Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

HUAWEI P9 LITE ar COOLPAD TORINO


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kurį telefoną pasirinktumėte ?  

20 balsai

  1. 1. Kurį telefoną pasirinktumėte ?

    • HUAWEI P9 LITE
      19
    • COOLPAD TORINO R109
      1


Recommended Posts

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), GreenCatSight15 parašė:

 

ner didelio skirtumo koks tinklas argi ne taip?

Na ir taip aišku jog man nėra svarbu koks tinklas, tiesiog iš smalsumo paklausiau iš kokio salono pirkai. Man svarbu vienas iš šių telefonų apklausoje, ne tinklas.

 

prieš 1 valandą, ToE parašė:

Turiu p9 lite, tai nera kuo skūstis, gera kamera galinė ir priekinė, jokių laggų dar nėra po puse metų naudojimo :D Kiek kartų kritę nei dužo nei nieko :D Tai kaip ir normalei o coolpado nesu turėjas nieko negaliu pasakyt :D

Telefonas buvo su apsaugom ? (silikoninis dangtelis, grūdintas stiklas, apsauginė plėvelė.)

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Reklameris1 parašė:

Na ir taip aišku jog man nėra svarbu koks tinklas, tiesiog iš smalsumo paklausiau iš kokio salono pirkai. Man svarbu vienas iš šių telefonų apklausoje, ne tinklas.

 

Telefonas buvo su apsaugom ? (silikoninis dangtelis, grūdintas stiklas, apsauginė plėvelė.)

na dangteli ar dekliuka pats isigysiu taip pat ir stikla nes stockiniai daznai nebuna geros kokybes todel tu 10-15 euru nepagailesiu.

manajam honor 7 lite tas netaikoma bet apskritai isigysiu.

p.s. negaliu rasti isvis informacijos ar jis su gorilla glass ar ne. vis delto nusipirkti nepakenks yra apsauga ar ne.

@Reklameris1 is sito sau nenoriu nuotaikos gadintis bet kiek skaites internete honor7 ir lite vieno regiono modelis turi gorilla glass kitas ne. tad manau del sitos priezasties ir nebuvo pateikta informacijos. is kur is tiesu lietuviai neiskaitant lenkijos gauna huawei klaustina.

 

Redaguota , nario GreenCatSight15
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Reklameris1 parašė:

Na ir taip aišku jog man nėra svarbu koks tinklas, tiesiog iš smalsumo paklausiau iš kokio salono pirkai. Man svarbu vienas iš šių telefonų apklausoje, ne tinklas.

 

Telefonas buvo su apsaugom ? (silikoninis dangtelis, grūdintas stiklas, apsauginė plėvelė.)

Buvo silikoninis dangtelis, grudinto stiklo ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, GreenCatSight15 parašė:

Aciu uz informacija vadinasi gorilla glass ne ant visu p9 lite gamykliskai buna naudojamas. Bent jau bepriezasties nebuciau laukes ir negaves telefono su apsauginiu standartiniu stikliuku.

 

Jai tu galvoji jog gorilla glass nenaudojamas, tai naudojamas :D Grudintas stiklas yra perkamas atskirai ir galima prisiklijuot jį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, GreenCatSight15 parašė:

Aciu uz informacija vadinasi gorilla glass ne ant visu p9 lite gamykliskai buna naudojamas. Bent jau bepriezasties nebuciau laukes ir negaves telefono su apsauginiu standartiniu stikliuku.

 

Jis atsakė į mano praeitą klausimą, ar jam kaip krito telefonas jis turėjo užsidėjęs apsaugas (silikoninį dangtelį, grūdintą stiklą.) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Reklameris1 parašė:

Jis atsakė į mano praeitą klausimą, ar jam kaip krito telefonas jis turėjo užsidėjęs apsaugas (silikoninį dangtelį, grūdintą stiklą.) :D

ta supratau :D uzsisakiau grudinta stikla ir silikonine nugarele. jei saugosiu turetu pakakti ir tiek. nors korpusas telefono ir tai plieninis. kas is dizaino aspektu man labiausiai ir krito i aki.

Redaguota , nario GreenCatSight15
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2604 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...