Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiamos samp mappinimo paslaugos! KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tavo darbai visai nieko tik problemą tokia kad tu nieko esi neatnaujinęs nes realiai tai kas dabar galerijoje tai tas pats ką sukurtu kokius gerus 2/4men pamappines žmogus aišku tie kai kurie interjerai dar visai prieinami bet visi tie kiti darbai nelabai kažkaip kabina vienas kitas tik sudominą kuris tarkim kuriamas miesteliuose nes tai ką kuri LV/SF ir t.t Nu nėra ką ten žiūrėti atnaujintum galbūt ką šiuo metu tarkim esu susikūręs būtų aiškiau atsižvelgti ar vertą.

Redaguota , nario RyanasG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), RyanasG parašė:

Tavo darbai visai nieko tik problemą tokia kad tu nieko esi neatnaujinęs nes realiai tai kas dabar galerijoje tai tas pats ką sukurtu kokius gerus 2/4men pamappines žmogus aišku tie kai kurie interjerai dar visai prieinami bet visi tie kiti darbai nelabai kažkaip kabina vienas kitas tik sudominą kuris tarkim kuriamas miesteliuose nes tai ką kuri LV/SF ir t.t Nu nėra ką ten žiūrėti atnaujintum galbūt ką šiuo metu tarkim esu susikūręs būtų aiškiau atsižvelgti ar vertą.

Norėčiau pamatyti kai 2/4 mėn mappinantis atliktų mano atliktus darbus (išties jie nėra sunkūs, bet vistiek) , bet taiip kaikuriem darbam trūksta kruopštumo, dėtalumo. :) 

Taip kaikurių darbų jūs negalite ir tikriausiai net nė išvysite kuriuos esu padaręs. Bet greitu metu galerija susilauks darbų atnaujinimo, jau keliatą kruopštesnių darbelių atlikau, taad viskas su laiku!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Eimantas // parašė:

Norėčiau pamatyti kai 2/4 mėn mappinantis atliktų mano atliktus darbus (išties jie nėra sunkūs, bet vistiek) , bet taiip kaikuriem darbam trūksta kruopštumo, dėtalumo. :) 

Taip kaikurių darbų jūs negalite ir tikriausiai net nė išvysite kuriuos esu padaręs. Bet greitu metu galerija susilauks darbų atnaujinimo, jau keliatą kruopštesnių darbelių atlikau, taad viskas su laiku!

Ne supranti kas laiko skiria tas padaro progresą greičiau tarkim esu matęs kai 2 mėnesiu tarpe jau žmogus maždaug susipažinęs su programa ir žino kaip texturinti ir nuo ko toliau pradėti. O dėl tu tavo kai kuriu nu tiesiog matosi kad tavo dideli pliusą sudaro interjerai kitaip tariant tavo didžiausia kokybe eina per interjerus iš lauko vienas kitas duoda pliusą susidomėti mapp darbas. Bet kaip ir sakau jokios kritikos tikrai laukiu tavo darbu ir na tiesiog parodyk klase ir kas čia žino susidomėjimu gal atsiras daugiau.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...