Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padiskutuokime apie Samp serverį VGP-LIFE.LT


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2463 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi padiskutuokime apie projektą vgp-life, tie kas buvo, tie kas žaidė, ką manot?

 

Aš manau, jog puikus projektas žinoma yra įžūlių žmonių, cheatu, bet jie yra išgaudomi, matau scriptinimo progresa, administracijos.

 

Taigi, o ką manote jūs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokia reklama? Man įdomi nuomonė ne kažkokia reklama, man užtenka tiek kiek yra žaidėjų

 

prieš 3 valandas(-ų), Eligijus // parašė:

Šią temą sukūrei būtent, kad pareklamuotum projektą mano nuomone. Bet apie projektą, tai nuostabu, kad ir nedaug žaidžia, bet vistiek laikosi ilgai.

Ne, tam kad reklamuočiau o išgirsčiau nuomonę

 

prieš 2 valandas(-ų), #Misha# parašė:

Afigiena Reklama ;) xddd

Ne, tam kad reklamuočiau o išgirsčiau nuomonę

 

prieš 2 valandas(-ų), Etaymos parašė:

Gera reklama Augi 

Ne, tam kad reklamuočiau o išgirsčiau nuomonę

 

prieš 3 valandas(-ų), Лукас parašė:

Cia reklama taip vadinasi? :D

Ne, tam kad reklamuočiau o išgirsčiau nuomonę

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šudas ir tiek, teko žaisti. Pgr.Administracija yra pasikelusi ir nieko gero iš tiesu. Samg editas kuris editino Juška ir nk gero per 5 menesius nepakeite. Bet kaip nekeista tai laikosi projektas. Bet puse leavino vien del administratorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Srv gan ir neblogas, bet savininkas Sam yra konkretus išsigimelis, vakar DP nušalino už tai, kad jis įsidarbino į darbą ir pagamino narkotikų kas jam laisvai yra leidžiama kaip DP... Žaidžia kaip parastas žaidėjas, nueina į PD pasijungia INV, arba pasiima minigun, nes yra jam komanda /minigun išvalo grobimą ir nei žodžio jam negali sakyt, nes tave nušalins arba užbanins. Sėdi jis mafijoje (1 iš 2 servo mafijų) ir už ją viską daro, gina juos, sako kada galim kada ne grobti, pažeidinėja taisykles, su savo draugeliu kuriam davėv adminą šeip sau, sėdi ramiai ir aiškina visiem ką daryti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Divin0 parašė:

Srv gan ir neblogas, bet savininkas Sam yra konkretus išsigimelis, vakar DP nušalino už tai, kad jis įsidarbino į darbą ir pagamino narkotikų kas jam laisvai yra leidžiama kaip DP... Žaidžia kaip parastas žaidėjas, nueina į PD pasijungia INV, arba pasiima minigun, nes yra jam komanda /minigun išvalo grobimą ir nei žodžio jam negali sakyt, nes tave nušalins arba užbanins. Sėdi jis mafijoje (1 iš 2 servo mafijų) ir už ją viską daro, gina juos, sako kada galim kada ne grobti, pažeidinėja taisykles, su savo draugeliu kuriam davėv adminą šeip sau, sėdi ramiai ir aiškina visiem ką daryti...

Jau ne pirmą kartą verki čia, pateik tu man įrodymus, kur į grobimą ateinu su minigunu, ar kur naudoju INV. Vakar ahūjėlinot visi, vienas ir atsakė, kuris daugiausiai turėjo pretenzijų. ;)

PAPILDAU

Nei vienas žaidėjas, neturi nuo manęs gavęs nemokamų pareigų, visos pareigos uždėtos, Bane's prašymu.

Redaguota , nario Zulrah
ADD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Zulrah parašė:

Jau ne pirmą kartą verki čia, pateik tu man įrodymus, kur į grobimą ateinu su minigunu, ar kur naudoju INV. Vakar ahūjėlinot visi, vienas ir atsakė, kuris daugiausiai turėjo pretenzijų. ;)

PAPILDAU

Nei vienas žaidėjas, neturi nuo manęs gavęs nemokamų pareigų, visos pareigos uždėtos, Bane's prašymu.

Tu nuomonės ar įrodymų nori? Sako vadinasi buvo, nematyčiau priežasties išsigallvoti tokius dalykus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, liight parašė:

Tu nuomonės ar įrodymų nori? Sako vadinasi buvo, nematyčiau priežasties išsigallvoti tokius dalykus

Jeigu čia David_Kentas, šitas žaidėjas, turi pas mane Rugsėjo 15 atvažiuot, "supyzdint", kadangi aš jam ant tiek nepatinku, ir tam, atsiranda priežastis rašyt nesamonės, prie to pačio, Bane'as visus šitus dalykus apie jį žino. Aš irgi galiu sakyt, kad jis toks ir toks, darė tą ir tą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Zulrah parašė:

Jeigu čia David_Kentas, šitas žaidėjas, turi pas mane Rugsėjo 15 atvažiuot, "supyzdint", kadangi aš jam ant tiek nepatinku, ir tam, atsiranda priežastis rašyt nesamonės, prie to pačio, Bane'as visus šitus dalykus apie jį žino. Aš irgi galiu sakyt, kad jis toks ir toks, darė tą ir tą. ;)

Tai tu man paaiškink *Myliu SuperGames.lt* tu naudoji miniguna atgrobimuose ir sušaudyme, jeigu mes tik ak,sg,dgl,emka o tu su minigun?Tai iki kokio lygio reikia daeiti???

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, # Simple E parašė:

Tai tu man paaiškink *Myliu SuperGames.lt* tu naudoji miniguna atgrobimuose ir sušaudyme, jeigu mes tik ak,sg,dgl,emka o tu su minigun?Tai iki kokio lygio reikia daeiti???

Nenaudoju aš jokio miniguno grobimuose, ką jūs nusišnekat. Vakar dalyvavau savo pirmajam atgrobime, ir tai, kad grobėt vyriausybę, kai vienas policininkas tebuvo on. [Minigunas nebuvo naudojamas]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, # Simple E parašė:

Tai tu man paaiškink *Myliu SuperGames.lt* tu naudoji miniguna atgrobimuose ir sušaudyme, jeigu mes tik ak,sg,dgl,emka o tu su minigun?Tai iki kokio lygio reikia daeiti???

Paaiškink man, kodėl ngali skripto sukurt jog kikintu pasėmus guna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Zulrah parašė:

Jau ne pirmą kartą verki čia, pateik tu man įrodymus, kur į grobimą ateinu su minigunu, ar kur naudoju INV. Vakar ahūjėlinot visi, vienas ir atsakė, kuris daugiausiai turėjo pretenzijų. ;)

PAPILDAU

Nei vienas žaidėjas, neturi nuo manęs gavęs nemokamų pareigų, visos pareigos uždėtos, Bane's prašymu.

Aš net nevienas iš žaidėjų, aš stebiu tiesiog servo naujienas, nes kažkada lošiau čia senai, o draugas viską papasakojo ir viską mačiau kaip teisybę, dar freebanino DP buvusį :DDD jasnas čia dar kentas bandė prišnekėt ateit čia lošt, bet tokių pamojniakų dėka žais vien vaikai

Redaguota , nario Divin0
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Jonas13 parašė:

Paaiškink man, kodėl ngali skripto sukurt jog kikintu pasėmus guna?

turi gm galetum ir paziuret kad savininku negaudo

 

projektas neblogas tik kad tam tikri adminai elgiasi ne taip kaip turetu normalus administratoriai kurie priziuri visa projekta elgtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2463 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...