Peršokti į turinį

Steam acc giveaway!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, kadangi užsimaniau pralošti savo mylėtą saugotą ir prižiūrėtą steam acc, tai atiduosiu jį jums! Su gmailu ir viskuo, authenticatorių susitvarkysit patys ☺ Ką reikia padaryti norint jį gaut?
1.Pasubscribinti šį kanalą: https://www.youtube.com/user/ArnuXasMr/featured image.png.ab35ce85c070abaecb4abcd960e06e99.png
2.Palaikinti šį video: 

Ir viską atlikus į komentarų skiltį parašyti kodėl norite laimėti būtent jūs! Žmogus bus renkamas random būdu

Accountą atiduosiu: 2017-12-20 SĖKĖMĖS VISIEMS !!!!
 

Redaguota , nario ArnuXaSz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atlikta,

na ir kodėl gi noriu laimėti būtent aš ? Būtent dėl to nes, šiame STEAM account'e yra pilna žaidimų, kurie yra mano pirkinių sąraše, todėl gavus šiuos žaidimus, mano piniginė nei kiek nebus paliesta, tiek aš liksiu maloniai nustebintas, bei begalo dėkingas !

P.S. sveikinu pasiekus 100 prenumeratorių, aš buvau tas šimtasis ... :D

https://imgur.com/a/KgFoQ

Redaguota , nario agokuyz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Domas █▄ ▀█▀ parašė:

Norėčiau dėl to, kad šiame accounte yra patys populiariausi, pažystami žaidimai. Ir norėčiau išbandyti šiuos žaidimus legaliai, nes juos pabandydavau tik užsicrackinęs. Taip pat labai patiktų pažaisti multiplayerį,

O koks skirtumas tarp crack'intų ir pirktų žaidimų? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...