Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Naujas privatus serveris (Kuriamas)


Bujase

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2458 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie serverį (Bus dar įdėta daugiau.)

  • Nelegalams vietos yra!
  • Whitelist sistema. (Visiems žinoma.)
  • Hardcore sistema, mirštate, viskas baigta.
  • Antrą gyvybę gaunate tik po kiek laiko.
  • Po mirties, jus pradedate žaidimą iš naujo, jokių senų prisiminimų.

 

Serverio pluginų paskirtys (Bus dar įdėta daugiau.)

  • Prisijungimo ir registracijos sistema.
  • Nematote žaidėjų vardų virš jų galvų.
  • Galite pasikeisti savo žmogaus išvaizda su komanda.
  • Monstrai žymiai stipresni, nei per hard.
  • Rasti resursus žymiai sunkiau, nei įprastai.
  • Troškulys. Dabar reikės ne tik maisto, bet ir vandens, jog išgyventi. Troškulys veikia biomuose skirtingai, dykumoje labiausiai mažėja.

 

Pildyti anketą                               Serverio discord

Redaguota , nario Bujase
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Bujase parašė:

O kokia teise jie turi zeminti serveri ir trugdyti mums?

Tie IP. mums nieko nesako kas per žmogus....

 

P.S kiek tau metų? naujas narys esi....

Redaguota , nario ♥Vesta♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Lenka parašė:

Žinok viešindamas IP adresus, gali prisidaryti rimtu problemų, jau geriau ištrink. :) Jie gali ir pareiškimą parašyt, nes su IP adresu daug ką galima padaryti, čia tik mano nuomonė.

ip galima viešinti, tik nežinau ar galima šiame forume būtent

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iškilo man klausimėlis: tu čia galvoji kad paplatinęs kitų asmenų IP jie bus ddosinami? Žmogau, tau siūlyčiau nueiti miegoti, gerai išsimiegoti ir atsikėlus viską pamąstyti, ką tu čia išdarinėji. Absurdiškumo viršūnė.

P.S. tai yra asmens duomenys, juos viešinti draudžia Lietuvos įstatymai.

P.S.S. vaizdinė medžiaga : http://imgur.com/JZGUxBx jog be to žmogaus sutikimo, kurio duomenis platini, tu žmogeli, pažeidi įstatymą.

Redaguota , nario Džemal.
keletas rašybos klaidų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Džemal. parašė:

Iškilo man klausimėlis: tu čia galvoji kad paplatinęs kitų asmenų IP jie bus ddosinami? Žmogau, tau siūlyčiau nueiti miegoti, gerai išsimiegoti ir atsikėlus viską pamąstyti, ką tu čia išdarinėji. Absurdiškumo viršūnė.

P.S. tai yra asmens duomenys, juos viešinti draudžia Lietuvos įstatymai.

P.S.S. vaizdinė medžiaga : http://prntscr.com/g782eh jog be to žmogaus sutikimo, kurio duomenis platini, tu žmogeli, pažeidi įstatymą.

P.S Čiuju tos nuotraukos link'as, auto suseks ip'ą, jis į jį nueis ir už jo blogus poelgius jį nuddosinsi :D Čia tik mano nuomonė :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Lenka parašė:

P.S Čiuju tos nuotraukos link'as, auto suseks ip'ą, jis į jį nueis ir už jo blogus poelgius jį nuddosinsi :D Čia tik mano nuomonė :D.

Nejuokauk. Čia nuotrauka nufotografuota su lightshot. tuoj į imgur perkelsiu, arba part.lt. http://imgur.com/JZGUxBx

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Džemal. parašė:

Iškilo man klausimėlis: tu čia galvoji kad paplatinęs kitų asmenų IP jie bus ddosinami? Žmogau, tau siūlyčiau nueiti miegoti, gerai išsimiegoti ir atsikėlus viską pamąstyti, ką tu čia išdarinėji. Absurdiškumo viršūnė.

P.S. tai yra asmens duomenys, juos viešinti draudžia Lietuvos įstatymai.

P.S.S. vaizdinė medžiaga : http://imgur.com/JZGUxBx jog be to žmogaus sutikimo, kurio duomenis platini, tu žmogeli, pažeidi įstatymą.

ip nėra asmens duomuo just you to kno

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2458 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...