Peršokti į turinį

Kas užims .lukonic` pareigas


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

86 balsai

  1. 1. Kas užims .lukonic` pareigas

    • Moderatorius - Ethno
    • Moderatorius - Reklameris1
    • Moderatorius - Tautedorus
    • Atsitiktinis asmuo galbūt iš atrankos


Recommended Posts

Sveiki, taigi kaip matote iš šios temos: https://www.supergames.lt/topic/284218-sveikinu-visus-forumie%C4%8Dius/


.Lukonic` pasitraukė iš šio forumo, taigi kokios jūsų nuomonės kas užims jo pareigas?


 


Aš savo balsą atiduodu Tautedorui.


Redaguota , nario .Schωartzas`
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki, taigi kaip matote iš šios temos: https://www.supergames.lt/topic/284218-sveikinu-visus-forumie%C4%8Dius/

.Lukonic` pasitraukė iš šio forumo, taigi kokios jūsų nuomonės kas užims jo pareigas?

 

Aš savo balsą atiduodu Tautedorui.

 

Tautedorui ne forumą administruoti, o bažnyčioje mišias vesti.

  • Teigiamai 11
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmiausia, visą informacijos sklaidą forume vertinu objektyviai, atsižvelgiant į sukurtas taisykles. Jeigu nepatinka forumo taisyklės - kreipkitės į administraciją arba apeikite forumą, paprasta. Manau, jog dėl to šis teiginys čia yra parašytas.  Antra, šią temą sukūrė ne administracija, tad tas balsavimas greičiausiai yra bereikšmis. Trečia, būtų malonu išgirsti argumentus apie tokį teiginį, nes jų nesimato. Galiausiai, manęs nepažįstat, tad apie mane spręsti remiantis nežinia kuo, yra gan neteisinga.

Ok, aš sutinku! Tačiau taisyklės turi buti naudojamos proto rybose.

Gyvenimiškas pvz . Ar policijos pareigūnai visada baudžia jeigu randa kišenėje kontrabandinių cigarėčių? Ar visada baudžia jeigu geriama viešoje vietoje? Ar visada baudžia jeigu atvažiavo del namie keliamo triukšmo? NE.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok, aš sutinku! Tačiau taisyklės turi buti naudojamos proto rybose.

Gyvenimiškas pvz . Ar policijos pareigūnai visada baudžia jeigu randa kišenėje kontrabandinių cigarėčių? Ar visada baudžia jeigu geriama viešoje vietoje? Ar visada baudžia jeigu atvažiavo del namie keliamo triukšmo? NE.

visais 3 atvejais patirtis prabilo? :DDD

  • Teigiamai 8
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok, aš sutinku! Tačiau taisyklės turi buti naudojamos proto rybose.

Gyvenimiškas pvz . Ar policijos pareigūnai visada baudžia jeigu randa kišenėje kontrabandinių cigarėčių? Ar visada baudžia jeigu geriama viešoje vietoje? Ar visada baudžia jeigu atvažiavo del namie keliamo triukšmo? NE.

Aš prisimenu, kad buvo pažeista 3.3 taisyklė, kuri buvo sukurta tikrai seniai. Jūs akivaizdžiai parašėt savo projekto pavadinimą ir šūkį. Tai buvo akivaizdžiai pažeidžiama taisyklė - buvo reklamuojamas projektas. Kodėl aš turiu daryti kažkokias išimtis? Jei yra taisyklė, yra baudžiami visi, kurie ją pažeidžia, arba yra nebaudžiamas nė vienas. Vertinimas turi būti nešališkas.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok, aš sutinku! Tačiau taisyklės turi buti naudojamos proto rybose.

Gyvenimiškas pvz . Ar policijos pareigūnai visada baudžia jeigu randa kišenėje kontrabandinių cigarėčių? Ar visada baudžia jeigu geriama viešoje vietoje? Ar visada baudžia jeigu atvažiavo del namie keliamo triukšmo? NE.

nekomentuok varom geriau iš čia, paskui teodaras atvarys su mentais pas tave

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš prisimenu, kad buvo pažeista 3.3 taisyklė, kuri buvo sukurta tikrai seniai. Jūs akivaizdžiai parašėt savo projekto pavadinimą ir šūkį. Tai buvo akivaizdžiai pažeidžiama taisyklė - buvo reklamuojamas projektas. Kodėl aš turiu daryti kažkokias išimtis? Jei yra taisyklė, yra baudžiami visi, kurie ją pažeidžia, arba yra nebaudžiamas nė vienas. Vertinimas turi būti nešališkas.

Bet pagal taisykles asmeninius reikalus turit spręsti a.ž. Čia nukrypimas nuo temos konkretus, seniau bausdavo už tai...

P.s. mes negalime nuspręsti kas bus vėliau, o spėti čia kažką beviltiška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš prisimenu, kad buvo pažeista 3.3 taisyklė, kuri buvo sukurta tikrai seniai. Jūs akivaizdžiai parašėt savo projekto pavadinimą ir šūkį. Tai buvo akivaizdžiai pažeidžiama taisyklė. Kodėl aš turiu daryti kažkokias išimtis? Jei yra taisyklė, yra baudžiami visi, kurie ją pažeidžia, arba yra nebaudžiamas nė vienas, nes vertinimas turi būti nešališkas.

Klausyk!!!

Tu pažiūrėk į būsenos atnaujinimus! Ten pastoviai eina floodas, su nesąmoningais pranešimais, reklamomis, nuorodomis.... ( TAM NIEKAS NEIDOMU ) O aš.. Pakeičiau savo būseną pirmą kartą per vienerius metus! Ir gavau baną! Nors net nepažeidžiau taisyklių. 

Aš neparašiau nei www, nei .lt 

Čia lygiai tas pats ką aš parašysiu tautedorus gražus berniukas. Tai dabar reiškia, kad aš tave reklamuoju?? Ar man nufotkinti skype čhatus kaip Pranas nueme man įspėjimą ir parašė, kad už tai tu net neturėjai manęs bausti, nes nenurodžiau nei nuorodų, nei adresų, visiškai nieko!

Koks tu teisingas ir mandagus, bet aš ne senelis, nereikia į mane kreiptis JŪS.

Tokie kaip tu, tai lyg užprogramuoti robotai, kurie dažnai atsiliepia info linijose ( telefonu ).

 

Busi geras darbdavio vergas, kuriuo nurodymus vygdysi kaip užprogramuota papūgėlė.

Aš tau dar parašiau į PM, kad nepažeidžiau nieko, bet tu vel kaip užprogramuotas autoatsakiklis, rašai kažkokius marazmus.

Nereikia man aiškinti ir manęs mokyti, nes šiame forume aš tik viena karta pažeidžiau taisykles ir tai situacijoje kuria buvo galima apeiti ( o įspėjimų gavau gal 5 ).

O čia patikėk elgiuosi labai ramiai, bet ir nesielgiu taip , lyg bijodamas parašyti vieną ar kitą žodį, nes galiu buti užblokuotas. Čia ne kalėjimas, čia diskusijų forumas! Nebenoriu test diskusijos, nes jau žinau koks bus autoatsakiklio atsakymas.

Redaguota , nario Marius
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...