Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano PC konstrukciją (klausimas)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tai gi planuoju pilnai surinkti sau nauja ,,monstra'' nebrangiai ;D

Va ką planuoju kitą mėnesi užsisakyti. (visos detalės su metų garantiją dėl to išeina truputėli brangokai)

1acb0a195913237c1beb069d6b638c60246.png

 

07d3b9a52d305331ab1bf542cfdb74b3693.png

 

Suma viso šlamšto: 611,48€

Tai gi klausimas: Ar verta už tiek pirkti, ar paveš žaidimus 2k15-16 metų su normaliu FPS'ų t.y. 50-60  ? (galima ir daugiau :D)

Ačiū už dėmėsi :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Bachida parašė:

nafiga ? kad mano be akcijos brangesnis negu tavo tie abudu + daugiau Watt'ų https://www.amazon.de/gp/product/B00LMBT0IO/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

vs series corsair psu nevertas pinigu. tu del 15euru stenesi kai kokybes skirtumas zenklus?

ismok skaityt review'us o ne ziurek tik i wat'us. as tau galiu ideti 15 euru psu i kompa su 700"wat" ar tai reiks kad jis turi galimybe naudot 700wat;u>?

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Kusanagi97 parašė:

vs series corsair psu nevertas pinigu. tu del 15euru stenesi kai kokybes skirtumas zenklus?

ismok skaityt review'us o ne ziurek tik i wat'us. as tau galiu ideti 15 euru psu i kompa su 700"wat" ar tai reiks kad jis turi galimybe naudot 700wat;u>?

dar beja nuo 80 plus Bronze/gold/platinum priklauso. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kusanagi97 parašė:

vs series corsair psu nevertas pinigu. tu del 15euru stenesi kai kokybes skirtumas zenklus?

Pamačiau kad amazone daug teigiamų atsiliepimų turi už tat ir noriu paimti, bet dar laiko turiu apsispręsti dėl M.B., 

Ačiū už atsakymą, turėsiu omeny :)

O dėl matkės tai va dar ką norėjau paimti. https://www.amazon.de/MSI-Mainboard-Socket-LGA1151-USB3-1/dp/B0152T1FQG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1485043541&sr=8-1&keywords=z170a+1151 , pfk man tos lempos tiesiog su lempom pigiau išeina bet čj gražiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

dar beja nuo 80 plus Bronze/gold/platinum priklauso. 

ne visi 80+ gold rated psu atitinka savo verte. o sis 520w 80+ bronze tiesiog per akis tokio lygio vaizdo plokstei.

prieš 9 valandas(-ų), Bachida parašė:

Pamačiau kad amazone daug teigiamų atsiliepimų turi už tat ir noriu paimti, bet dar laiko turiu apsispręsti dėl M.B., 

Ačiū už atsakymą, turėsiu omeny :)

O dėl matkės tai va dar ką norėjau paimti. https://www.amazon.de/MSI-Mainboard-Socket-LGA1151-USB3-1/dp/B0152T1FQG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1485043541&sr=8-1&keywords=z170a+1151 , pfk man tos lempos tiesiog su lempom pigiau išeina bet čj gražiau :D

vs650 kai randi uz jo kaina seasonic m12ii-520 evo tiesiog nevertas pinigu. tau po ranka guli geras psu tik reikia noro ciupti ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, Zolq parašė:

Kam jam tas i3 6100 kai g4560 ta pati performance duoda?

iš i3 už 110€ galima padaryti i5 6400 kuris kainuoja x2 brangiau. Tam man tas i3. Ir klausimą šitoj temoj aš uždavinėju o ne tu

Redaguota , nario Bachida
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Sergey parašė:

Konstrukcija :D Va imk :)

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcqxEcBACAPBlkACMfL339cbO7oNTnbryWPNbBMAe9FleiEmftQUP6i0MxiBndE04sUF

SSD pasiėmiau, kad loštum SARG'ą be lagų, freeze'ų ir Windows nestringų, nes užknisai jau RR PC daryti :D:D:D

nematai kad retardas jis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Zolq parašė:

kad tu paprašai patarimu pasiulau pirkt pentiuma kai jo performance tas pats sakai , kad kažką pakeisi i3 6100 į i5 6400 , nežinau kokiomis magijomis užsiiminėji bet tai nėra įmanomą

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Bachida parašė:

iš i3 už 110€ galima padaryti i5 6400 kuris kainuoja x2 brangiau. Tam man tas i3. Ir klausimą šitoj temoj aš uždavinėju o ne tu

Iš to Pentium gali kad ir i7 keistis, socket'as tas pats tik naujesnė architektūra.

Main board'as FPS'o net nepridėda tai kad skirtumo nėra už kiek tu jį pirksi. Moitininė Z170A pigiausia apie 120 eurų, paiimkim moitininė už 50 ir 70 eurų sutaupai ir už tuos 70 eurų gali i5 pasiimt ir dar net kiek pinigų lieka o ir ta moitinine už 120 eurų bus lengva supist vien dėl to kad nori overclock'int lock'inta Skylake kadangi kiek žinau reikia downgradint BIOS versiją, padarysi ką nors netaip, bye bye moitininėj. Ir ta vaizduškė iš Radeon'o geresnė už GTX 1060 ir viską kas žemiau jos lygio. Trumpai tariant, jeigu taip nepatinka ką sako patyrė žmonės - pirk jau surinkta tik paskui neverk kad po kurio laiko teko nešt į garantinį arba kad negauni tiek fps kiek tikejaisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...