Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NATION.LT | Lietuviškas MineCraft kalėjimas | 1.8 - 1.12


James V.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 4 valandas(-ų), ClicK parašė:

is godplay survival serveri nusipirkot,ten irgi nieks nezaide,pats tave irgi nezais.

Juokingiausia, kad žmogus kuris rašo (O tai yra tu) nežino visiškai nieko kaip yra iš tikrųjų. Good luck. :) Ir kam tuos -REP mėtyti ant kiekvieno mano posto? Įdomesnė persona esi... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lietuvos rinkoje didžioji dalis serverių yra vienodi... Šitas niekuo nesiskiria. Pavyzdžiui pabuvau aš serveryje ir štai:
Užėjęs pamačiau, kad čia ekonomika tikrai nėra svarbi, o deimantus galima turėti kaip dirt, nes tau juos duoda vien už prisijungimą :D

Jm5jmMC.png
Beje, jei rašai lietuviškai visur, tai ir čia rašyk. Ar gal pluginas iš intiko neleidžia? :D

Okey, apsidariau aplink spawn ir visur kiša savo paslaugas :D
QcJGUto.jpg

Gal kam paslaugų? :D

JMs3zRc.png

Net į pagrindines komandas įdėtas /paslaugos, gal tai pagrindinė komanda? :D

Na ir pamąstymui ką veik serveryje:
mWcndaJ.png

Redaguota , nario TerZer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
On 7/6/2017 at 21:23, ❌V3rona❌ parašė:

Pavadinimas nėra identiškas, ir aš nežinau tokio projekto kaip mcnation, gal ir buvęs KAŽKADA, bet dabar jo nėra.

 

Na kad taip kiekviename serveryje, aš manau tam yra taisyklės, jei resins factions, tai tos factions bus sunaikintos, manau tai  žaidėjus atgrąso resinti factions, nes vien jos sukūrimas kainuoja nemenką sumą.

V3rona,

Smagu, kad domitės McNation.lt serveriu, tačiau dėl pavadinimo galima būtų pasiginčyti, kadangi Jūsų serverio pavadinimas – nation.lt, o su raidiniu IP gaunasi: mc.nation.lt, kas = McNation.LT pavadinimui, tad Jūsų projekto pavadinimas yra identiškas kadais geriausiam minecraft serveriui (čia turbūt tikėjotės, kad, o, mcnation.lt nebėra – padarysiu nation.lt („marketingas“) Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila iš Jūsų pusės – McNation.LT yra, nežinau, kur Jūs radot informacijos, jog šis serveris žlugo.. Šis serveris yra ties nauju slenksčiu, bei pasiryžęs viską sugražinti į savas vėžes. „Dėl nežinau tokio projekto“ Irgi galima būtų pasiginčyti, kadangi, McNation.LT projektas yra įkurtas 2011 metais (Beveik lygiai prieš 6 metus) ir prieš tuos 6 metus (Apie 2 metus ištisai) Buvo vienas iš žaidžiamiausių minecraft serverių, na, o ties tai, kad parašėt: „bet dabar jo nėra“ Tai Jūs puikiai klystat.

Kalbant apie patį Jūsų serverį, yra tikrai tikrai, kur tobulėti,

Ir tikimės, jog ištaisysit savas klaidas ( Kalbant apie pavadinimo kopijavimą, nors kitais atvejais mums yra ir pliusų – padėkosim už reklamą ;) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
On 2017-08-16 at 12:25, iNsane7 parašė:

V3rona,

Smagu, kad domitės McNation.lt serveriu, tačiau dėl pavadinimo galima būtų pasiginčyti, kadangi Jūsų serverio pavadinimas – nation.lt, o su raidiniu IP gaunasi: mc.nation.lt, kas = McNation.LT pavadinimui, tad Jūsų projekto pavadinimas yra identiškas kadais geriausiam minecraft serveriui (čia turbūt tikėjotės, kad, o, mcnation.lt nebėra – padarysiu nation.lt („marketingas“) Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila iš Jūsų pusės – McNation.LT yra, nežinau, kur Jūs radot informacijos, jog šis serveris žlugo.. Šis serveris yra ties nauju slenksčiu, bei pasiryžęs viską sugražinti į savas vėžes. „Dėl nežinau tokio projekto“ Irgi galima būtų pasiginčyti, kadangi, McNation.LT projektas yra įkurtas 2011 metais (Beveik lygiai prieš 6 metus) ir prieš tuos 6 metus (Apie 2 metus ištisai) Buvo vienas iš žaidžiamiausių minecraft serverių, na, o ties tai, kad parašėt: „bet dabar jo nėra“ Tai Jūs puikiai klystat.

