Peršokti į turinį

AtaraX

Užblokuotas
 • PraneÅ¡imų skaičius

  878
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  29 +Pervesti

Reputacijos taškai

109 Kartais pasakantis ką gero

2 sekėjų

Apie AtaraX

 • Nario rangas
  Išmestas iš forumo

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.099 profilio peržiūros
 1. Paupdatinkit cia tipo supergames nusipirko? Ar kaip cia. Ziuriu kazkokie nauji naujinimai, naujas savininkas wtf
 2. AtaraX

  Kaip siūlot vartot kreatina nepilnamečiui?

  O po kiek gramu gerdavot kasdien? Su kuo maiset? Nes visur skaitau raso skirtingai. Kaip ten su ta pirma savaite dozavimo? Sako kazkokia uzkrova tai reikia savaite vartoti apie 20 gramu 4 kartus i diena o poto vel grizti prie 5 gramu i diena norma ar cia normalu?
 3. Sveiki man 16 užsisakiau papildų iš interneto Kreatino Monohidrato. Kaip siūlot vartot? Sale lankau gerus 5 mėnesius, bet vistiek norisi daugiau. Papildų nevartojau nes galvojau geriau go all natural bet nelabai matau progreso Esu 65kg 178cm. Norėčiau sulaukti jūsų patarimu
 4. AtaraX

  Sąmoningas Sapnas (Lucid Dream)

  Ką tu patyrei buvo vivid lucid dream. Tai yra ryškus kaip sakoma lucid dreamas kuriame viskas atrodo realistiškai ir pan. Mano lucid dream nuotykiai buvo tokie, pora savaičių bandžiau tai daryti ir pagaliau išėjo. Atsidūriau sapne ir suvokiau kad aš jame esu, tačiau per daug apsidžiauges pabudau nes tikriausiai buvau labai žemoje lucid dream fazėje. Tada pora dienų kaip ir bandžiau bet neišėjo. Po savaitės vėl prasidėjo lucid dream, buvau žymiai aukštesnėje fazėje tad nepabudau viskas ivyko labai keistai, tuo laiku žiūrėjau labai daug rick and morty epizodu tai man pradėjo atsirasdinėti tie visi žmogeliukai ir su jais pradėjau šnekėt. Ilgai užsibuvęs sapne jau norėjau atsikelti bet pabusti neišėjo, tad paklausiau savo žmogeliukų kaip man atsikelti. Jie man sakė,kad įsivaizduočiau savo kambary, tad nuejau į savo kambarį (Panašiai kaip tu) atsiguliau į lova ir kaip mat pabudau. Tai taip pat buvo labai ryškus sapnas, ir aš ji labai gerai prisiminiau lyg tai buvo šiandien.
 5. AtaraX

  Intro laukiu kritikos

  Na jo,tos "taškalynės" gal ir pasenusios. Senai dariau
 6. AtaraX

  Cytibee nepilnamečiui

  Tikrai žinau kaip jauties ir jo cool turėt mašina jaunam, pats norėjau,bet persigalvojau. Realiai per daug pasėkmiu, čia visiem taip atrodo kad nepagaus (pabėgsiu ir t.t) gerai pabėgsi su ta citybee mašina. Bet gi ten registruoja kas paskutini kart vairavo nu ir viskas gg. Nedaryk problemų, pagalvok apie savo tėvus, ir ne tik. Gi viskas būs įrašytą į bylą tai sunkiau patekti į darbą ir panašiai.
 7. AtaraX

  Internetas ? ar įmanoma užsidirbti internete?

  Visi šitie darbai kaip ad'su platinimas, freelanceriai yra paskutinis š. Realiai jokio profito nebent nori vergaut kitiem žmonėm po kelias paras ir užsidirbti po 40 dolerių O apie ad'sų platinima išvis patylėsiu tarkim kaip su adf.ly [nereklama] per mėnesį vos 5 dolerius sukrapštai ir tai. Siūlau išvis susirasti real life darba jei esi gabus tarkim programavimu,vfx,gfx ir panašiai. Ten bent jau normaliai mokės.
 8. AtaraX

