Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įdėja forumui. AUKCIONO SISTEMA [APKLAUSA, DISKUSIJA]


Hriuška

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar reikia AUKCIONO sistemos?  

14 balsai

  1. 1. Ar reikia AUKCIONO sistemos?



Recommended Posts

Labas vakaras forumo nariai.

Taigi kilo šiokia tokia įdėja, taigi noriu ją pasisakyti su jumis.

Kadangi forumas yra daug kam aplankomas, dauguma čia ateina ir ieško, parduoda, perka ir t.t. 

Taigi manau visiems būtu į naudą jei atsirastu AUKCIONO sistema. 

Plačiau apie sistemą:

Taigi žmogus dėkim nori parduoti tam tikrą ''DAIKTĄ'' ir jis ateina į forumo skiltį ''AUKCIONAI'' ir žmogus patalpina prekė ir nustato pradine kainą ir laiko tarpą.

Su tom pradinėm kainom ir laiko tarpais būtu taip, kad pardavėjas galėtu pasirinkti, o ne nustatyti savo norimo laiko. 

Laiko tarpo pasirinkimai būtu tokie:

  • 12H
  • 24H
  • 48H

Pradinių kainų pasirinkimai ir minimalūs statymai. Pradinė kainą automatiškai ten 1 Euras. Ir pirkėjai gali patys pasirinkti statymą:

  • 1 euras
  • 2 eurai
  • 5 eurai

Ir tas varikliukas, stato ant tos prekės ir kai jau kažkas daugiau pastato už tavo ankstesnį statymą, tau praneša, kad tavo statymas dingo ir jei nori gali toliau vėl pastatyti.

Bet visur yra, bet. Dėkim žmogus, padaro tą aukcioną ir dėkim nebūna patenkintas savo gautu statymu, jis prekės negali atsiimti.

Arba žmogus pastatės ir laimėjęs aukcioną, nenuperka prekės, tai gali nupirkti tą prekė ankstesnis žmogus arba jos nebeparduoti. 

Už visus aukciono statymo taisyklių laužymus būtu įspėjimai arba ten užblokuoti. 

 

Tiesiog pasidalinau savo įdėja su jumis, ją reikia tobulinti ir apgalvoti kiekvieną veiksmą. Tiesiog mano manymu ši sistema būtu naudinga kiekvienam iš mūsų kuris pardavinėja ir kuris perka. Kadangi paskutiniu metu šiame forume yra atiliekama daug pirkimų ir pardavimų.

P.S Būtu greičiau, patogiau ir lengviau kažką tai nupirkti ir parduoti. 

 

DISKUTUOJAM! 

 

Redaguota , nario Hriuška
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu pardavimai panašiu principu ir vyksta, pvz.: "Parduodu STEAM acc, kainas siūlot patys", tad pardavėjas ir parduos tam, kuris pasiūlys daugiausiai. Idėja nebloga, tačiau yra kur tobulėt.

Visų pirma, reikėtų seniai reikalaujamos "asmens patvirtinimo" sistemos, tokios pat, kokia yra uždarbio forume, tada galima būtų ir aukcionuose dalyvauti, kad nebūtų tarkim dviejų forumo narių valdančio vieno asmens ir dalyvaujančių aukcione, kad nebūtų sukčiavimų.

Reikėtų dar patobulint ir "pridaviau į aukcioną - atsiimt negaliu" vietą, nes visada atsiras visokių "bet", tarkim netyčia pasiūlysiu ne tą prekę ir negalėsiu aukciono atšaukti arba koks STEAM'as aukcione, bet staiga jį pavogė ir aukciono rengėjas taptų apgaviku.

Žodžiu, yra visokių niūansų, bet mano manymu, idėja nebloga.

Redaguota , nario Fantazistas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, AtaraX parašė:

Ir kaip tavo manymu tas "Aukcionas" veiktu? Kaip tu galvoji,kad niekas neapipisines? Kaip jie depositins priza?

Yra web developeriai, kurie už tam tikrą sumą padarytų tokią sistemą. Prieš kelis metus buvo tokia sistema, labai laukiama IPB vartotojų, tačiau jos jau nebėra. Galima ir dar kartą pasiprašyt užsienio forumuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Fantazistas parašė:

Šiuo metu pardavimai panašiu principu ir vyksta, pvz.: "Parduodu STEAM acc, kainas siūlot patys", tad pardavėjas ir parduos tam, kuris pasiūlys daugiausiai. Idėja nebloga, tačiau yra kur tobulėt. Visų pirma, reikėtų seniai reikalaujamos "asmens patvirtinimo" sistemos, tokios pat, kokia yra uždarbio forume, tada galima būtų ir aukcionuose dalyvauti, kad nebūtų tarkim dviejų forumo narių valdančio vieno asmens ir dalyvaujančių aukcione, kad nebūtų sukčiavimų. Reikėtų dar patobulint ir "pridaviau į aukcioną - atsiimt negaliu" vietą, nes visada atsiras visokių "bet", tarkim netyčia pasiūlysiu ne tą prekę ir negalėsiu aukciono atšaukti arba koks STEAM'as aukcione, bet staiga jį pavogė ir aukciono rengėjas taptų apgaviku. Žodžiu, yra visokių niūansų, bet mano manymu, idėja nebloga.

Sakau man kilo tokia įdėja, taip prie jos reikia dirbti, galvoti ir apžiūrėti kiekvieną galimą variantą, kad pirkėjas, pardavėjas nenukentėtu. 

1 minute prieš, AtaraX parašė:

Ir kaip tavo manymu tas "Aukcionas" veiktu? Kaip tu galvoji,kad niekas neapipisines? Kaip jie depositins priza?

