Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano PC konstrukciją (klausimas)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žmonės bando geriau patarti, o elgiesi kaip idiotas? Tai kokios pagalbos tikiesi? Pirk iš savo tų youtūbų ir nesuk kitiems galvos.

Koks tikslas tau tą i3 CPU overclokinti, kai pirkdamas pigesnę motininę tu gali pasiimti tą i5 6400 ką tu ten iš i3 bandytum overclokinti ir spartos vistiek nepasiektum. Klausimas koks tikslas tada?

RX 480 geresnis pasirinkimas už tą pačią 1060. Tuo labiau kada kaina dabar saphirre magiškai kritus. PSU vėlgi vos ne 4 tiero pasiėmęs. Trumpai, nieko gero. Už tokią kainą gali pasiimti 500W patikimą kuriam pilnai užteks tokiam build, OC ar be OC.

Tas pas seasonic ECO bus patikimesnis variantas nei tavo tas corsair ir dar euro sutaupysi. Tai pačiai sistemai su i5/rx480 pilnai jo užteks.

http://www.skytech.lt/eco430-seasonic-eco430-430w-plus-bronze-p-251270.html

ar

http://www.skytech.lt/500-fortron-500-p-329117.html

Ką tu su 16gb ram darysi? Vėl. Koks tikslas? 

Taip ir gaunas tas tavo build su i3 ir 1050 ti. Pinigai mėtomi pro šalį nesuprantant tikslo, kuomet galėtum turėt pakankamai gerą build su i5/rx 480 kuris jau koptų į high tier, vietoj mediocre.

Persvarstyk dar kartą savo build.

 

Tą patį Vadila build galėtum imti kaip pavyzdžiu su galimom minimaliom korekcijom.

Gali bandyt klausyt youtūbų patarimų, kurt kažkokias išdivaikes, arba tiesiog pasiimk normalų pc.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Bachida parašė:

Gaidy čia kažkokį tu man siūlai. Mainbordas už 50€ ? micro atx ? ne dq. vaizduškė nuo radeono ?:DDDD pšl von. ždž nerašykit nesamonių. Ir tas tavo i5 va prašom. parodyk man bent 1 skirtumą. pažaiskim žaidimą. 

 

Kad i3 overclock'as yra prasta ideja! :D i5 su K dar suprantu, o cia.. 

Plius tavo detaliu sarase nematau padoraus cooler'io overclock'ui.

Del motkes kaip ir rasiau kad galima koreguot.. imant i5 be OC, tiks ir tokia. Bet kai tu cia magijom nori uzsiimt darant i3 i i5.. :D (+100 optimizmo tasku gavai nuo manes!)

Del GPU, tai as ir pats esu zaliuju megejas, negu raudonuju! Bet tavo atveju yra ribotas biudzetas, todel biski galingesne AMD manau butu geriau negu brangesne NVIDIA. (Jeigu ir yra ten skirtumas tarp ju pagal galinguma, tai ganetinai mazas)

Ir jo, GTX1060 ir RX480 jau yra ant ribos, o tu paemei GTX1050ti.. 

 

Aisku daryk tu ten kaip nori, jeigu jau toks praktiskas optimistas esi, nu bet tavo atveju imciau kazka panasaus ka pasiuliau. Nereikes su overclock'ais zaist uz panasia kaina. Ir baimes nebus kad overclock'as nesigaus toks, kokio tikejaisi!

Ir jo, pamirsk apie 'massive MMORPG PVP'! Graudus ten vaizdelis bus!

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Vadila parašė:

Kad i3 overclock'as yra prasta ideja! :D i5 su K dar suprantu, o cia.. 

Plius tavo detaliu sarase nematau padoraus cooler'io overclock'ui.

Del motkes kaip ir rasiau kad galima koreguot.. imant i5 be OC, tiks ir tokia. Bet kai tu cia magijom nori uzsiimt darant i3 i i5.. :D (+100 optimizmo tasku gavai nuo manes!)

Del GPU, tai as ir pats esu zaliuju megejas, negu raudonuju! Bet tavo atveju yra ribotas biudzetas, todel biski galingesne AMD manau butu geriau negu brangesne NVIDIA. (Jeigu ir yra ten skirtumas tarp ju pagal galinguma, tai ganetinai mazas)

Ir jo, GTX1060 ir RX480 jau yra ant ribos, o tu paemei GTX1050ti.. 