Kalbant apie patį Jūsų serverį, yra tikrai tikrai, kur tobulėti,

Ir tikimės, jog ištaisysit savas klaidas ( Kalbant apie pavadinimo kopijavimą, nors kitais atvejais mums yra ir pliusų – padėkosim už reklamą ;) )

Net nežinau kam čia tiek varginaisi rašydamas šitą nesamonę, bet faktiškai, mcnation buvo užsidaręs gana ilgą laiką ir kai pirkau domeną, jokio serverio nebuvo panašaus į mcnation, taigi pagal viską aš pirmas kuris atidariau projektą tokiu vardu, net nenorėdamas kopijuoti kažkokio tai kito projekto. Taigi, mano projektas startavo pirmiau, nei atsirado jūsų kažkoks projektas su mc priešdėliu, taigi galiu drąsiai sakyti, kad kopijuojate jūs o ne aš. Nes man nesvarbu kad ir koks velnias buvo prieš šešis metus, bet dabar to nėra. Geros dienos.

Redaguota , nario ❌V3rona❌
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, V3rona parašė:

Net nežinau kam čia tiek varginaisi rašydamas šitą nesamonę, bet faktiškai, mcnation buvo užsidaręs gana ilgą laiką ir kai pirkau domeną, jokio serverio nebuvo panašaus į mcnation, taigi pagal viską aš pirmas kuris atidariau projektą tokiu vardu, net nenorėdamas kopijuoti kažkokio tai kito projekto. Taigi, mano projektas startavo pirmiau, nei atsirado jūsų kažkoks projektas su mc priešdėliu, taigi galiu drąsiai sakyti, kad kopijuojate jūs o ne aš. Nes man nesvarbu kad ir koks velnias buvo prieš šešis metus, bet dabar to nėra. Geros dienos.

Bet palauk, kad tu nesigaudai, net ką pats rašai - paneigi sau dabar net jau, "ir aš nežinau tokio projekto kaip mcnation," o dabar jau žinai, kad buvo užsidares ir pan? Šaunu, tai gaunasi, kad aš kopijuoju, o ne Jūs? Kai mcnation.lt domenas registruotas nuo 2011 metų, šaunu, startavot 2011 metais, neblogai irgi, bet galbūt sugrįžkit į laiko zoną, nes jau svaigsti tai normaliai, o projekto nėra? Tai turbūt nebuvai mcnation.lt užėjas, turbūt netikrinai, kad projektas registruotas ant fizinio asmens nuo 2011 metų, kas sako, kad projektas yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6c8a4f691aafb9c0c6c3e44423b75a18197.png

Kuo šitie du veikėjai skiriasi, manau patys suprantant. Jeigu ne unikalumu, tai kaip kokybe galima paversti serverį gerai žinomu ar bent pakenčiamu? Yra koridorius, craftmc... Abu serveriai dabar traukia po 40-60+ žmonių dienos metu. Šūdserveriai ar ne, whatever, naujokai niekada nesirinks naujo, neaiškaus, neaišku kiek ilgai gyvuojančio serveriūkščio, kuris niekuo (apart spalvų paletės galbūt) neišsiskiria nuo ankščiau minėtų, jie visada rinksis geriau žinomus, pastovius, ilgesnį laiką gyvuojančius serverius.

