Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiamos samp mappinimo paslaugos! KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
On 2017-12-07 at 21:05, Eligijus // parašė:

Vienas geriausų mano sutiktų mapp'erių SA:MP pasaulyje. Darbai gražūs ir kokybiški, kainos pigios. Didelė rekomendacija. GL Eimuti!

Labai dėkingas. ;)

 

  • TIK ŠĮ MĖNESĮ! Taikomos didelės nuolaidos darbams, užsisakant du (ar daugiau.) darbų  1+ papildomas mappingas visiškai nemokamai!  Paslaugos ir vėl teikiamos įprastai.
Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Darbas buvo atliekamas savaitę. O ne kaip teigiama per 24h. Užstatas buvo paimtas pačia pirmą dieną. Žmogus paėmęs užstatą buvo dingęs, pparašius grąžinti užstata lygiai po savaitės nuo užsakymo dienos atsiuntė mapp ir "įkišo" savo jau kažkam mappinta mašinų saloną. Atliko tik puse darbo nes buvo tartasi interjeras ir exterjeras už 8€. Atliko tik eksterjerą. O paklausus kaip dėl interjero atsakymas buvo "neturiu laiko". Apraše kaip rašomą atsiųs nuotraukas, ar tarsis procese - nieko nebuvo. So.. Svarbu pinigus paimti. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 13 valandas(-ų), Sf-Life.lt parašė:

Darbas buvo atliekamas savaitę. O ne kaip teigiama per 24h. Užstatas buvo paimtas pačia pirmą dieną. Žmogus paėmęs užstatą buvo dingęs, pparašius grąžinti užstata lygiai po savaitės nuo užsakymo dienos atsiuntė mapp ir "įkišo" savo jau kažkam mappinta mašinų saloną. Atliko tik puse darbo nes buvo tartasi interjeras ir exterjeras už 8€. Atliko tik eksterjerą. O paklausus kaip dėl interjero atsakymas buvo "neturiu laiko". Apraše kaip rašomą atsiųs nuotraukas, ar tarsis procese - nieko nebuvo. So.. Svarbu pinigus paimti. :)

Paemes užstatą po kiekvienos tavo žinutės atrašydavau, taip, netūrėjau laiko darbui atlikti kadangi būtent ši savaitė man buvo pakankamai sunki, todėl pridėjau tą mašinų saloną, kuris buvo darytas ne kažkam, o man pačiam, bet taip ir nebuvo niekur panaudotas. Taip. Šiuo metu esu keblioje situacijoje ir laiko gan neturiu, todėl tau taip ir parašiau, nes nemanau kad būtum norėjas laukti dar savaitę. Sakinys kad darbai būna atliekami per 24h dar vasarą, kai tam galėjau skirti kur kas daugiau laiko nei dabar. ;) 

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2018-01-12 at 16:38, mpho parašė:

Rekomendacija, o dar skundziasi zmones jog nera mapperiu lol. Jei dykai visko norit, tai ir nebus. +REP

 

prieš 17 valandas(-ų), *Neblaivas parašė:

Geras maketuotojas. Greit atlieka darbus, yra patikimas, visada pataria ir pasiūlo.

Dėkoju už rekomendacijas :wub::wub:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nerekomenduoju, buvom susitare del 3-eju mapu, gavau tik 2. sumokejau puse pinigu pries darbus sake kad tuos 2 atliks per 2-3 dienas, bet darbus gavau po 5-iu dienu, aisku visiems buna problemu ir cia suprantama, kai gavau tuos 2 mapus pervedziau likusia suma (nes pas ji akcija tipo perki du ir vienas nemokamai) po visu pinigu gavimo lyg uzmirso mane ir kad man reikia dar 1 mapo, paskui kai atsilaisvinau pats parasiau, parasiau ko reikia butent dar net vieta numeciau, bet jam nepatiko vieta nes ji 'kreiva' ir jam per daug darbo(na bent jau taip supratau), po keliu dienu negaves ziniu is jo parasiau ir vel tas pats atsakymas, kad kreiva ir jis toje vietoje nemapins tada pasiuliau paciam susirast patogia vieta, bet iki siol neatraso. (kas idomu kai dar mapino tuos du mapus jam nebuvo problema susirasti nauja vieta vietoj tos kuria pateikiau as)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, sanchezz parašė:

nerekomenduoju, buvom susitare del 3-eju mapu, gavau tik 2. sumokejau puse pinigu pries darbus sake kad tuos 2 atliks per 2-3 dienas, bet darbus gavau po 5-iu dienu, aisku visiems buna problemu ir cia suprantama, kai gavau tuos 2 mapus pervedziau likusia suma (nes pas ji akcija tipo perki du ir vienas nemokamai) po visu pinigu gavimo lyg uzmirso mane ir kad man reikia dar 1 mapo, paskui kai atsilaisvinau pats parasiau, parasiau ko reikia butent dar net vieta numeciau, bet jam nepatiko vieta nes ji 'kreiva' ir jam per daug darbo(na bent jau taip supratau), po keliu dienu negaves ziniu is jo parasiau ir vel tas pats atsakymas, kad kreiva ir jis toje vietoje nemapins tada pasiuliau paciam susirast patogia vieta, bet iki siol neatraso. (kas idomu kai dar mapino tuos du mapus jam nebuvo problema susirasti nauja vieta vietoj tos kuria pateikiau as)

Jai butum ne taip naglai atrasynejas buciau ir padares laiku. Siuo metu turiu nemazai uzsakymu, todel ir neturiu laiko, parasyk i skaipa, susitarsim, padarysiu :) Anw uzsakytus darbus gavai, o kai darbas nemokamas, galetum ir palaukti?

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
Dabar, Shade parašė:

Ilgai atlieka darbus, eilinis lietuvis pirmoje vietoje pinigai, o paskutinėje darbas... Pinigus paiima iškartono darbą atlieka beveik savaitę...

jaa, pasitaike tokiu atveju, bet darbus stengiuosi atlikti sutartu laiku, siuo metu turiu daugiau laisvo laiko, todel tema pakeliau ir darbus galiu atlikti greiciau. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3/27/2018 21:08, Džemal. parašė:

Sugeba ir gali, matosi kad darbai nėra nekokybiški, rekomenduoju.

ačiūū už rekomendacija.

 

šiuo metu turiu daug laisvo laiko, tad galėčiau atlikti keliatą darbų už itin prieinama  kainą! Pirmenybė didesniems užsakymam (daugiau nei 2 darbam, itin pigiai)

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3/31/2018 12:15, Black'as parašė:

Rekomenduoju šį žmoguti, jo darbai man visi patiko. Maketavimą atlieka kruopščiai.

P.s. Žmogus turi laisvo laiko skubėkit!

dėėkutis <3 

 

DARBŲ KAINOS 1-4e. DAUGIAU = PIGIAU!

Redaguota , nario Eimantas //
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...