 

Aisku daryk tu ten kaip nori, jeigu jau toks praktiskas optimistas esi, nu bet tavo atveju imciau kazka panasaus ka pasiuliau. Nereikes su overclock'ais zaist uz panasia kaina. Ir baimes nebus kad overclock'as nesigaus toks, kokio tikejaisi!

Ir jo, pamirsk apie 'massive MMORPG PVP'! Graudus ten vaizdelis bus!

 

 

pazaist pazaistu tuos mmo RPG bet pats kompiuterio ram kiekis nekazka 8gigu neuztenka tokiam zaidimui kaip aion'as net neirasinejant pve'inti tai ka kalbet jei ka intensyvesnio pasirinksi.

jeigu ruosiesi ant kokio medium/low zaisti mmo dar yra kazka kalbet, apie medium high/ultra-very high svajoti, tau ne tik cpu ir gpu reikes gero bet ir RAM kiekio sistemai. 16GB minimum.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Žmonės bando geriau patarti, o elgiesi kaip idiotas? Tai kokios pagalbos tikiesi? Pirk iš savo tų youtūbų ir nesuk kitiems galvos.

Koks tikslas tau tą i3 CPU overclokinti, kai pirkdamas pigesnę motininę tu gali pasiimti tą i5 6400 ką tu ten iš i3 bandytum overclokinti ir spartos vistiek nepasiektum. Klausimas koks tikslas tada?

RX 480 geresnis pasirinkimas už tą pačią 1060. Tuo labiau kada kaina dabar saphirre magiškai kritus. PSU vėlgi vos ne 4 tiero pasiėmęs. Trumpai, nieko gero. Už tokią kainą gali pasiimti 500W patikimą kuriam pilnai užteks tokiam build, OC ar be OC.

Tas pas seasonic ECO bus patikimesnis variantas nei tavo tas corsair ir dar euro sutaupysi. Tai pačiai sistemai su i5/rx480 pilnai jo užteks.

http://www.skytech.lt/eco430-seasonic-eco430-430w-plus-bronze-p-251270.html

ar

http://www.skytech.lt/500-fortron-500-p-329117.html

Ką tu su 16gb ram darysi? Vėl. Koks tikslas? 

Taip ir gaunas tas tavo build su i3 ir 1050 ti. Pinigai mėtomi pro šalį nesuprantant tikslo, kuomet galėtum turėt pakankamai gerą build su i5/rx 480 kuris jau koptų į high tier, vietoj mediocre.

Persvarstyk dar kartą savo build.

 

Tą patį Vadila build galėtum imti kaip pavyzdžiu su galimom minimaliom korekcijom.

Gali bandyt klausyt youtūbų patarimų, kurt kažkokias išdivaikes, arba tiesiog pasiimk normalų pc.

Daug kas sako kad radeonai veikia neblogai bet kaista labai stipriai. už tat ir noriu nvidia imti. nu gal tu geriau supranti visame tame š, bet pom.

Ką aš su 16 ramais darysiu ? O kur tu matai 16 ramų ?

Ir taip, turiu dar laiko ,,persvarstyti'' savo builda.

Aš čia tik dėl patarimo parašiau o ne dėl kažkokio chaoso. Tiesiog noriu sužinoti kitos auditorijos nuomone ir tiek. O ne ,,oj ble jis paieme i3 ahahaha'' ir tt tai ble jeigu jus tokie turtingi tuoj Lietuvoj negu aš Vokietijoj tai pirkit savo i7 6700k, gtx'us 1080/980/1070 pfk man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Bachida parašė:

Daug kas sako kad radeonai veikia neblogai bet kaista labai stipriai. už tat ir noriu nvidia imti. nu gal tu geriau supranti visame tame š, bet pom.

Ką aš su 16 ramais darysiu ? O kur tu matai 16 ramų ?

Ir taip, turiu dar laiko ,,persvarstyti'' savo builda.

Aš čia tik dėl patarimo parašiau o ne dėl kažkokio chaoso. Tiesiog noriu sužinoti kitos auditorijos nuomone ir tiek. O ne ,,oj ble jis paieme i3 ahahaha'' ir tt tai ble jeigu jus tokie turtingi tuoj Lietuvoj negu aš Vokietijoj tai pirkit savo i7 6700k, gtx'us 1080/980/1070 pfk man.