 

Redaguota , nario knowledge
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, knowledge parašė:

6c8a4f691aafb9c0c6c3e44423b75a18197.png

Kuo šitie du veikėjai skiriasi, manau patys suprantant. Jeigu ne unikalumu, tai kaip kokybe galima paversti serverį gerai žinomu ar bent pakenčiamu? Yra koridorius, craftmc... Abu serveriai dabar traukia po 40-60+ žmonių dienos metu. Šūdserveriai ar ne, whatever, naujokai niekada nesirinks naujo, neaiškaus, neaišku kiek ilgai gyvuojančio serveriūkščio, kuris niekuo (apart spalvų paletės galbūt) neišsiskiria nuo ankščiau minėtų, jie visada rinksis geriau žinomus, pastovius, ilgesnį laiką gyvuojančius serverius. Aš pats buvau craftmc savininkas-įkūrėjas, tik palikau projektą dėl vienos labai svarbios priežasties - mano buvusio kolegos charakterio, bei savanaudiškumo.

 

Taip, tu teisus. Bet patirties turiu daugiau aš. Kadangi žinau kaip ir kokiu būdų tavo minėti serveriai pritraukia žaidėjus. Yra tokie dalykai kaip dalinami raktai atidaryti skrynioms, kuriose yra galimybė gauti labai vertingus daiktus (MAX ITEMS), tai paskatina žaidėjus žaisti būtent tame serveryje kuriame jie gali gauti viską "nachaliavai". Supranti, kiekvieną serverį galima padaryti populiariu. Todėl mano atveju mano serveris nėra kažkuo išskirtinis iš visos bendros masės lietuvoje arba aplamai, bet ir nėra tas kur žaidėjai gali gauti viską iškarto atėję žaist.

Redaguota , nario V3rona
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), iNsane7 parašė:

Bet palauk, kad tu nesigaudai, net ką pats rašai - paneigi sau dabar net jau, "ir aš nežinau tokio projekto kaip mcnation," o dabar jau žinai, kad buvo užsidares ir pan? Šaunu, tai gaunasi, kad aš kopijuoju, o ne Jūs? Kai mcnation.lt domenas registruotas nuo 2011 metų, šaunu, startavot 2011 metais, neblogai irgi, bet galbūt sugrįžkit į laiko zoną, nes jau svaigsti tai normaliai, o projekto nėra? Tai turbūt nebuvai mcnation.lt užėjas, turbūt netikrinai, kad projektas registruotas ant fizinio asmens nuo 2011 metų, kas sako, kad projektas yra..

Tu matau visiškai nesupranti viso šito reikalo esmės. Ta prasme, atsirado kažkoks "žmogus" (tai tu), kuris bruka man kažkokį ale "mcnation" kuris tikrai visu šimtu procentų kopijuoja manąjį projekto pavadinimą, kadangi faktiškai, tavo tas "serveris" atsirado kur kas vėliau, nei atsirado manasis serveris. Taip, kažkada egzistavo toks projektas, bet mano projektas tikrai nėra viso to kopijavimas arba kaip tu minėjai "marketingas". Tavo projektėlis stebėtinai atsirado tada kai startavo manasis ir tik tada prisiminiai, kad kažkada buvo toks projektas su mc priešdėliu. Aplamai, koks skirtumas? Jei tu būtum pradėjęs startą prieš mane ir aš būčiau startavęs po tavęs - tada man galėtum reikšti savo pretenzijas, kad aš ale kopijuoju tavo serverį, šiuo atveju tu kopijuoji mane, jei dar nesupratai, tai patarčiau savo nuoskaudas išreikšti kam nors kitam, nes manęs asmeniškai visiškai nedomina tavo sapaliojimai, be to, tavo šūdserveris niekada nebus toks koks buvo tikrasis mcnation, taipogi, minėdamas kad projektas egzistuoja, aš irgi galėjau sakyt, kad ateiviai egzistuoja, bet negaliu to įrodyt, kadangi pats to nematęs, taigi, prieš startuodamas, nemačiau, kad egzistuotų bent menkiausias įrodymas, kad tavo projektas yra REALUS, neskaitant priregistruoto domeno, peace ✌.

Redaguota , nario V3rona
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 ???

Prieš 1 valandą, V3rona parašė:

Taip, tu teisus. Bet patirties turiu daugiau aš. Kadangi žinau kaip ir kokiu būdų tavo minėti serveriai pritraukia žaidėjus. Yra tokie dalykai kaip dalinami raktai atidaryti skrynioms, kuriose yra galimybė gauti labai vertingus daiktus (MAX ITEMS), tai paskatina žaidėjus žaisti būtent tame serveryje kuriame jie gali gauti viską "nachaliavai". Supranti, kiekvieną serverį galima padaryti populiariu. Todėl mano atveju mano serveris nėra kažkuo išskirtinis iš visos bendros masės lietuvoje arba aplamai, bet ir nėra tas kur žaidėjai gali gauti viską iškarto atėję žaist.