  Intro laukiu kritikos

  Senai dariau, pačiam jau nelabai tokie patinka,galbūt ir nebloga idėja Nu čia sakykim original idea
 9. Kaip ir senai nebeeditinau nesakyčiau kad esu patyres,bet buvau seniau pakures pora intro. Galvoju vėl pradėt užsiiminėt editinimu ir panašiai. Šeip laukiu kritikos arba šeip review my content lmao. Kiek pamenu visus intro dariau Sony Vegas. Jo keistai skamba,kas naudoja tokiem darbams sony vegas.. ;DD Tačiau daugiausiai patirties turiu su sony vegas o kitos programos man nepažįstamos
 10. AtaraX

  Sąmoningas Sapnas (Lucid Dream)

  Nedomina praeik nejaugi reikia čia riaumuot? )) Galbūt pats ir lankais tokiose "šarlatanų" sveitainėse.
 11. AtaraX

  Sąmoningas Sapnas (Lucid Dream)

  Kuo labiau pavargstat tiek fiziškai tiek emociškai, tuo didesne tikimybe kad ištiks paralyžius. buvo nekarta. Iš pradžiu labai bijodavau jausdavau lyg spaudžia mane kažkas iš viršaus lyg butu atsisėdę ir siaubas nežmoniskas. buvo kažkada kai draugė šalia gulėjo, ir kadangi negalėjau nei garso ištarti pradėjau kuo greičiau ir garsiau kvėpuoti, ji galvojo kad košmara sapnuoju ir pakratė mane tai kaip šokau iš to paralyžiaus net atsisėdau, tai visiška tiesa, kad gali pabudint prisilietimas. Svarbiausia paralyžiaus metu nusiraminti ir nukreipti savo mintis kitur, neleisti panikai jūsų užvaldyti, po daugybes pasikartojančiu paralyžiu pradėjau kontroliuoti savo mintis tuo metu ir tiesiog užmiegu begalvodamas apie kažką kitko sunku tas mintis nukreipt kita linkme, bet reik labai stengtis Matyt tas momentas tavo gyvenime daug reiškia,arba jame kažkas įvyko traumuojančio apie tai tu ir sapnuoji. Antrame sapne tu buvai sąmoningam sapne. Tai buvo košmaro tipo sąmoningas sapnas, ir tu pabudai nes per daug išsigandai.
 12. AtaraX

  Sąmoningas Sapnas (Lucid Dream)

  Veliau galima įprasti ir nebebus jokio paralyžiaus. Tai būna nes tu per daug išsigąsti sapno metu. Tačiau kai suvoksi kad esi "Lucid Dreame" tavęs niekas neišgąsdins nes tu žinosi kad esi sapne ir nieko blogo negali nutikti. Sąmoningam sapne gali daryti betką, kaip ir kokiam žaidime.
 13. AtaraX

  Sąmoningas Sapnas (Lucid Dream)

  Miego paralyžius taip pat gali įvykti sąmoningo sapnavimo metu. Tai yra dėlto nes atsikeli kai esi dar R.E.M miego pozicijoje. Šį pozicija blokuoja visus tavo kūno jūdesius, tai yra todėl kad miego metu nenukristum nuo lovos ar panašiai. ))
 14. Sveiki draugai, Senai nesilankiau forume,sumaniau sugrįžt ir padiskutuoti porą klausimų! Taigi kas nežino kas yra Sąmoningas sapnavimas arba (Lucid Dreaming) tai yra sapnas, kurio metu sapnuojantysis suvokia, jog sapnuoja ir gali įtakoti sapno turinį (pvz, pradeda skristi ar sutinka jau mirusį pažįstamą) ir suvokia, jog tai negali vykti realybėje, tik sapne. Sąmoningą sapną taip pat galima patirti ir kitu būdu – išlikti sąmoningu užmiegant ir tokiu būdu patekti tiesiai į sapną nepraradus sąmoningumo. Taigi klausimai tokie : Ar esate patyre sąmoninga sapnavima? Jei taip tai ką prisimenate,papasakokite savo nuotykius. Jei ne tai ar norite pabandyti? Kokių klausimų turit? Jei bandote,bet neišeina padiskutuokite ir galbūt išspręsite savo problemą!
 15. AtaraX

  Apie mokslus pasireikškit.

  Hebra, tevo patarimu paklausiu. Man visi kala i smegenys kad tikrai neturesiu patirties versle ir viskas zlugs. Bet manau tevas pades. Juk visi pradedam nuo kazko. Mano tevas pats 9 klases baiges yra ir laimingai gyvena.
×
×
 • Sukurti naują...