Tau siūlo variantą daug geresnį už ta pačia suma ir tu čia ant visu stumi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, darrel. parašė:

Tau siūlo variantą daug geresnį už ta pačia suma ir tu čia ant visu stumi...

nemanau jog jis pats supranta kad amd sutvarke daugiau ar maziau kaitimo problemas del savo vaizdo ploksciu. nebent pati gpu mini itx tipo ar korpuse nera normalesniu ventilliatoriu/ausinimui skirtu angu.

arba koks nelogiskas modelis kuriam netgi savarankiskai pakeitus termopasta ir vrm ausinima nuvezus gpu i servisa kyla kaitimo problemos.

aisku jei ziuresi i kokias pvz asus strix kurios ventai sukas pries laikrodzio rodykle dulkes siekdami nupusti ir neitraukdami vesaus oro su kazkiek dulkiu(nebent kompiuteri valytum kas kokias pora savaiciu) tada tu dulkiu kaip ir nebus.

kazkaip nelogiskai jis masto. neapgalvoja netgi kas suteiktu stabilias gpu temperaturas, nu i kas kad asus strix nupucia dulkes nuo saves su priesingos krypties ventais bet kas is to jei gpu negauna tiesioginio ausinimo. reikia moketi pasirinkti tinkamus gpu modelius jei nori tureti padoru jos ausinimo pagrinda. poto pora ventu i korpusa kad visos sistemos temperaturas per 5-6C smuktu ir tu kaitimo problemu nebus jei normaliai kompiuteri priziuresi. dar galbut 80mm aftermarket air cooleri del cpu ir tada ok ir del procesoriaus ilgam laikui.

bet pala ar sakei vokietijoje gyveni? tad galbut pasiziurek pigesnio noctua cpu ausintuvo 80mm? galbut rasi uz ~30euru savikaina nes noctua isikurus vokietijoje.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Kusanagi97 parašė:

nemanau jog jis pats supranta kad amd sutvarke daugiau ar maziau kaitimo problemas del savo vaizdo ploksciu. nebent pati gpu mini itx tipo ar korpuse nera normalesniu ventilliatoriu/ausinimui skirtu angu.

arba koks nelogiskas modelis kuriam netgi savarankiskai pakeitus termopasta ir vrm ausinima nuvezus gpu i servisa kyla kaitimo problemos.

aisku jei ziuresi i kokias pvz asus strix kurios ventai sukas pries laikrodzio rodykle dulkes siekdami nupusti ir neitraukdami vesaus oro su kazkiek dulkiu(nebent kompiuteri valytum kas kokias pora savaiciu) tada tu dulkiu kaip ir nebus.

Ačiū kad stengiesi man patarti normalu builda;d

Jeigu tu taip gerai išmanai apie tą visa metalą, tai gal galėtum man visas reikalingiausias detalės iš amazon.de išsirinkti ? bučiau labai dėkingas :) (iki 950€)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

lVlSGJv.png

neturiu zalio supratimo kam as jam laika savo svaistau.

neradau orinio ausintuvo uz zema kaina kuris sutiltu i si korpusa todel sukisau liquida.

uz 600 galiu ideti rx 470/480 poto kitas variantas iki 660 tavo pc stovetu i5 6400 su rx 480 ir tuo lc power psu 80+ silver.

LC isikurusi vokietijoje todel ju kainos nesikandzioja o psu yra ganetinai neblogi. turetu pats pasigooglinti nei cia ateiti ir prasinet patarimu zmoniu delioti kompus kai amazone kainos su mindfactory zenkliai aukstesnes.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Vadila parašė:

Aj, tu jam parodei kur pigiau.. supratau.. my bad!:)

np. sjp tai lc power ner labai geri bet esu geru dalyku is vieno vokiecio girdejes. tas su 80+ bronze green power lc poweriu 650/550w udner load i5 760 80+C stable su 4.0ghz oc clocku pasidares ir  gtx 970 evga FTW+ ocinta ~+100mhz veikia be problemu 24/7 XD 

pagal viska be oc lc power psu yra isties neblogas variantas vokieciu kainomis mid range set'upams XD

ir taip. numeciau jam linka su zemesniu kainu tinklapiu @Vadila

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad rx480 darbine temp 75C. Kur tu auksta temp matai?

Nvidia vesesne, bet amd jau senai taip nekaista. 2xx serija kaito, bet ne 3xx ar 4xx.

Tie "daug kas" tegu bent pasidomi paprasciausiomis paskutiniu poros metu tech naujienomis pries snekedami. Nes taip sakyt gali tik visiskai zali neturintys suvokimo zmones.

Rx480 sparta beveik vienoda su 1060. 

