Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NATION.LT | Lietuviškas MineCraft kalėjimas | 1.8 - 1.12


James V.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

25 minutes prieš, iNsane7 parašė:

Visu pirmą, kad tu net nesigaudai aplinkoje, pavyzdžiui pakomentavai jog turi daugiau patirties už kakokį tai žmogų (postas viršuje) nors tu net nežinai jo patirties, kaip taip galima teigti, NEŽINANT APIE ASMENĮ? Čia tik pagalvojimui.. Nebus toks koks buvo tikrasis mcnatino, seni.. Juokini, neesmė, kad mcnation serveris priklauso man, visi jo failai yra išlike, tu realei esi čia ekstrasensas, nuspėji, jog bus šūdservis, nors realei tai taspats mcnation serveris bus, o dar palauk.. Dabar pasakysi turi už mane daugiau patirties, taip? Kaip tu net java nemoki kintamųjų aprašyt, ar neprisimeni, kaip craftmc.lt prašei, kad parašyčiau pluginą? Jei jau prakalbom apie šūdservius, tai kuom tavasis išsiskiria? - Niekuo, kas unikalaus - nieko, pagal tave nieko unikalaus - šūdservis, sveikinu katik tokį serverį sukūrei. "Mcnation" tai dabar gaunas, kad kopijuoja tave? SUPER, turbūt, mano draugas, su projektu "mcnations.net" irgi tave kopijuoja? Neesmė, kad mcnation.lt yra nuo 2011 metų, nors jau tą sakiau, o, kaip galima teigt, kad projektas nestartaves, jei projektas neišregistruotas?

 

dbfaac6567cba38784095fe3da4f9f96238.gif

 

Redaguota , nario knowledge
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, iNsane7 parašė:

Visu pirmą, kad tu net nesigaudai aplinkoje, pavyzdžiui pakomentavai jog turi daugiau patirties už kakokį tai žmogų (postas viršuje) nors tu net nežinai jo patirties, kaip taip galima teigti, NEŽINANT APIE ASMENĮ? Čia tik pagalvojimui.. Nebus toks koks buvo tikrasis mcnatino, seni.. Juokini, neesmė, kad mcnation serveris priklauso man, visi jo failai yra išlike, tu realei esi čia ekstrasensas, nuspėji, jog bus šūdservis, nors realei tai taspats mcnation serveris bus, o dar palauk.. Dabar pasakysi turi už mane daugiau patirties, taip? Kaip tu net java nemoki kintamųjų aprašyt, ar neprisimeni, kaip craftmc.lt prašei, kad parašyčiau pluginą? Jei jau prakalbom apie šūdservius, tai kuom tavasis išsiskiria? - Niekuo, kas unikalaus - nieko, pagal tave nieko unikalaus - šūdservis, sveikinu katik tokį serverį sukūrei. "Mcnation" tai dabar gaunas, kad kopijuoja tave? SUPER, turbūt, mano draugas, su projektu "mcnations.net" irgi tave kopijuoja? Neesmė, kad mcnation.lt yra nuo 2011 metų, nors jau tą sakiau, o, kaip galima teigt, kad projektas nestartaves, jei projektas neišregistruotas?

Turėk tu tos patirties kiek nori, sakau, nebus tas tavo projektas kažkuo išskirtinis. Bus eilinis serveris lietuvoje kaip ir visi serveriai, todėl negąsdink manęs, kad čia esą pas mane nežais o pas tave žais, nebus taip supranti? Kas tu čia per baisus erelis kad man nurodinėtum ar keist pavadinimą ar ne? :D Kartoju, aš pirmiau startavau o kad tu ten sapalioji kad domenas registruotas nuo 2011 tai man nei motais, kadangi projektas neegsistavo iki dabar ir kai registravau savąjį projektą. Todėl nespank su savo programavimais, kopijavimais ir pnš, žmogeliuk. :)

Redaguota , nario V3rona
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), TerZer parašė:

Man jūsų šitas susirašinėjimas primena bomžų kovojimą dėl šiukšlių.

Nesišvaistykit šitais rašymais, įrodykit, kad kažką sugebat ABU. :)

Aš tai įrodžiau, o jis su savo craftmc.lt šūdserviu nieko :D Dabar gausiu iš Gusto tokį atsakyma, jog mcnation irgi šūdservis, bet kažkaip unikaliausias serveris buvo Lietuvje

Į diskusijas daugiau nesiveliu, savo nuomonę išsakiau.

Redaguota , nario iNsane7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), iNsane7 parašė:

Aš tai įrodžiau, o jis su savo craftmc.lt šūdserviu nieko :D Dabar gausiu iš Gusto tokį atsakyma, jog mcnation irgi šūdservis, bet kažkaip unikaliausias serveris buvo Lietuvje

Į diskusijas daugiau nesiveliu, savo nuomonę išsakiau.

Prie ko tas craftmc? :D BUVO viskas tuo ir pasakyta.

Redaguota , nario V3rona
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
On 2017-09-09 at 15:10, SeRoGaLT parašė:

Atėjau į serveri , nieko naujo nemačiau viskas tas pats kaip ir kitose serveriose tik kitas pavadinimas ( nieko unikalaus )  spawnas visai nieko bet kaikurios vietos labai skiriasi nuo pačia spawno tai atrodo kad ne jūsų statytas, sėkmės su serverių.

Beveik visi Lietuvoje esantys serveriai yra vienodi, čia jau yra faktas ir niekas jau nieko nepakeis, tarp jų ir aš, kadangi nieko naujo neįmanoma įnešti, nes jei ta idėja pavyks, tuoj pat ja pasinaudos ir kiti serveriai ir vėl ta idėja taps įprasta visur. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), ClicK parašė:

Pasake lidl'o kasininkas ;DD,nejuokink tu zmoniu artiste ;DD

Jei labai nori pasidomėti mano gyvenimiška padėtimi ir kuo aš esu už klaviatūros, tai galim ir susitikti, tada ir pokalbis būtų sklandesnis, pamatyčiau ir aš nuo kokios maximos kasos patsai būsi nulipęs. Kiekvienas gali pašnekėt, įpač tu, visų pirma žmogeliuk sukurk tokį serverį kuris bus išskirtinis lietuvoje, kaip sakoma unikalus, va tada tavo nuomonę gerbsiu o dabar tu man palei kojas su savo nuomone, nes tu tiesiog eilinis"šnekutis", kuris šneka nieko nepasiekęs šioje srityje, peace. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 9/15/2017 at 15:18, V3rona parašė:

Jei labai nori pasidomėti mano gyvenimiška padėtimi ir kuo aš esu už klaviatūros, tai galim ir susitikti, tada ir pokalbis būtų sklandesnis, pamatyčiau ir aš nuo kokios maximos kasos patsai būsi nulipęs. Kiekvienas gali pašnekėt, įpač tu, visų pirma žmogeliuk sukurk tokį serverį kuris bus išskirtinis lietuvoje, kaip sakoma unikalus, va tada tavo nuomonę gerbsiu o dabar tu man palei kojas su savo nuomone, nes tu tiesiog eilinis"šnekutis", kuris šneka nieko nepasiekęs šioje srityje, peace. :)

03f67b1e4201f6af1fbeacf59182c0e4d6825b4e

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
On 2017-10-08 at 16:29, R3dM00n parašė:

:D kazin kurio serverio naudoja pluginus...nes sitam serveryje prisijungiu pirma karta ir raso /login :D o ne /register...

 

:D Taigi cia craftmc pluginai

 

O varge žmogau :DDD Kaip pirštu į akį šoviai... Gi čia iš vis "craftmc" projektas, tiesa gi čia net ne "nation.lt".... O jei rimtai, tai ateik į realybę ir gal jau laikas išsikraustyti iš to fantazijų miesto kuriame gyveni dabar, nes jei jau visiškai skirtingus projektus maišyt pradedi tai gyvenime tau ne kažką žmogeli... Na ką, palinkėsiu sėkmės tau, nesmerkiu tikrai, kaip sakoma visokių reikia, bet draugiškas patarimas, kai gersi "šnapsą", bent jau nesakyk, kad gėrei vandenį, nes bent jau šioje situacijoje panašiai nuskambėjo visiškai skirtingų projektų atžvilgiu... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...