 Kažką čia surišai, nesupratau :D Bet tai ar neatrodo pointless kurti kažką tą patį kas ir taip nebeturi jokios paklausos prisidengiant „kokybe“ ir „atmosfera“,  nors kai įeini apsižiūrėt į serverį, matai 4-6 žmones online ir visiškai tuščią chatą? Nemanau, kad prieš kuriant toks ir buvo tikslas iš tų 100+ slotų tik tuos ketvertą ar kitą šešetą užpildant :mucha: Kad patyręs esi, tai tikiu, bet fantazijos norint padaryt projektą „egzistuojančiu“ tai labai mažai. Vien tas banneris, daug event, magiškos skrynios, hostingas 24/7... Cmon, laiko švaistymas.

Redaguota , nario knowledge
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, V3rona parašė:

Tu matau visiškai nesupranti viso šito reikalo esmės. Ta prasme, atsirado kažkoks "žmogus" (tai tu), kuris bruka man kažkokį ale "mcnation" kuris tikrai visu šimtu procentų kopijuoja manąjį projekto pavadinimą, kadangi faktiškai, tavo tas "serveris" atsirado kur kas vėliau, nei atsirado manasis serveris. Taip, kažkada egzistavo toks projektas, bet mano projektas tikrai nėra viso to kopijavimas arba kaip tu minėjai "marketingas". Tavo projektėlis stebėtinai atsirado tada kai startavo manasis ir tik tada prisiminiai, kad kažkada buvo toks projektas su mc priešdėliu. Aplamai, koks skirtumas? Jei tu būtum pradėjęs startą prieš mane ir aš būčiau startavęs po tavęs - tada man galėtum reikšti savo pretenzijas, kad aš ale kopijuoju tavo serverį, šiuo atveju tu kopijuoji mane, jei dar nesupratai, tai patarčiau savo nuoskaudas išreikšti kam nors kitam, nes manęs asmeniškai visiškai nedomina tavo sapaliojimai, be to, tavo šūdserveris niekada nebus toks koks buvo tikrasis mcnation, taipogi, minėdamas kad projektas egzistuoja, aš irgi galėjau sakyt, kad ateiviai egzistuoja, bet negaliu to įrodyt, kadangi pats to nematęs, taigi, prieš startuodamas, nemačiau, kad egzistuotų bent menkiausias įrodymas, kad tavo projektas yra REALUS, neskaitant priregistruoto domeno, peace ✌.

Visu pirmą, kad tu net nesigaudai aplinkoje, pavyzdžiui pakomentavai jog turi daugiau patirties už kakokį tai žmogų (postas viršuje) nors tu net nežinai jo patirties, kaip taip galima teigti, NEŽINANT APIE ASMENĮ? Čia tik pagalvojimui.. Nebus toks koks buvo tikrasis mcnatino, seni.. Juokini, neesmė, kad mcnation serveris priklauso man, visi jo failai yra išlike, tu realei esi čia ekstrasensas, nuspėji, jog bus šūdservis, nors realei tai taspats mcnation serveris bus, o dar palauk.. Dabar pasakysi turi už mane daugiau patirties, taip? Kaip tu net java nemoki kintamųjų aprašyt, ar neprisimeni, kaip craftmc.lt prašei, kad parašyčiau pluginą? Jei jau prakalbom apie šūdservius, tai kuom tavasis išsiskiria? - Niekuo, kas unikalaus - nieko, pagal tave nieko unikalaus - šūdservis, sveikinu katik tokį serverį sukūrei. "Mcnation" tai dabar gaunas, kad kopijuoja tave? SUPER, turbūt, mano draugas, su projektu "mcnations.net" irgi tave kopijuoja? Neesmė, kad mcnation.lt yra nuo 2011 metų, nors jau tą sakiau, o, kaip galima teigt, kad projektas nestartaves, jei projektas neišregistruotas?

Redaguota , nario iNsane7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...