Tai temoje parašyta ''ČIA TIK ĮDĖJA IR PASIŪLYMAS'' Aš jos tau nesukursiu dabar, tiesiog duodu administracijai jau pagrindą o jie jau turi tvarkyti tokius dalykus, kad neapgautu ir nenukentėtu. ŠITĄ ĮDĖJĄ REIKIA TOBULINTI IR JĄ GERAI APGALVOTI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Hriuška parašė:

Sakau man kilo tokia įdėja, taip prie jos reikia dirbti, galvoti ir apžiūrėti kiekvieną galimą variantą, kad pirkėjas, pardavėjas nenukentėtu. 

Tai temoje parašyta ''ČIA TIK ĮDĖJA IR PASIŪLYMAS'' Aš jos tau nesukursiu dabar, tiesiog duodu administracijai jau pagrindą o jie jau turi tvarkyti tokius dalykus, kad neapgautu ir nenukentėtu. ŠITĄ ĮDĖJĄ REIKIA TOBULINTI IR JĄ GERAI APGALVOTI.

Tai tame ir esme kad pasiulymas turetu buti detalus apibudinimas kaip tu sia ideja igivendynsi. Administratoriai turi tesiog sia ideja pristatyti o tu ja sukurti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, AtaraX parašė:

Tai tame ir esme kad pasiulymas turetu buti detalus apibudinimas kaip tu sia ideja igivendynsi. Administratoriai turi tesiog sia ideja pristatyti o tu ja sukurti

Aš įdėją už juos galiu sukurti. Bet sistemą ir smulkmenas tikrai ne. Man už tai nemoka ir aš už tai nelieku atsakingas. Mano įdėja yra detali o jų reikalas yra šią įdėja užbaigti su smulkmenom. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, ernestasn parašė:

Administratorius taip pat sėkmingai gurkšnoja brendžiuką Havajuose.

Deja, administratorius savo galimai brangų laiką praleidžia prie forumo, tad tokie išsireiškimai vietoj padėkos nemanau, kad labai džiugintų. Na, bent jau mane. Žinoma, nieko nekaltinu, jūs nelabai ir galite tą darbo rezultatą pastebėti dėl tam tikrų priežasčių.

Vieną jų - darbas su projekto finansais, reklamos pardavimai ir pnš. Sandoriai neįvyksta per minutę ar dvi.

Dar viena priežasčių - darbas su visokiais formalumais ir nuostatomis. Forumo taisyklių, skilčių tvarkymas ir pakeitimų svarstymas, moderatorių veiklos ataskaitos, patarinėjimas, kaip elgtis moderatoriams vienoje ar kitoje situacijoje ir kt.

Paskutinė, bet viena svarbesnių priežasčių, kodėl nematome jo darbo, yra ta, jog kai kurių pakeitimų negalima pritaikyti forumui be tiesioginės prieigos prie forumo failų, t.y. dizaino pakeitimai, CMS versijos pakeitimai ir kt. Tą prieigą turi @Raudonas, kuris turėtų visai greitai prisijungti prie darbų, o kodėl jis retokai lankosi forumo, tai jau jo asmeninis reikalas.

Visus šiuos darbus @Pranas atlieka savo laisvu laiku, tai nėra jo darbas, tad stebuklų tikėtis negalima, ypač kai jis neturi absoliučios kontrolės forume. Tad svarbu pirmiau įsitikinti, ar kažką kažkas dirba ar ne, o tik po to tai sakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Deja, administratorius savo galimai brangų laiką praleidžia prie forumo, tad tokie išsireiškimai vietoj padėkos nemanau, kad labai džiugintų. Na, bent jau mane. Žinoma, nieko nekaltinu, jūs nelabai ir galite tą darbo rezultatą pastebėti dėl tam tikrų priežasčių.

Vieną jų - darbas su projekto finansais, reklamos pardavimai ir pnš. Sandoriai neįvyksta per minutę ar dvi.

Dar viena priežasčių - darbas su visokiais formalumais ir nuostatomis. Forumo taisyklių, skilčių tvarkymas ir pakeitimų svarstymas, moderatorių veiklos ataskaitos, patarinėjimas, kaip elgtis moderatoriams vienoje ar kitoje situacijoje ir kt.

Paskutinė, bet viena svarbesnių priežasčių, kodėl nematome jo darbo, yra ta, jog kai kurių pakeitimų negalima pritaikyti forumui be tiesioginės prieigos prie forumo failų, t.y. dizaino pakeitimai, CMS versijos pakeitimai ir kt. Tą prieigą turi @Raudonas, kuris turėtų visai greitai prisijungti prie darbų, o kodėl jis retokai lankosi forumo, tai jau jo asmeninis reikalas.

Visus šiuos darbus @Pranas atlieka savo laisvu laiku, tai nėra jo darbas, tad stebuklų tikėtis negalima, ypač kai jis neturi absoliučios kontrolės forume. Tad svarbu pirmiau įsitikinti, ar kažką kažkas dirba ar ne, o tik po to tai sakyti.

Nu va jūsų atsakymo tikėtasi greičiau negu buvo nustatyta lankytojų. Smagu girdėti tavo nuomonė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Reklameris1 parašė:

Idėja gan patraukli, bet reikės laiko kol ji kažkada gal atsiras forume. Kai tik Raudonas bus aktyvus, tikimasi kitų, ilgiau lauktų darbų.

Na įdėja tikrai gera, bet nemanau, kad ją lengva bus įgyvendinti šiame forume. Dėkui už nuomonė!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...