Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koki kompiuteri pirkti.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2371 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Diggeris parašė:

Pirk ta 3 varianta ir ziurek kad butu su windows 10 nes kitaip nemokesi irasyti...

 

jei rimtai, tai cia rimtai kazkokius random sumetei ir tipo mes tau isrinkt turim kai puse vos nevienodi tik kad skiresi ten HDD ir ram skaicium kazkokie sudai..

Šita ? http://www.ebay.co.uk/itm/SUPER-FAST-GAMEMAX-GAMING-COMPUTER-PC-INTEL-CORE-i5-8GB-RAM-1TB-HDD-WIFI-HDMI/282708743403?hash=item41d2c114eb:g:nJwAAOSwr1tZ8aVg#viTabs_0 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei vienas nepaveš naujausių žaidimų. Čia tik pavadinti visaip "ultimate", "outstanding" and what not, bet realiai, tai tik SA:MP'ui ar dar LoL'ui žaisti skirti. Taupykis iki bent 400 eurų, jei nori turėti entry-level gaming rig'ą, kuris ir tai negarantuos naujausių žaidimų sklandaus veikimo, ir pirk dalimis, o ne šias nesąmones.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Man reik iš ebay.co.uk ne dalimis jau subuldinto iki 300svaru gaming pc kuris paveztu naujausius geimus , arba uz mano esama gersnis butu , ir beja ne aš pats sau ji pirksiu , o tevo kaledom prašysiu

Redaguota , nario ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Na, šie dalykai nelabai dera tarpusavy, ypač, jei perki pre-built'ą.

Mano draugas pirko iš to zmogaus parduotuves žaidimo balso kur jis ten nebedirba , ok pc

Ir tai už beveik 400euru

 

Atnaujinau tema 

 

fsio turetu but geri pasakykit iš tu kuris tinka

Redaguota , nario ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau, Lenovo Z50-70, maniškis :D. Naujų žaidimų su juo nepaloši tikrai, tik CS:GO ir tai kris žemiau 60 FPS vietomis. Be to, galvos skausmas dėl kreivo BIOS'o. Anyway, matau kitą laptopą, kuris be baterijos. Tai kam tas tada tau laptopas? Pirk stacionarų. Už tokią kainą gali paimti tokį, nebent perki naudotą, tada kažką rimčiau paimsi:

 

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ parašė:

Man reik iš ebay.co.uk ne dalimis jau subuldinto iki 300svaru gaming pc kuris paveztu naujausius geimus , arba uz mano esama gersnis butu , ir beja ne aš pats sau ji pirksiu , o tevo kaledom prašysiu

Tau nereikia subuildinto kompiuterio.
 

Tuo labiau iš tokių saitų kaip ebay :D:D:D:D:D Pražiūrėjau, tai išvis pzdc ten, net Lietuvoj geresnius prebuilt sudeda. Tu nurodei kompiuterį žaidimams be atskiros vaizdo plokštės. Prašyk savo tėvo, kad leistų subuildint tau kompą, geeezz.
Be ~400 svarų nieko padoriaus net nesubuildinsi. Ką jau kalbėt apie prebuildus. https://uk.pcpartpicker.com/list/9jCGyf Ir tai siūlau bent 450 svarų sukrapštyt, kad Ryzen 3 išeitų.

Redaguota , nario TheMariuzaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik tas antrasis su AMD FX-8150 ir AMD Radeon R9 280X gali vadintis žaidimų kompiuteriu, o kiti - pardavėjų melai arba kreivas suvokimas. Su pastaruoju manau, kad naujesnius žaidimus paloši, ne taip kaip su kitais, kuriuos buvai nurodęs, kurie tik maksimaliai LoL'ui lošti skirti su ne aukštais grafikos nustatymais :D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

Manau kad jis neturi ka veikti arba kvaileliu apsimeta.

Kitu atveju isvis nesigaudo aplinkoje.

jis man išvis atrodo kažkoks trollis, bet pats to nesupranta, kad  toks yra :D

Redaguota , nario 3134lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ parašė:

Jums viskas blogai apsispreskit  kas gerai

"apsispresti"

mum tereikia nueiti i google ir suvesti procesoriaus modeli ir ismes viska ka norime zinoti apie ji. iskaitant isleidimo metus.

neiskaitant to @Tautedorus atsake kaip is tiesu yra o tu vis pateikineji dar viena nevykusi varianta klausinedamas to pacio.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2371 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...