Recommended Posts

heyyooo,

karantinas tesiasi, veiklos nėra, todėl laikas pabandyti jos susirasti ?

Ieškau SAMP projekto, esu samp mapperis mappinu jau ilgai, moku praktiškai viska kas susija su MAPP darbais. Turiu didėlį patirties bagažą, turiu idėjų ir noro.

Nedomina įvairus shit serveriai, kurie viską nori gauti nemokamai ir šiaip žmonės kurie tikisi kad mappinsiu jiems už adminą serverį, nedomina pažadai apie serverio pelna ateityje. Jeigu esate tik ką pradėja kurti savo projektą ir neturite ko parodyti - nerašykite!

 

Taip pat neatmetu galimybės su kokiu normaliu skripteriu pabandyti sukurti kažką.

plačiau - kontaktai; 

skypeID; emxz25

discord; emxz25#6963

 

 • Teigiamai 5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Rekomenduoju, visiškai patikimas asmuo, daug reikalu su juo turėjau, ir dar esu skolingas daug. :) Kad ir kas nugriebsit šitą MAP MONSTRA, turėsit užtikrintą mapp kokybe.

 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

O tai jei ką tik pradėjau kažką daryti bet niekam nieko nerodau ir galima sakyti tu tik įeiti į  serverį gali ir jame tik vaikščioti nu supratai minty,. Ir žinoma tai skaitosi kaip niekas. 

Bet jei aš tau sumoku iškarto map'inimams tai problema ar kaip ? 

 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
15 minutes prieš, xGlory parašė:

O tai jei ką tik pradėjau kažką daryti bet niekam nieko nerodau ir galima sakyti tu tik įeiti į  serverį gali ir jame tik vaikščioti nu supratai minty,. Ir žinoma tai skaitosi kaip niekas. 

Bet jei aš tau sumoku iškarto map'inimams tai problema ar kaip ? 

viršuje yra kontaktai, parašyk man

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė N.1
   Sveiki Supergames.lt senbuviai, naujokai, lankytojai, draugai ir ne draugai, pažįstami. Perskaitykite viską, jei jau susidomėjote tema ir užsukote apžvelgti. Viską paaiškinsiu, aprašysiu nuo A iki Z, jei kils klausimų - visada atsakau, tik dažniausiai atsakau į AŽ, į komentarus kartais užtrunku atsakyti, nes nelabai seku temos, kadangi yra neadekvačių žmonių kas komentuoja ne pagal temą arba tiesiog haterių.
   Pradėkime.
   Teikiu visokeriopą nemokamą pagalbą dėl patikimumo / +rep įgavimo. Daugiausiai dirbu / užsiimu ties photoshop'u, (avatarų, viršelių, parašų, reklamos banner'ių ir kt., sukūrimu. Taip pat serverių, forumų kūrimu / paleidimu / kodavimu.
   Dar užsiimu ir FRAG MOVIE / PROJEKTŲ PRISTATOMŲJŲ FILMUKŲ kūryba). 
   Galiu Jums pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 arba samp serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti skiltis, temas ir t.t, jei ko reikia - Parašykite asmeninę žinutę.
   Paslaugos aišku ne už dyką, yra ką galiu padaryti ir nemokamai bet dauguma kainuoja. Kainos tikrai nesikandžioja.
   Ties photoshop'u patirties turiu apie keletą metelių, o ties 1.6 / samp forumų / serverių sukūrimu / tvarkymu turiu apie 10 metų patirties, daug ką žinau / išmanau.
   P.S Taip pat dar parduodu mažus bei didelius kiekius filmai.in taškų bei visokių platformų sekėjus, like'us, didinu grupių narių skaičių iki kliento paprašyto kiekio pagal kainą.
   Esu filmų igarsintojas, ilgą laiką dirbu kartu su filmai.in bei šiek tiek su kitomis filmų svetainėmis, jei reikia įgarsinimo paslaugų ar norite, pageidaujate, kad įgarsinčiau kokį filmą - Parašykite AŽ.
   Nori sužinoti patikimumą? Parašyk AŽ, duosiu įrodymus, realią reputaciją, o ne SG kur daugybę neišprususių, žemo mentaliteto lygio vaikų sumeta už nieką -rep limitą, nors realiai nepatiko tik viena tema...
   Hateriai praeikite pro šoną, niekam Jūs neįdomūs, jei norite įrodymų dėl darbų ar reputacijos - parašote į AŽ ir numetu.
  • Parašė Aurelijus.
   Sveiki supergames.lt nariai šiandien noriu pasidalinti new-santos.lt modifikaciją kadangi mačiau dauguma jūsų ieško ir kas kart parašot tai paplatinsiu, kad kiekvienas iš jūsų galėtumėt laisvai atsisiųsti
   Plačiau apie modifikaciją : 
    
    
     
    
   Atsisiųsti galite šią nuoruoda: https://www89.zippyshare.com/v/KOjtcU1i/file.html
  • Parašė Ryzen
   Sveiki, kviečiu žaidžiančius samp`ą, ar sarg prisijungti prie mūsų discord.
   Discord serveryje yra rašinėjimosi kanalai, kiekvienas galės įterpti savo nutrauką, ar pasileisti muziką. Informacijoje bus skelbiama discord informacija, o atnaujinimuose discord atnaujinimai.
   Tai pat serveryje yra ir kalbėjimo kanalai, ten galėsi kalbėtis su draugais žaisdamas sampą.
   Taipogi nusimato eventų, įvairiausių, pinigų, ar kitokių. 😀
   Maloniai kviečiu prisidėti prie mūsų chebros ir linksmai praleisti laiką čia.
   Discord: https://discord.gg/6yvgvA
  • Parašė N.1
   Sveiki, parduodu Sarg.lt paskyrą (15k+ verslas, 2m xp, be vdb / nalogų, yra daug patikimumo).
   Kaina: Sutartinė Dėl daugiau informacijos rašote man į AŽ. Komentarų neseku ir į juos  neatsakinėju, todėl, jei  norite, tai moderatorius galite užrakinti temą.  
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele