Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NATION.LT | Lietuviškas MineCraft kalėjimas | 1.8 - 1.12


James V.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 14 valandas(-ų), V3rona parašė:

O varge žmogau :DDD Kaip pirštu į akį šoviai... Gi čia iš vis "craftmc" projektas, tiesa gi čia net ne "nation.lt".... O jei rimtai, tai ateik į realybę ir gal jau laikas išsikraustyti iš to fantazijų miesto kuriame gyveni dabar, nes jei jau visiškai skirtingus projektus maišyt pradedi tai gyvenime tau ne kažką žmogeli... Na ką, palinkėsiu sėkmės tau, nesmerkiu tikrai, kaip sakoma visokių reikia, bet draugiškas patarimas, kai gersi "šnapsą", bent jau nesakyk, kad gėrei vandenį, nes bent jau šioje situacijoje panašiai nuskambėjo visiškai skirtingų projektų atžvilgiu... :D

Na kaip matau tu visus zmones lygiuoji pagal save :) tau visi geriantys, visi durni tik va tu vienas ne :D

Tai paaiskink tada kaip galejo atsitikti taip, kad jungiausi i serveri pirma karta ir turejau /login , o ne /register?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-10-10 at 14:41, R3dM00n parašė:

Na kaip matau tu visus zmones lygiuoji pagal save :) tau visi geriantys, visi durni tik va tu vienas ne :D

Tai paaiskink tada kaip galejo atsitikti taip, kad jungiausi i serveri pirma karta ir turejau /login , o ne /register?

Aš kaip tik daviau lygiavertį pavyzdį apie tave ir be to aš nešneku apie visus o šneku apie TAVE, o taip atsitiko todėl, nes buvai užsiregistravęs prieš tai ir palikau senas duomenų bazes kurios buvo prieš tai, kai dar serverio tipas buvo Survival/PvP. ;) Todėl kaip ir minėjau išmok skirti juoda nuo balto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, R3dM00n parašė:

Vietoje to kad paaiskintai normaliai, likau isvadinta alkoholike:D:) tiesiog  matosi is to kaip tu elgiesi su savo zaidejai...

 

Tai pateik man įrodymus, kur aš ir kaip elgiuosi su žaidėjais arba bent vieną atvesk čia kuris tai patvirtintų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), R3dM00n parašė:

Na mandagumo pas tave 0, paaiskinti zmoniskai nesugebi..Jei jau kas ka paraso, tai bus visaip isvadinti...Reikia moketi priimti kritika, o ne pulti kaip zveris visu...

Kokią tu čia kritiką įžvelgei savo sakiniuose? :D Tipo čia paskelbei visiem ale, kad čia craftmc pluginai nors čia šis serveris nuo to šūdserverio skiriasi kai diena nuo nakties, visiškai ne į temą pataikei... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Va tuo ir skiriasi, kadangi aš buvęs to "šūdserverio" savininkas ir žinau kokia ten yra sistema pritraukti žaidėjams, kur užėjus kas antras laksto su MAX items, o tas traukia vaikus, antras faktas, mūsų serveris naudojas apie 50-60% savo kurtų įskiepių o craftmc lygiai 0, skirtumas yra - akivaizdus, todėl serverio kokybė vertinama ne kiekybe, jei jau tokį proto bokštą vaidini, tai bent pirma apie žodžio reikšmę "kokybė" išsianalizuok o tada savo faktus čia pateik... ;)

Redaguota , nario V3rona
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Proto bokšto man nereikia vaidinti :)tiesiog serverį, kuris pritraukia žaidėjus ir plius gyvuoja ne pirmi metai , vadinti šudserviu keistai atrodo ... tegu ten ir, kaip tu sakai max item ar kitka... bet kazkaip ten nuejus malonesnė atmosfera nei eiti į serverį su 0 žaidėjų.

Tai tu pasakyk, kuom tas tavo serveris būtent skiriasi nuo kitų kalėjimo tipo serverių? Kasyklų veikimo principas kitoks? Ar sistema kažkokia nematyta yra? O gal parduotuvė nematyta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, R3dM00n parašė:

Proto bokšto man nereikia vaidinti :)tiesiog serverį, kuris pritraukia žaidėjus ir plius gyvuoja ne pirmi metai , vadinti šudserviu keistai atrodo ... tegu ten ir, kaip tu sakai max item ar kitka... bet kazkaip ten nuejus malonesnė atmosfera nei eiti į serverį su 0 žaidėjų.

Tai tu pasakyk, kuom tas tavo serveris būtent skiriasi nuo kitų kalėjimo tipo serverių? Kasyklų veikimo principas kitoks? Ar sistema kažkokia nematyta yra? O gal parduotuvė nematyta?

