MVikarijus

Narys
 • Pranešimų skaičius

  329
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  176 +Pervesti

MVikarijus paskutinį kartą laimėjo Gegužės 8 2018

MVikarijus turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

133 Kartais pasakantis ką gero

3 sekėjų

Apie MVikarijus

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

1.624 profilio peržiūros
 1. Gali neveikti Texture Studio, jeigu jis skirtas 0.3.7 versijai, o tavo SA-MP yra 0.3.7-R3 versijos. Aš įsirašiau SA-MP 0.3.7 ir veikė puikiai.
 2. Galbūt žmogui prasčiau sekasi su lietuvių kalba, o galbūt nėra lietuvis. Nemanau, kad „nešvari lietuvių kalba“ trukdytų teikti paslaugas SG nariams.
 3. MVikarijus

  [SF] Radistai

  Reikia pripažint, kad vaizdas su ENB atrodo VISIŠKAI kitaip, nei yra iš tiesų. Taip vertinti mapą, kai naudojami modai, būtų tas pats, kas vertinti medų per stiklainį.
 4. MVikarijus

  [SF] Prekeiviai

  Vertinti map'ą su ENB tas pats, kas vertinti medų per stiklainį. Sėkmės.:)
 5. MVikarijus

  Dalinu visus karmos projekto mapp darbus

  Kuo daugiau dėmesio kreipsit tokiems individams, tuo daugiau jie reikšis šiam forume. Niekas nereaguotų - žmogus negautų dėmesio (kurio niekur negauna, tad ieško jo virtualioj erdvėj), ir nebeplatintų. Tokių žmonių visad buvo ir bus, ne pirmas, ne paskutinis. ?
 6. MVikarijus

  Visa tiesa apie dabartini SA:MP

  Puikus bandymas pareklamuoti kažkokį nelabai ko vertą serverį, tačiau šįkart turi 4 ne. Sėkmės kitais metais.
 7. MVikarijus

  [SF] Driving school

  Esmė ta, kad nors ir vienas modas, bendras vaizdas su juo pasikeičia.
 8. MVikarijus

  [SF] Driving school

  Sunku vertint darbą, kai jis pakoreguotas su kažkokiais modais ar kažkuo kitu. Būtų įdomu pamatyti nuotraukas ant švaraus gta.
 9. Man juokingai skamba „paauglio tėvas siekia, kad šis žaidimas būtų visiškai panaikintas“. Bet koks žaidimas gali išvystyt žmogui priklausomybę ir čia tik atsitiktinumas, kad šįsyk buvo PUBG. Čia jau iš tėvų pusės ryški auklėjimo spraga, jeigu žaidimas jaunuoliui užima svarbiausią gyvenimo dalį ir dėl jo pastarasis net sumano iš savęs atimt gyvybę. Manau, kad patys tėvai supranta, kad kalti yra jie, bet paprasčiausiai, sunku patiems tai pripažint, tai aceit „kaltas žaidimas, reikia draust, nes priklausomybę išvystė“ xd
 10. MVikarijus

  GTA SA mobile

  Atsisiųsk aptoide iš google, ir iš ten galėsi atsisiųst GTA SA.
 11. Jei jau čia toks „šūdas“, kaip sakai, kurį galima padaryt per 10 minučių ar mažiau, tai nufilmuok ir padaryk, per 10 minučių. Kalbėt šūdus sugeba visi, bet kažką padaryt - sugeba retas. Ko gero ir pats būsi iš tų, kuris tik kalba, o padaryt nieko nesugeba, tad gal geriau reikėtų retkarčiais susilaikyt su savo tokia niekam tikusia ir atžaria nuomone. Tik patarimas.
 12. Gal ir rasi gražesnį, bet jis nebus tavo, jį atsisiųsti galės kas norės, o šio dizaino, kai nusipirksi, bet kas juk neturės. Pamąstyk prieš komentuodamas.
 13. MVikarijus

  Policijos mokykla - jų reikalavimai?

  Už B kategorijos vairuotojo pažymėjimo turėjimą taškai nepridedami. Stojant į LPM B kategorija yra privaloma, bei reikia turėti 9 mėnesių stažą, kad baigus mokslus būtų 2 metų stažas ir būtų galimybė dirbti su švyturėliais.
 14. MVikarijus

  San Fierro Gas Station Timelapse.

  Tokių video, kaip šis, mapinant su TextureStudio ir panašiu stiliumi internete yra daugybė, tad šiek tiek juokingai skamba „gal ir darau klaidą, kad dalinuosi tokiais video“. Bet vis tiek šaunuolis, kad daliniesi savo patirtimi.
 15. Norėtus pamatyt, kaip atrodo darbas be ENB ir jokių kitų modų, nes sunku normaliai įvertint darbą, kai jis pakoreguotas kažkokiais modais ar panašiai.