kam kurti projekta jeigu nera pelno? Edgarui bunant 22 metu , kad pažaist savo serveryje?? Tai būtent, kad aš dirbu ir dar papildomai iš projekto uždirbu ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...