Va tuom ir skiriasi, pasikartosiu, kokybe, to ko nėra craftmc - yra čia, su laiku bus ir žaidėjų, craftmc pradžia buvo kur kas sunkesnė, todėl kaip sakoma "nemokink tėvo vaikų daryt" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, V3rona parašė:

Va tuom ir skiriasi, pasikartosiu, kokybe, to ko nėra craftmc - yra čia, su laiku bus ir žaidėjų, craftmc pradžia buvo kur kas sunkesnė, todėl kaip sakoma "nemokink tėvo vaikų daryt" :)

Tai kas pas tave per kokybė, negi taip sunku pasakyti kas pas tave išskirtinio? Pvz. AsVaidas viska išvardina kas yra kurta jo pačio, tuom jo serveris yra išskirtinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), V3rona parašė:

Va tuo ir skiriasi, kadangi aš buvęs to "šūdserverio" savininkas ir žinau kokia ten yra sistema pritraukti žaidėjams, kur užėjus kas antras laksto su MAX items, o tas traukia vaikus, antras faktas, mūsų serveris naudojas apie 50-60% savo kurtų įskiepių o craftmc lygiai 0, skirtumas yra - akivaizdus, todėl serverio kokybė vertinama ne kiekybe, jei jau tokį proto bokštą vaidini, tai bent pirma apie žodžio reikšmę "kokybė" išsianalizuok o tada savo faktus čia pateik... ;)

kokiu dar tavo kurtu iskiepiu maure tu,totalus sudservis,survival nepasiseke,tai mcprisona bando atkartot,nesvaistyk mamos duotus ant pietu pinigus,girdejau lidle jau ne kasininkas,o sandeli dirbi,progresas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, ClicK parašė:

kokiu dar tavo kurtu iskiepiu maure tu,totalus sudservis,survival nepasiseke,tai mcprisona bando atkartot,nesvaistyk mamos duotus ant pietu pinigus,girdejau lidle jau ne kasininkas,o sandeli dirbi,progresas.

Nu tu gal vpš pridusk, vpš tavo nuomonė čia nieko nereiškia, aš tau dar kartą sakau sukurk pirma tokį serverį o paskui man kažką sakyk žioplį tu *Myliu SuperGames.lt*, knisa protą kažkoks činčikas kuris man po kojom su savo šūdais niaukiančia nuomonę lašara tu *Myliu SuperGames.lt*, jei vėl apie lidlus prabilai, tai tave net į ten nepriimtų nes lašara ant tiek esi, kad net iš tos mamos kapeikų negauni o eini ir depozita rankioji, jei jau labai nori pamatyt kas esu realybėje ir nori man savo šitą nuomonę išreikšt gyvai, tai prašau, susitinkam, pažiūrėsim kas tada lidlo kasininkas, mordą nukabinęs tylėtum ir dar duodu galvą guldyt, kad toks kaip tu SG šakočius iškarto prisimyžęs į kelnes stovėtum susitraukęs ir net bijotum už savo bazarą atsakyt, vpš net neišdrystum paklaust kur susitinkam, aišku, apie adresą net neklausiu, nes gi tu lašara esi, yra geras posakis "Nemyžk prieš vėją", nes viskas atgal sueis, tai va visas tavo bazaras ant tavęs sueitų akis į akį susitikus, žodžiu graudus žmogelis esi, po visų serverių temom savo gaišenos nuomonę reiški o pats sėdi nachaliavai, nes bijai sukurt serverį, nes net nesukurtum elementariausio šūdserverio po kurių temom komentuoji o dabar gali pūst į pavėsį su savo beviltišku bazaru arba susitinkam ir pakalbėsim normaliai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), V3rona parašė:

Nu tu gal vpš pridusk, vpš tavo nuomonė čia nieko nereiškia, aš tau dar kartą sakau sukurk pirma tokį serverį o paskui man kažką sakyk žioplį tu *Myliu SuperGames.lt*, knisa protą kažkoks činčikas kuris man po kojom su savo šūdais niaukiančia nuomonę lašara tu *Myliu SuperGames.lt*, jei vėl apie lidlus prabilai, tai tave net į ten nepriimtų nes lašara ant tiek esi, kad net iš tos mamos kapeikų negauni o eini ir depozita rankioji, jei jau labai nori pamatyt kas esu realybėje ir nori man savo šitą nuomonę išreikšt gyvai, tai prašau, susitinkam, pažiūrėsim kas tada lidlo kasininkas, mordą nukabinęs tylėtum ir dar duodu galvą guldyt, kad toks kaip tu SG šakočius iškarto prisimyžęs į kelnes stovėtum susitraukęs ir net bijotum už savo bazarą atsakyt, vpš net neišdrystum paklaust kur susitinkam, aišku, apie adresą net neklausiu, nes gi tu lašara esi, yra geras posakis "Nemyžk prieš vėją", nes viskas atgal sueis, tai va visas tavo bazaras ant tavęs sueitų akis į akį susitikus, žodžiu graudus žmogelis esi, po visų serverių temom savo gaišenos nuomonę reiški o pats sėdi nachaliavai, nes bijai sukurt serverį, nes net nesukurtum elementariausio šūdserverio po kurių temom komentuoji o dabar gali pūst į pavėsį su savo beviltišku bazaru arba susitinkam ir pakalbėsim normaliai. :)

pasakysiu atvirai,neskaiciau sitos bevertes tavo raslevos,jeigu nori galiu suveikt darbo kioske.galesi rasyt zurnalus/anekdotus ;D

Redaguota , nario ClicK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ClicK parašė:

pasakysiu atvirai,neskaiciau sitos bevertes tavo raslevos,jeigu nori galiu suveikt darbo kioske.

Atsakyk į PM ereli, sakiai mane realybėj kai vaiką baladotum, tai kaip sakoma prisibazarinai, dabar jau neturi kur dėtis, jei pamyši tai visų akivaizdoje už dūchą liksi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...