Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ipod nano 2 gen 8gb problema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi norėjau paklausti gal kažkas buvo susidūręs su tokia problema, kad prijungus prie pc ipod kraunasi, bet jo nenuskaito kažkodėl. O man reikėtų, kad ji nuskaitytų, nes dainų norėčiau įsikelti? Gal žinot, kaip susitvarkyti? Padėjusiam atsilyginsiu forumo eurais.

Redaguota , nario Thug Life
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma, neparasei tikslaus modelio. Tu nano yra..

Ar iPod'as tikrai originalus? Jei originalus, isirasyk iTunes. Isirasys automatiskai reikiami driver'iai ir per iTunes galesi keltis ka nori.

Ir jeigu neveiks ir su iTunes, reiskia neoriginalus USB laidas. iDevaisai ne visada priima neoriginalius laidus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Rockstar parašė:

Visu pirma, neparasei tikslaus modelio. Tu nano yra..

Ar iPod'as tikrai originalus? Jei originalus, isirasyk iTunes. Isirasys automatiskai reikiami driver'iai ir per iTunes galesi keltis ka nori.

Ir jeigu neveiks ir su iTunes, reiskia neoriginalus USB laidas. iDevaisai ne visada priima neoriginalius laidus.

net jeigu ir priims neoriginalu laida, yra tikimybe kad sugadins pati ipod'a. esu sitaip uzmuses savaji isorini WD HDD. sugedos originalus laidas, isigijau neoriginalu. po poros menesiu jungtis sugedo nuo tinkamai neperduodamu duomenu(hdd perkaito)

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Thug Life parašė:

Pas mane ipod nano 2 gen 8gb originalus. Pirmai nuskaitydavo dabar nebenuskaito jo..

I kita USB lizda bandyk kist. Privilegija lizdams kompo gale, o ne is priekio.

O del iTunes ir USB laido atsakymo taip ir negavom..

Redaguota , nario Rockstar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Rockstar parašė:

I kita USB lizda bandyk kist. Privilegija lizdams kompo gale, o ne is priekio.

O del iTunes ir USB laido atsakymo taip ir negavom..

Pas mane loptopas ir turiu itunes. Draiverius surašinėjo, kaip buvo seniau prijunge. Laidas nežinau ar originalus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2566 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...