Bet pasidomek su kokiom problemom susiduria 3gb vram versija. Susidurus su dideliu teksturu kiekiu, aukstais antialastingo settingais 3gb vram pradeda koseti. Fps drop problemos. Tuo rx480 4gb vram pranasesni. Toliau rx480 dx12 sparta gerokai lenkia deka savo architekturos. Be to amd siulomas freesync yra atskira kalba. Tai nuostabi technologija (vsync alternatyva) leidzianti panaikinti ekrano "tearinga" ir zaisti sklandziai be jokio input lago su pvz 40fps. Zinoma reikia monitoriaus tai palaikancio, bet po siai dienai ju pilna pradedant 120+ eu suma.

Alternatyva nvidia gsync, bet be 500eu kainuojancio monitoriaus nieko nebus.

Tau jau paaiskinau. 

Kam pirkti i3 prarandant quad core potenciala ir mesti pinigus ant brangios motinines kuomet gali pasiimti motka su 3.1 usb uz 50 eu ir i5. Kaina beveik ta pati, nereiks jokiu overcloku = stabilumas ir sparta vistiek neprilygs.

+ pamirsai jog uzsibreztam overclokui reik papildomu pinigu padoriam cpu ausinimui. Neziurejau tavo video, bet speju reik isvystyti gana auksta dazni, tad be 40-100eu cooleriuko ne kazka.

+ esi uztikrintas jog tavasis i3 gerai overclokinsis? 

Yra didele galimybe jog overclokui nepasiduos ir kas tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus galvojot tos skarbonkes korpusai labai geri? iš išorės gal ir gerai atrodo bet kai padėsi ant stalo ir jis vibruos palėtus kaip vibratorius persigalvosi :D tas langas irgi fignia už tokia kaina priliesi su nagu ir liks ibrežimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, justux204 parašė:

Jus galvojot tos skarbonkes korpusai labai geri? iš išorės gal ir gerai atrodo bet kai padėsi ant stalo ir jis vibruos palėtus kaip vibratorius persigalvosi :D tas langas irgi fignia už tokia kaina priliesi su nagu ir liks ibrežimas

Apie kuri korpusą tu čia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 22/01/2017 at 18:35, Bachida parašė:

Daug kas sako kad radeonai veikia neblogai bet kaista labai stipriai. už tat ir noriu nvidia imti. nu gal tu geriau supranti visame tame š, bet pom.

Ką aš su 16 ramais darysiu ? O kur tu matai 16 ramų ?

Ir taip, turiu dar laiko ,,persvarstyti'' savo builda.

Aš čia tik dėl patarimo parašiau o ne dėl kažkokio chaoso. Tiesiog noriu sužinoti kitos auditorijos nuomone ir tiek. O ne ,,oj ble jis paieme i3 ahahaha'' ir tt tai ble jeigu jus tokie turtingi tuoj Lietuvoj negu aš Vokietijoj tai pirkit savo i7 6700k, gtx'us 1080/980/1070 pfk man.

Tu esi kazkoks weirdo as fuk ,  net ir jau man suprantama kad tu esi zalias kompuose, o kaip kiti kurie supranta viska bando tau padet, ar sukeist dalys t.y pigesne Mb brangesnis CPU etc, ir kad daug geresnis performance butu,  o tu cia apie  jus turtingi ir pan, is kur cia vps istraukiai niekas nesako imt tau visokiu 1080's or so.. tie kas padejo tau visi sudejo build uz ta pacia kaina kur pats  buvai susidejas. Jeigu esi jau toks tinginys ir net negali pasiziuret benchmarku - http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-6400-vs-Intel-Core-i3-6100/3512vs3511  tai..  + apie OC kiek speju esi irgi zalias, tai su tais tavo overclockinimo planais, tu ten viska iskepinsi ta pirma diena sudejus build..  OC dar ir nuo sekmes priklauso.. Kiti tesiog taip sakant laimi ta chip lottery o kiti ne.  Jeigu  pvz CPU stock butu 3.50ghz , kaikuriem su kokia high end MB  gal pasiektu koki 4,40 +/- stable, o koks kitas zmogus kuris  taip sakant laimejo ta chip lottery su ta pacia motine gal gautu 4,80 + ir pan..  bet kaip kiti sake tu esi kazkoks definition of retard. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2fPvz5A.png

@Vadila

40C idle. loadas speju 75-88C.

ocinta naudojant arctic freezer 13,  psu yra lc power green 80+ bronze 500-600w

https://steamcommunity.com/id/thurrax/

https://www.varle.lt/maitinimo-blokai/lc-power-lc5550-silent-serie-netzteil-550w-atx-20--3284114.html stai sis psu naudojamas.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...