Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

HUAWEI P9 LITE ar COOLPAD TORINO


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kurį telefoną pasirinktumėte ?  

20 balsai

  1. 1. Kurį telefoną pasirinktumėte ?

    • HUAWEI P9 LITE
      19
    • COOLPAD TORINO R109
      1


Recommended Posts

1-ąjį variantą. Vien dėl to, kad pačiam teko šiek tiek naudot, tai gan puikus, biudžetinis ragelis su gera kamera, su jokiais laggais ar kitom problemom neteko susidurti. Apie antrąjį, negaliu pasakyt nes nesu turėjęs, bet labai panašų (tokio pat modelio, iš tele2) turi klasiokas ir po mėnesio naudojimo, nukrito ant grindų ir ekranas skersai suskilo, bet veikė. Tad jeigu pirkti, tai iškarto pasiimt kartu grūdintą stiklą.

Redaguota , nario Norm4ntas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Norm4ntas parašė:

1-ąjį variantą. Vien dėl to, kad pačiam teko šiek tiek naudot, tai gan puikus, biudžetinis ragelis su gera kamera, su jokiais laggais ar kitom problemom neteko susidurti. Apie antrąjį, negaliu pasakyt nes nesu turėjęs, bet labai panašų (tokio pat modelio, iš tele2) turi klasiokas ir po mėnesio naudojimo, nukrito ant grindų ir ekranas skersai suskilo, bet veikė. Tad jeigu pirkti, tai iškarto pasiimt kartu grūdintą stiklą.

Žiūrint drop test'us tai ir Huawei suskyla nukritus skaudžiai. Manau bet koks telefonas skiltu krentant tiesiai ant stiklo iš normalaus aukščio ant kieto pagrindo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi atsidariau spec'us ir šiek tiek pakomentuosiu:

 

Šiais laikais dauguma eina ant pikselių skaičiaus, bet pagal mane tai neįtakoja vaizdo aštrumo. Žiūrėkime į Coolpad: 720p 267ppi? Ne aš tai suprantu, kad tai įmanoma buvo, bet dabar net keista pažiūrėjus, aišku čia ne Retina screenas bet visgi ppi reikia palaikyti normalų, jei neužsiimi tuo kas reikalauja daug kokybės ant budgeto turėtų gan geras būti.

Apie video recordingą ne vienas neatitiktų mano standartų, tegu screenas būna mažesnis, bet filmavimo kokybė nekrenta (pvz. Mate 9)

Per daug prisikabinti net ir neturiu, bet sakau tas ppi 1080p 30 fps video nei kiek manęs nedžiugina ir nei vieno iš šių telefonų nenaudočiau kaip "daily driver".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

P9 lite dabar rašau šią žinutę, turiu jau tikrai ne mėnesį ir ne du, nuo vasaros. Realiai telefonas kuo puikiausias tiek ekrano dydžiu, tiek viskuo kas yra viduje. Patogus ir žaisti ir komunikuoti, lagų nėra jokių. (Būna snapchate klaviatūros neatverčia iš pirmo kart), bet tai yra menkniekis manau, nes 10sec sugaišt ir pora kart ant ekrano paspaust kol atsiras yra menkniekis. Apie baterijos veikimą ką galiu pasakyt, kad tikrai galingai laiko. Visą dieną (net per keletą pamokų) pažaidžiu poolą kokį, fb, ig, snape sedi ir va dabar 43 procentai dar. Na tikrai kokybės ir kainos santykiu pats geriausias pasirinkimas. Nusipirk ir įsitikinsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), saiNtexoo 私 parašė:

man tai huawei gąsdina su savo nusproginėjimais, kai kraunasi, bet šiaip, jei rankos nebijai netekt ar miegant apskrust :mucha: pirk huawei'jų, vis kažkiek patikimesnis brand'as.

Jo, aš irgi girdėjau daug istorijų jog  kraunant telefoną baterija sprogsta ir būtent su šiuo modeliu girdėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Reklameris1 parašė:

Jo, aš irgi girdėjau daug istorijų jog  kraunant telefoną baterija sprogsta ir būtent su šiuo modeliu girdėjau.

pats rinksiuosi huawei. draugas turi p8 lite sake ner tokiu problemu kaip su htc'ais nes jam buvo tiek overheating issues with htc so as it almost exploded.

p.s. nereikia telefono "nekaltybes" paimti zaidziant zaidimus be proto to ir reikia tiketis kad tokio cooling solution's device'as islektu i ora.

neradau jokios spalvos p9 lite salone tdl pasiemiau honor7. patinka metalas man arba plastmase aptraukta guma todel ir pasiemiau honor :)

Redaguota , nario GreenCatSight15
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), GreenCatSight15 parašė:

 

neradau jokios spalvos p9 lite salone tdl pasiemiau honor7. patinka metalas man arba plastmase aptraukta guma todel ir pasiemiau honor :)

 

Man tai Honor panašus į kokį Coolpad, tie pavadinimai priveda prie minties jog jie ilgai netarnaus, nors pagal kainą super atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Reklameris1 parašė:

 

Man tai Honor panašus į kokį Coolpad, tie pavadinimai priveda prie minties jog jie ilgai netarnaus, nors pagal kainą super atrodo.

man metaliniai korpusai patinka beto pigiau o specifikacijos kone identiskos, tad speju todel kad honor7 yra siektiek senesnis uz p9 lite. gal klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, GreenCatSight15 parašė:

man metaliniai korpusai patinka beto pigiau o specifikacijos kone identiskos, tad speju todel kad honor7 yra siektiek senesnis uz p9 lite. gal klystu?

Dėl to ir sakau jog pats telefonas pagal kainą super, bet va būtent taip būna, jog nusiperki gerą žvėriuką už visai mažą kainą, bet ilgai tarnaut, tai netarnauja. O dėl telefonų amžiaus, Honor 7 išleistas 2015 metais, P9 Lite 2016.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Reklameris1 parašė:

Dėl to ir sakau jog pats telefonas pagal kainą super, bet va būtent taip būna, jog nusiperki gerą žvėriuką už visai mažą kainą, bet ilgai tarnaut, tai netarnauja. O dėl telefonų amžiaus, Honor 7 išleistas 2015 metais, P9 Lite 2016.

paemiau tai ka radau tuo metu po ranka ir beto mano senukui jau 5eri metai bet jis vis dar veikia.

siaip tai patenkintas tik reika pasiknisti telefone ka isjungti nes pasitaiko kartais 4-5 app;us atverus palagina pora sekundziu. vienu metu twitter fb ir google plus atvertas su discordu ir dar kasnors pvz viber/whatsapp. ryskaus lago nera tik tiek jog pora sec ilgiau krauna.

Redaguota , nario GreenCatSight15
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, GreenCatSight15 parašė:

paemiau tai ka radau tuo metu po ranka ir beto mano senukui jau 5eri metai bet jis vis dar veikia.

siaip tai patenkintas tik reika pasiknisti telefone ka isjungti nes pasitaiko kartais 4-5 app;us atverus palagina pora sekundziu. vienu metu twitter fb ir google plus atvertas su discordu ir dar kasnors pvz viber/whatsapp. ryskaus lago nera tik tiek jog pora sec ilgiau krauna.

O kiek kainavo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Reklameris1 parašė:

O kiek kainavo ?

su sutartimi emiau. 9eurai per menesi gavau 6gb downloadams, neribotas zinutes ir skambucius lietuvos teritorijoje i visus tinklus. draudimas 2eurai per menesi  3men trialas draudimo. o sutartis dvylikai men. 4naujienu portalu prieiga 3men nemokamai. + 12men fb narsymas app;u nemokamai.

siaip 229eurai. taip pat taikoma dvieju metu garantija.

Redaguota , nario GreenCatSight15
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GreenCatSight15 parašė:

su sutartimi emiau. 9eurai per menesi gavau 6gb downloadams, neribotas zinutes ir skambucius lietuvos teritorijoje i visus tinklus. draudimas 2eurai per menesi  3men trialas draudimo. o sutartis dvylikai men.

siaip 229eurai.

O tinklas Tele2 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...