Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LibertyCity žlugimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2202 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Kennedisx parašė:

Aš nesuprantu, tau neuž**** čia reikštis taip šitam forume? Kodėl projektas žlugs tavo manymu? Pagrįsk man nuomone, gudruoli.

Pagrįsiu aš. ;)

Kaip ir kiekvienas žinome jog projektų yra labai labai jau daug, šis projektas vienas iš tų kuris nespėjas prie visko prisipaišyti, sukursiu banko sistema, apsaugos ir būsiu kietas ? Ne, tai nėra tai kas iškels mus į orą, žinomą mėnulyje kasime narkotikus, o žemėje rinksime pokemonų rutulius, čia yra realybė pagal Marių, jau męs žaidėjai visi esantys ir paprasti žmonės pamatėme projektą ir mums to užtenka. Kas nueis ten paliks pareigas buvusiam projekte ir t.t supras jog padarė pačią didžiausią klaidą, galiu palinkėti sėkmės tiek serveriui tiek jo laukiantiems žmonės. Peace.

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Pagrįsiu aš. ;)

Kaip ir kiekvienas žinome jog projektų yra labai labai jau daug, šis projektas vienas iš tų kuris nespėjas prie visko prisipaišyti, sukursiu banko sistema, apsaugos ir būsiu kietas ? Ne, tai nėra tai kas iškels mus į orą, žinomą mėnulyje kasime narkotikus, o žemėje rinksime pokemonų rutulius, čia yra realybė pagal Marių, jau męs žaidėjai visi esantys ir paprasti žmonės pamatėme projektą ir mums to užtenka. Kas nueis ten paliks pareigas buvusiam projekte ir t.t supras jog padarė pačią didžiausią klaidą, galiu palinkėti sėkmės tiek serveriui tiek jo laukiantiems žmonės. Peace.

Na apie tavo projektą neką geresni gandai sklinda.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ištikro laukiu fb atsakymo jau kokį pusmetį. Laikysis servas, kurio žaidėjai turi galingesnius pc, nes paprastam geimeriui su wooden wood pc bus problemų, nes ten per daug visokio š... O kas per daug, tas negerai. Ir paprastam geimeriui bus žiaurus lagas. O daug lietuvių neturi piniginės gerai įrangai.

Redaguota , nario Domas █▄ ▀█▀
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ekko™ parašė:

Na manau po 1 metų 2 metų žlugs, pamatysit projektas gyvos ilgai. + Tu jiems dabar gera reklama padarei.

žinau.

 

3 minutes prieš, Kennedisx parašė:

Aš nesuprantu, tau neuž**** čia reikštis taip šitam forume? Kodėl projektas žlugs tavo manymu? Pagrįsk man nuomone, gudruoli.

Tai, kad jisai nei vieno projekto nesugebėjo išsaugoti, kad ir turi daug jis tos patirties vistiek nesigauna. Galiu jau į ateitį pasakyti, kad modifikacija ir vėl bus nekokybiškai pastatyta, serveris bus vėl užrakintas begalė restartų ir serverio lūžių per kelias dienas atbaidys žaidėjus. Pagrindinė administracija yra kažkokie nevėkšlos. Jis tiek susikoncentruoja į tas savo 'unikalias' sistemas, kad praleidžia visas smulkmenas. Plius jis į tai žiūri, kaip į pajamų šaltinį tad serveriui apmažėjus žaidėju iki ~60 dėkim jis nustos dirbti prie jo.Serverio startas jau kiek 2 kartus buvo atidėtas?  Galėčiau tęsti, bet kam? Rytoj viską pamatysim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, #Justasino parašė:

žinau.

 

Tai, kad jisai nei vieno projekto nesugebėjo išsaugoti, kad ir turi daug jis tos patirties vistiek nesigauna. Galiu jau į ateitį pasakyti, kad modifikacija ir vėl bus nekokybiškai pastatyta, serveris bus vėl užrakintas begalė restartų ir serverio lūžių per kelias dienas atbaidys žaidėjus. Pagrindinė administracija yra kažkokie nevėkšlos. Jis tiek susikoncentruoja į tas savo 'unikalias' sistemas, kad praleidžia visas smulkmenas. Plius jis į tai žiūri, kaip į pajamų šaltinį tad serveriui apmažėjus žaidėju iki ~60 dėkim jis nustos dirbti prie jo.Serverio startas jau kiek 2 kartus buvo atidėtas?  Galėčiau tęsti, bet kam? Rytoj viską pamatysim.

norėčiau paneigt tavo faktą. iki tos dienos (kai paskelbė tikrąją datą) taip ir nebuvo niekados TIKROSIOS datos ;') per video visados sakė tik oreantacinę datą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, braxxel. parašė:

norėčiau paneigt tavo faktą. iki tos dienos (kai paskelbė tikrąją datą) taip ir nebuvo niekados TIKROSIOS datos ;') per video visados sakė tik oreantacinę datą.

Nejaugi susikūrei forumo paskyra tik tam, kad pakomentuotum :? Tokiu atveju suklydau atleisk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Aš apie savo projektą nieko negaliu pasakyti, o kaip jau eis tema apie mano projektą tuomet galėsime padiskutuoti. ;P

 

jei negali pasakyt apie savo projektą nieko tai kam sakai apie libertycity jei irgi nieko nežinai? :shok:

Redaguota , nario Last'eris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2202 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...