Peršokti į turinį

Kas užims .lukonic` pareigas


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

86 balsai

  1. 1. Kas užims .lukonic` pareigas

    • Moderatorius - Ethno
    • Moderatorius - Reklameris1
    • Moderatorius - Tautedorus
    • Atsitiktinis asmuo galbūt iš atrankos


Recommended Posts

Aš už Tautedorus, nes jis ne auto atsakyklis, o irgi žmogus. Bei gerai nusimano kompiuteriuose :D

 

Man tai juokinga, kai dar darrel. kažką rašo. Jam dar augt ir augt, kad tokius dalykus suprastų. Bet kam gi jam suprasti, juk Marius yra, jisai yra didysis žinovas. Juokinga darosi skaitant. Neveltui lukonic' paliko tokį forumą

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk!!!

Tu pažiūrėk į būsenos atnaujinimus! Ten pastoviai eina floodas, su nesąmoningais pranešimais, reklamomis, nuorodomis.... ( TAM NIEKAS NEIDOMU ) O aš.. Pakeičiau savo būseną pirmą kartą per vienerius metus! Ir gavau baną! Nors net nepažeidžiau taisyklių. 

Aš neparašiau nei www, nei .lt 

Čia lygiai tas pats ką aš parašysiu tautedorus gražus berniukas. Tai dabar reiškia, kad aš tave reklamuoju?? Ar man nufotkinti skype čhatus kaip Pranas nueme man įspėjimą ir parašė, kad už tai tu net neturėjai manęs bausti, nes nenurodžiau nei nuorodų, nei adresų, visiškai nieko!

Koks tu teisingas ir mandagus, bet aš ne senelis, nereikia į mane kreiptis JŪS.

Tokie kaip tu, tai lyg užprogramuoti robotai, kurie dažnai atsiliepia info linijose ( telefonu ).

 

Busi geras darbdavio vergas, kuriuo nurodymus vygdysi kaip užprogramuota papūgėlė.

Aš tau dar parašiau į PM, kad nepažeidžiau nieko, bet tu vel kaip užprogramuotas autoatsakiklis, rašai kažkokius marazmus.

Nereikia man aiškinti ir manęs mokyti, nes šiame forume aš tik viena karta pažeidžiau taisykles ir tai situacijoje kuria buvo galima apeiti ( o įspėjimų gavau gal 5 ).

O čia patikėk elgiuosi labai ramiai, bet ir nesielgiu taip , lyg bijodamas parašyti vieną ar kitą žodį, nes galiu buti užblokuotas. Čia ne kalėjimas, čia diskusijų forumas! Nebenoriu test diskusijos, nes jau žinau koks bus autoatsakiklio atsakymas.

Visi darome klaidų :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai juokinga, kai dar darrel. kažką rašo. Jam dar augt ir augt, kad tokius dalykus suprastų. Bet kam gi jam suprasti, juk Marius yra, jisai yra didysis žinovas. Juokinga darosi skaitant. Neveltui lukonic' paliko tokį forumą

O kas sakė kad Marius didysis žinovas? Nėra jis toks, bet jo žodžiuose yra tiesos. Taip, Tautedorus žmogus bet kai kartais pažiūri į jo postus jis atrodytu lyg užprogramuotas robotas kuris tiesiog negali truputuka nusižengt taisyklėm ar kažką įdomesnio parašyt, ir taip jis gerai nusimano kompiuteriuose. Turbūt šitam forume ir nėra žmogaus kuris daugiau už jį išmanytu.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O kas sakė kad Marius didysis žinovas? Nėra jis toks, bet jo žodžiuose yra tiesos. Taip, Tautedorus žmogus bet kai kartais pažiūri į jo postus jis atrodytu lyg užprogramuotas robotas kuris tiesiog negali truputuka nusižengt taisyklėm ar kažką įdomesnio parašyt, ir taip jis gerai nusimano kompiuteriuose. Turbūt šitam forume ir nėra žmogaus kuris daugiau už jį išmanytu.

 

 

Jums taip atrodo, nes jis rašo viską labai mandagiai, kultūringai. Beje, nelabai suprantu, kam nusiženginėti toms taisyklėms? Jeigu yra sukurtos taisyklės, vadinasi jų laikaisi. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jums taip atrodo, nes jis rašo viską labai mandagiai, kultūringai. Beje, nelabai suprantu, kam nusiženginėti toms taisyklėms? Jeigu yra sukurtos taisyklės, vadinasi jų laikaisi. 

Na nekeisiu jūsų nuomonės, tai yra tiesiog mano asmeniška nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...